Επιλογή Blu-ray ή DVD Player ως CD player


Μηνύματα
1.443
Reaction score
1.101
Δες και αυτό. Άριστη επιλογή. Καινούργιο (εγγύηση) και αγορά από Ελλάδα. Είναι λίγο πάνω όμως η τιμή.
Σε αναζήτηση μου για το συγκεκριμένο έπεσα σε κριτικές του Amazon από κατόχους, τέσσερις από αυτούς έγραψαν ότι μετά από 1 χρόνο σταμάτησε να αναγνωρίζει τα cd.
Βέβαια δεν ξέρω κατά πόσο ισχύουν αυτά αλλά τότε με αποθάρρυνε.
Εσύ το είχες ποτέ;
 

Μηνύματα
13.610
Reaction score
6.566
Nομιζω τελικα,οτι ειναι καλυτερη επιλογη να βρεις ενα μτχ. dvd player παλιο για να εχει και ενδειξη του track στην δικη του οθονη,με κοστος 10-15 ευρω (sony,pioneer....) και ενα μτχ. dac με ομοαξονικη εισοδο.Το πολυ να κοστισουν ολα 100-120 ευρω και θα εχεις αρκετα καλο ηχο.
 


Μηνύματα
213
Reaction score
119
Σε αναζήτηση μου για το συγκεκριμένο έπεσα σε κριτικές του Amazon από κατόχους, τέσσερις από αυτούς έγραψαν ότι μετά από 1 χρόνο σταμάτησε να αναγνωρίζει τα cd.
Βέβαια δεν ξέρω κατά πόσο ισχύουν αυτά αλλά τότε με αποθάρρυνε.
Εσύ το είχες ποτέ;
Εγώ όχι. Φίλος για πολλά χρόνια χωρίς πρόβλημα.
 


Μηνύματα
3.860
Reaction score
632
Τελικά έχω καταλήξει σε μεταχειρισμένο CD Player. :gamer:
Ευχαριστώ όλους για την βοήθεια... :)
 

Μηνύματα
2.340
Reaction score
4.902
Τελικά έχω καταλήξει σε μεταχειρισμένο CD Player. :gamer:
Ευχαριστώ όλους για την βοήθεια... :)
Πρόσεχε μόνο να υπάρχει διαθεσιμότητα για την κεφαλή laser (και τσέκαρε και την τιμή της), που σαν αναλώσιμη, σίγουρα θα χρειαστεί αλλαγή κάποια στιγμή (αν δεν χρειάζεται ήδη από τη στιγμή που θα το αγοράσεις)!
 

Μηνύματα
3.860
Reaction score
632
Πρώτη ακρόαση Ryuichi Sakamoto - Heartbeat (δεν είναι μόνο οργανικό), καμιά σχέση με τα mp3(320) παιγμένα σε macbook.
Φωνές, καθαρότητα, διαχωρισμός οργάνων, δυναμικές. :):p:dance2:
 
Last edited:




ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.311
Μηνύματα
2.858.165
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top