Ενισχυτής ακουστικών Class A

Status
Not open for further replies.

jpaudio

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
1.994
Reaction score
1.462
Πωλείται πρακτικά καινούργιος (5 ώρες όλες και όλες...) ενισχυτής ακουστικών class A λόγω αγοράς του SCHIIT jotunheim
Ποιοτική κατασκευή με πολύ καλά υλικά, στιβαρό κουτί και αψεγάδιαστο ήχο. Οδηγεί σχεδόν τα πάντα (ηλεκτροστατικά δεν έχω δοκιμάσει γιατί δεν έχω ούτε μπόρεσα να βρω εύκολα) . Τιμή 180 Ευρώ, όσο στοίχισε.
Φιλικά,
Γιάννης
 

Attachments


Μηνύματα
10
Reaction score
1
Πωλείται πρακτικά καινούργιος (5 ώρες όλες και όλες...) ενισχυτής ακουστικών class A λόγω αγοράς του SCHIIT jotunheim
Ποιοτική κατασκευή με πολύ καλά υλικά, στιβαρό κουτί και αψεγάδιαστο ήχο. Οδηγεί σχεδόν τα πάντα (ηλεκτροστατικά δεν έχω δοκιμάσει γιατί δεν έχω ούτε μπόρεσα να βρω εύκολα) . Τιμή 180 Ευρώ, όσο στοίχισε.
Φιλικά,
Γιάννης
Καλησπέρα με ενδιαφέρει ο ενισχυτής ακουστικών, οπότε μπορείς και εφόσον είναι διαθέσιμος στείλε με pm τηλ.
Ευχαριστώ
 

jpaudio

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
1.994
Reaction score
1.462
Αναθέρμανση της αγγελίας. Κάθεται συσκευασμένος σαν καινούργιος. Αξιολογότατος, μουσικότατος και έξτρα δυνατός. Προσφορά η δωρεάν αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Φιλικά,
Γιάννης
 

jpaudio

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
1.994
Reaction score
1.462
Διαθέσιμος τώρα στα 170 Ευρώ με δωρεάν αποστολή.
 


jpaudio

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
1.994
Reaction score
1.462
Μια προσπάθεια ακόμα για έναν ποιοτικότατο ενισχυτή σε τάξη Α.
 

jpaudio

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
1.994
Reaction score
1.462
Μα προτιμάτε να ακούτε μέσω αντιστάσεων από την έξοδο του ολοκληρωμένου ενισχυτή σας;
 


jpaudio

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
1.994
Reaction score
1.462
Ανανέωση αγγελίας. Τιμή ελαφρώς συζητίσιμη.
Γιάννης
 




jpaudio

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
1.994
Reaction score
1.462
Τελευταία προσπάθεια στα 130 Ευρώ, πολύ κάτω από το κόστος κατασκευής. Αν δεν φύγει και τώρα θα τον αποσυναρμολογήσω και στο κουτί του θα βάλω άλλον.
 


jpaudio

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
1.994
Reaction score
1.462
Ο ενισχυτής έφυγε.
Ευχαριστώ για την φιλοξενία της αγγελίας.
Γιάννης
 

Μηνύματα
19
Reaction score
9
Ευχαριστώ πολύ το Γιάννη για τον ενισχυτάκο (ενισχυτάκος στο μέγεθος μόνο, στο αυτί ενισχυτάρα!). Τα πολλα και σφιχτά ρεύματα κάνουν την παρουσία τους αισθητή σε όλο το φάσμα. Ο ενισχυτής είναι ακριβέστατος, ότι δέχεται το βγάζει έξω ακριβώς και όπως γράφτηκε. Αυτό σήμαίνει ότι καλές εγγραφές flac και αρχεια σωστά γραμμένα και ισορροπημένα αναπαράγονται μαγικά. Σε καθαρά ακουστικό υλικό (κρουστά, έγχορδα, τύμπανα με μεμβράνες, πιάνο, φωνή κλπ) είναι εξαιρετικός. Τα διακριτά επιλεγμένα εξαρτήματα και ο τορροειδής κάνουν δουλειά. Οι ουρές των αντηχήσεων (trails), και η διαστάσεις του χώρουν ηχογράφησης με συγκινούν και με εκπλήσουν. Υπάρχει στρογγυλάδα, όγκος, ζέστη και ακρίβεια στις χροιές και το stage. Η μόνη του απαίτηση είναι ότι ζητά καλογραμμένο υλικό για αναπαραγωγή. ¨Οσο για το Γιάννη: λιτός, μαζεμένος, σοβαρός, κύριος. Είμαι happy για τη γνωριμία μου μαζί του και για τον ενισχυτή που αγόρασα. Η αλήθεια είναι ότι δεν περιμένεις συνήθως από προσιτά μηχανήματα τις τρομερές επιδόσεις, όμως αυτή η δοκιμή και αγορά ήταν έκπληξη.
 

Status
Not open for further replies.

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.326
Μηνύματα
2.858.625
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top