Εντυπωσεις απο την εκθεση CES 2007

argi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
30.024
Reaction score
6.876
ακουσα καποιον αλλο να λεει ποιος παιζει πιο καλα ο cav απο τη μια μερια σβηστος η ο σβηστος anthem ,γιατι με αυτα που ακουω δεν μπορω να καταλαβω ποιος ειναι ποιος
ποια η διαφορα παω στην εκθεση και βλεπω εικονες ζωντανες και βλεπω φωτο απο εδω
απο ηχο ΜΟΥΓΚΑ σορι κουφαμαρα:cool_4:
 

Μηνύματα
276
Reaction score
1
Καθε περυσι και καλύτερα.....κρίμα που τα πράγματα...φτωχεύουν.

Εαν συνεχίσουν ετσι οι εταιρίες, ( που σημειωτέον μας τα παίρνουν χοντρά στις τιμές τους συγκριτικά με τα άλλα κράτη της Ευρώπης ) πολυ φοβάμαι οτι θα παρουσίαζουν στην 'εκθεση μονο gadgets και φτηνό πραγματάκια, και
βέβαια ολο και λιγότεροι επισκέπτες θα έρχονται......

Σημεία των καιρών.....??????
 

argi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
30.024
Reaction score
6.876
σημεια των καιρων?:cool_4:
I do not think so
πεινα των μυαλων
 

jpaudio

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.014
Reaction score
1.478
Τι να πω... φτώχια καταραμένη, μυαλά καταραμένα...
Κάθε πέρυσι και καλύτερα. Καταλαβαινω την μείωση κόστους και εξόδων των εταιριών αλλά τελικά τι μένει για τον δόλιο καταναλωτή και εραστή της τεχνολογίας; Να τα βλέπει από τι νετ σε φωτογραφίες; Και πως θα δεις από φωτό πως παίζει μια τηλεόραση; Οταν τα πέρνουν χοντρά, όπως έγραψε άλλος φίλος, είναι καλά; Μακάρι να βγω ψεύτης αλλά σε λίγα χρόνια από τώρα, ή δεν θα υπάρχει αυτή η έκθεση, ή θα λέγεται αλλιώς...
Φιλικά,
Γιάννης
 

Μηνύματα
7.461
Reaction score
3
Αχ αυτά τα Cav... μόνο σε μένα άρεσαν τελικά; Μην με βρίσει κανεις παρακαλώ... Αλλά εμενα μου άρεσε έτσι οπως τ'ακουσα...
 

Μηνύματα
1.220
Reaction score
3
Ρε παιδιά καμμιά φωτογραφία από το περίπτερο της Sharp δεν πήρατε ή τις κρατάτε για τον εαυτό σας:rolleyes:
 


ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.

Ιδρυτής
Μηνύματα
30.058
Reaction score
728
Ρε παιδιά καμμιά φωτογραφία από το περίπτερο της Sharp δεν πήρατε ή τις κρατάτε για τον εαυτό σας:rolleyes:
Ακομα δεν εχουμε δειξει τιποτα.
Ντρημογιαννου θελοντος...θα σας βγουνε τα ματια:shock:
 

Μηνύματα
16.004
Reaction score
14
καλά εχουμε μια περιήγηση.... οπτικοακουστική άλλο πράγμα!!!!

Υπομονή μόνο.
 

Μηνύματα
186
Reaction score
0
Απάντηση: Re: Εντυπωσεις απο την εκθεση CES 2007

Αχ αυτά τα Cav... μόνο σε μένα άρεσαν τελικά; Μην με βρίσει κανεις παρακαλώ... Αλλά εμενα μου άρεσε έτσι οπως τ'ακουσα...

Φίλε Regunus ήμουνα δίπλα σου όταν δήλωσες ότι σου αρέσει ένας ενισχυτής. Εγώ σαλτάρισα με τον 5881 με τις λυχνίες. Και τον έδινε και σε καλή τιμή ρε γμτ.....
 

Μηνύματα
1.578
Reaction score
4
Αχ αυτά τα Cav... μόνο σε μένα άρεσαν τελικά; Μην με βρίσει κανεις παρακαλώ... Αλλά εμενα μου άρεσε έτσι οπως τ'ακουσα...
και σε εμένα και σε εμένα Λάμπρο...

αν ήχαν τον 5.1 να παίζει για να τον ακούσω μπορεί να τον είχα τσιμπίσει κιόλας... μια χαρά τιμή τον έδιναν....

Και τα ηχεία που είχαν, θα ταίριαζαν μια χαρα σε home theater σε στύλ Star Wars :)


Ρε σεις!!! της άρεσε η μακαρονάδα της ψηλής τελικά?
 


vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.731
Reaction score
7.518
ΦΤΩΧΙΑ---ΜΠΑΤΗΡΙΑ---ΜΕΓΑΛΕΣ ΜΑΛΛΟΝ ΠΕΡΙΚΟΠΕΣ---ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ---Η ΞΑΝΘΙΑ ΤΗς SHARP---ΚΑΛΑ 1080Π ΜΟΝΤΕΛΑΚΙΑ---ΩΡΑΙΑ ΠΙΤΣΑ ΣΤΟΝ D ΟΡΟΦΟ---Η ORPHEUS EΠΕΙΔΗ ΤΑ ΞΑΝΑΒΡΗΚΑΝ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΒΑΘΑ---ΕΛΕΙΠΑΝ ΣΟΒΑΡΟΙ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ---(ΜΟΥ ΜΥΡΙΖΕΙ ΜΠΟΥΚΟΤΑΖ ΣΤΗΝ HELEXPO)---ΘΑ ΜΑΣ ΔΟΥΝ ΟΙ ΞΕΝΟΙ ΚΑΙ ΘΑ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΠΙΣΩ---ΟΛΟΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ 1080 ΠΡΟΒΟΛΙΚΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΑΙ.....ΠΑΠΑΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Μηνύματα
38
Reaction score
0
καθε περσι και καλυτερα αντε να δουμε τη θα δουμε αυτο το σαββατοκυριακο στην sound vision
 



Μηνύματα
688
Reaction score
1
Μπράβο σε όλους για την παρουσίαση!
Στα της έκθεσης πάντως, τα πράγματα ήταν προς το φτωχό.
Έτσι δεν είδα όλες τις υποψήφιες κυρίες, ώστε να επιλέξω ποια θα βάλω στο σαλόνι μου.
Αν και η 5080 συνεχίζει να αποτελεί το Ν1 στις προτιμήσεις μου...
 





Staff online

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.687
Μηνύματα
2.869.961
Members
37.945
Νεότερο μέλος
konstantinos2k
Top