Ενισχυτης All In One

Μηνύματα
1.228
Reaction score
2.042
Στο παιχνίδι μπαίνει και ο NAD M10.
Προς το παρών είμαι ανάμεσα σε CA Evo 150 και ΝAD M10.

Μιάς και είχα dirac μέχρι τώρα, πάντα προτιμούσα να παίζω τα δύο μπροστινά χωρίς αυτό για μουσική.
 

stavrosz

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
1.238
Reaction score
1.599
Νομιζω πως η επιλογη σου πρεπει να ειναι μεταξυ cambridge audio και shd power. Εαν η camdridge audio ειχε μια μοντουλα για dirac με συνεργασια με την εταιρεια και εβγαινε και μια version με 300 βατ στα 8 θα μιλουσαμε για το τελος της ιστοριας οσον αφορα τους ενισχυτες για την πλειοψηφια των αγορασυων.
 

Μηνύματα
1.228
Reaction score
2.042
Είδα και τον Nad C399. κάποια γνώμη;
Βέβαια σαν ομορφιά δεν έχει καμιά σχέση με τον Evo. Και ναι, θα ήθελα να τον βλέπω και να χαίρομαι.
 

Μηνύματα
13.641
Reaction score
6.604
Είδα και τον Nad C399. κάποια γνώμη;
Βέβαια σαν ομορφιά δεν έχει καμιά σχέση με τον Evo. Και ναι, θα ήθελα να τον βλέπω και να χαίρομαι.
Mόλις κυκλοφόρησε, δεν ξέρω αν υπάρχει κάποιο review στο διαδίκτυο (για τον συνδυασμό με το νεο module εννοω). O evo 150 είναι πανέμορφο εργαλείο, αλλά κακά τα ψέμματα, ακούμε με τα αυτιά και όχι με τα μάτια, ενώ το bluos λειτουργικό που τρέχει ο ΝΑD, είναι το καλύτερο αυτή την στιγμή. Φυσικά η top επιλογή για μένα είναι το Naim audio Uniti Atom headphone edition, σε συνδυασμό με έναν καλό τελικό ενισχυτή.
 

Μηνύματα
1.228
Reaction score
2.042
Mόλις κυκλοφόρησε, δεν ξέρω αν υπάρχει κάποιο review στο διαδίκτυο (για τον συνδυασμό με το νεο module εννοω). O evo 150 είναι πανέμορφο εργαλείο, αλλά κακά τα ψέμματα, ακούμε με τα αυτιά και όχι με τα μάτια, ενώ το bluos λειτουργικό που τρέχει ο ΝΑD, είναι το καλύτερο αυτή την στιγμή. Φυσικά η top επιλογή για μένα είναι το Naim audio Uniti Atom headphone edition, σε συνδυασμό με έναν καλό τελικό ενισχυτή.
Δυστυχώς θέλω ένα μηχάνημα που να τα κάνει όλα αλλιώς θα κράταγα την προηγούμενη σύνθεση που είχα που ήταν αρκετά καλή.
 





Μηνύματα
1.228
Reaction score
2.042
Τελικά ποιος είναι ο υπάρχον ενισχυτής που θα αντικατασταθεί;
JBL SDP-55 προενισχυτής και Hypex εξακάναλος 3 x NC502
Άποψη μου πριν πουλήσεις τον άλλον μην πάρεις τίποτα
Εδώ που είμαι τώρα δεν έχει νόημα να αγοράσω κάτι άμεσα.
 

Μηνύματα
13.641
Reaction score
6.604
JBL SDP-55 προενισχυτής και Hypex εξακάναλος 3 x NC502


Εδώ που είμαι τώρα δεν έχει νόημα να αγοράσω κάτι άμεσα.
Ηχητικα πάντως το EVO 150 θα είναι ....πισωγύρισμα.
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.567
Μηνύματα
2.865.750
Members
37.934
Νεότερο μέλος
corfu11
Top