Επιλογή Smart Τηλεόρασης 32 Ίντσες που να παίρνει ακουστικά

Μηνύματα
4
Reaction score
0
Καλημέρα σας και συγχαρητήρια για το πολύ ωραίο φόρουμ που περιέχει εξαιρετικές πληροφορίες.

Θέλουμε για το σπίτι της αδελφής μου που φιλοξενεί και τον πατέρα της μια Smart TV. Αυτή επειδή θα μπει σε συγκεκριμένο έπιπλο στο σαλόνι πρέπει να είναι 32 ίντσες, γιατί έχει διάμετρο η εσοχή που θα μπει 76 πόντους. Θέλουν smart TV για να τη χρησιμοποιεί και η ανιψιά μου και θέλουν οπωσδήποτε να παίρνει ακουστικά ώστε να ακούει ο παππούς χωρίς να ενοχλεί αφού έχει λίγη βαρηκοΐα και όλη μέρα στην τηλεόραση είναι με τον αποκωδικοποιητή cosmote TV!
Η μόνη που βρίσκω σε τιμή κάτω από 300 ευρώ είναι η F&U FLS32219H
https://www.skroutz.gr/s/19963382/F-U-FLS32219H.html#reviews

Τα θετικά της παραπάνω επιλογής είναι ότι παίρνει ακουστικά! Όμως μας στενοχωρεί ότι η τηλεόραση αυτή, πριν μήνες έκανε 129 με 149 ευρώ και τώρα κάνει 199+16 ευρώ! Τα μεταφορικά είναι άλλα 16 ευρώ (από Δράμα μόνο ετοιμοπαράδοτη), γιατί αν είναι από Αθήνα μπορώ να πάω να παραλάβω μόνος μου. Θα προτιμούσαμε την εταιρία F&U γιατί έχουμε στο εξοχικό πάλι F&U 32 smart TV και έτσι δε θα ξεχάσει τη λειτουργία της ο παππούς.
Βλέπουμε και άλλες smart TV, όμως καμιά δεν παίρνει ακουστικά! Μα καλά κάτι τόσο δύσκολο είναι;;;;
Βρηκα αυτην:
Hitachi 32HE4100 που παιρνει ακουστικα και εχει μονο 167 ευρω και ειναι και Περιστερι, μονο οτι ειναι 2018 μοντελο ενω η παραπανω F&U ειναι 2019
 
Last edited:

BLUES

TV
Μηνύματα
1.629
Reaction score
960
Καλημερα
Χρονια καλα και πολλα
Οι κατωθι ειναι καλυτερες απο αυτες που εχεις αναφερει, σε ποιοτητα και κατασκευη,εχοντας
και εισοδο ακουστικων
www.skroutz.gr/s/16163296/Philips-32PFS5803.html
www.displayspecifications.com/en/model/8721128c


www.skroutz.gr/s/14993914/Philips-32PFS5603.html
www.displayspecifications.com/en/model/934710d6

Συνιστω την πρωτη επιλογη,λογω καλυτερου επεξεργαστη,ειναι ιδανικη για την απλη χρηση που ζητας,στην κατηγορια τιμης της,εως 200 ε
 

Μηνύματα
4
Reaction score
0
Ευχαριστω για την απαντηση
η Hitachi που αναφερα εχει πολυ καλες κριτικες στα 168 ευρω με τη μεταφορα
Σε συγκριση μονο με την ακριβη Phillips 193,51 ευρω μπορει να γινει και η ακριβη δεν εχει mirroring να βλεπουμε την οθονη του κινητου ή του υπολογιστη. Δεν εχει επισης bluetooth. Η φθηνη Phillips στα 168 ευρω δεν εχει ουτε wifi
Η Hitachi εχει edge led ενω η phillips direct led και δεν ξερω ποιο ειναι καλυτερο για αυτες τις δυο
παραγγειλα τη Hitachi αλλα αν δεν ειναι καλη επιλογη να την ακυρωσω
 

BLUES

TV
Μηνύματα
1.629
Reaction score
960
Ευχαριστω για την απαντηση
η Hitachi που αναφερα εχει πολυ καλες κριτικες στα 168 ευρω με τη μεταφορα
Σε συγκριση μονο με την ακριβη Phillips 193,51 ευρω μπορει να γινει και η ακριβη δεν εχει mirroring να βλεπουμε την οθονη του κινητου ή του υπολογιστη. Δεν εχει επισης bluetooth. Η φθηνη Phillips στα 168 ευρω δεν εχει ουτε wifi
Η Hitachi εχει edge led ενω η phillips direct led και δεν ξερω ποιο ειναι καλυτερο για αυτες τις δυο
παραγγειλα τη Hitachi αλλα αν δεν ειναι καλη επιλογη να την ακυρωσω
Επιλεγεις, βασει των απαιτησεων σου,μην περιμενεις να παρεις giant killer,στα 200 ε
Σε επιπεδο πανελ,εικονας, επεξεργαστη,μιντια πλειερ,ηχου ειναι καλυτερη η φιλιπς
Σε επιπεδο σμαρτ λειτουργιας,φαινεται καλυτερη η χιτατσι,μεχρι να αποδειχθει στην πραξη
 

Μηνύματα
4
Reaction score
0
ευχαριστω για την βοηθεια
οποτε πηρα τελικα την Hitachi ομως με βοηθησες με τς απαντησεις σου σε πολλες ερωτησεις μου και μου λυθηκαν και εμεσα αποριες
 

BLUES

TV
Μηνύματα
1.629
Reaction score
960
ευχαριστω για την βοηθεια
οποτε πηρα τελικα την Hitachi ομως με βοηθησες με τς απαντησεις σου σε πολλες ερωτησεις μου και μου λυθηκαν και εμεσα αποριες
Καλοθεατη
Παντα ευπροσδεκτος
 

Μηνύματα
4
Reaction score
0
παντως πηραμε την τηλεοραση https://www.skroutz.gr/s/21805372/Hitachi-32HE4100.html και ηταν made in Japan τρομερα χρωματα, αμεση αλλαγη καναλιων, ωραια λειτουργια, κουμπι απευθειας για Netflix. πολυ ανωτερη υποκειμενικα απο samsung 50αρα πανακριβη 4κ σμαρτ που εχω, που ομως παρουσιαστηκε προ 4 ετων. Εδω πραγματικα κατα τη γνωμη μου ειναι απιστευτα καλυτερη απο τη δικη μου. Εντωμεταξυ τα ακουστικα των 6 ευρω
Sonora HPTV-100
καταπληκτικα και αυτα!!!
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.119
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top