Εντυπώσεις απ την το Hi-End Show 2009

gstriftos

gilectronikos
Μηνύματα
17.609
Reaction score
4.149
Ξεκινάμε αυτό το το θέμα για να καταγράψουμε τις εντυπώσεις μας απ την έκθεση.
 

PeterMeni

DIY - "Επαγγελματίας"
Moderator
Μηνύματα
9.684
Reaction score
12.393
Νομίζω πως στην έκθεση είναι φανερό, όσο πουθενά αλλού, ότι ο περισσότερος κόσμος ακούει με τα μάτια και όχι με τα αυτιά.

Και βέβαια δεν θα πω που αναφέρομαι (και δεν είναι μόνο ένα) αλλά έβλεπα ανθρώπους να παρακολουθούν σαν αποχαυνωμένοι πανάκριβα συστήματα που έπαιζαν μετριότατα στη καλύτερη περίπτωση.

Κάποιες γυναικείες φωνές, που έβγαιναν λες και υπάρχει γυναίκα με στόμα ιπποπόταμου, να δεις σε ποιο δωμάτιο ήταν!:137:

Δεν θα μπω στη διαδικασία να βάλω στις εντυπώσεις μου το χώρο γιατί όσοι άκουγαν άκουγαν και το χώρο και έμεναν εντυπωσιασμένοι.
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.976
Reaction score
55.208
Απάντηση: Εντυπώσεις απ την το Hi-End Show 2009

Παγκόσμια ημέρα της αποταμίευσης και η κύρια εκθεσιακή εντύπωση που καταγράφεται στο μυαλό είναι ότι αποταμίευση πάνω απ'όλα σημαίνει π ρ ο σ ε κ τ ι κ έ ς επενδύσεις...
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.737
Reaction score
7.530
Απάντηση: Εντυπώσεις απ την το Hi-End Show 2009

ΕΡΧΟΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

ΑΔΕΡΦΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΚΑΦΕ ΕΧΕΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ???



Ο ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΗΡΘΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ?????????


ΧΑΙΕΝΤΑΔΕΣ ΘΕΛΕΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ??????
 

ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.

Ιδρυτής
Μηνύματα
30.058
Reaction score
728
Απάντηση: Εντυπώσεις απ την το Hi-End Show 2009

Θαρρω πως τα κυριωτερα κομματια θα γραφουν με την επιστροφη
των παιδιων στα σπιτια τους.
Ολα αυτα βεβαια με το απαραιτητο συμπληρωμα φωτογραφιων.
(Μονο ο Μπλατσιος φωτογραφιζε...8 ωρες:111:)
Λιγη υπομονη παρακαλω πολυ, λοιπον.
 





skaloumbakas

4Haris
Μηνύματα
24.751
Reaction score
1.676
Απάντηση: Εντυπώσεις απ την το Hi-End Show 2009

Λοιπόν, για σοβαρευτείτε και βάζετε τα μηνύματα εκεί που πρέπει γιατί... θα σας τα βάλω εκεί που ξέρετε... :143:

Για να αρχίσω εγώ καθ΄ ότι ο μικρότερος, με τα συστήματα που ήσαντε τα πιό εντυπωσιακά και που σίγουρα θα μπορούσαν να παίξουν και ακόμα καλύτερα... Δεν θα βάλω περιγραφή, (α) γιατί βαριέμαι και (β) γιατί είμαι σίγουρος ότι οι ενδιαφερόμενοι γνωρίζουν ήδη... :142:
Απλά να γράψω ότι τα ηχεία με τη σειρά που θα παρουσιαστούν είναι κορυφαία μοντέλα των εταιριων: ACAPELLA, CESSARO, KEF, KHARMA, MAGNEPAN, MBL, MCINTOSH, ROCKPORT, VON SCHWEIKERT, SONUS, FOCAL, VERITY
 












Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.018
Μηνύματα
2.885.439
Members
37.976
Νεότερο μέλος
Spadidakis
Top