Επιλογη ηχειων για harman kardon avr 151s

Μηνύματα
5
Reaction score
2
Καλησπερα εχω τον ενισχυτη avr151s hk με τα 5.1 HKTS 5BK/230 καιθα ηθελα να αλλαξω τα 2 ηχεια για ακροαση και μουσικης . Εχω σκεφτει τα klipsch r51m και τα dalli spektor 2, θα ταιριαζουν?υπαρχει καποια αλλη προταση? Ευχαριστω!
 

Μηνύματα
3.076
Reaction score
8.847
Καλησπέρα φίλε μου καλώς ήρθες....
Τα Klipsch που σκέφτεσαι είναι ένα καλό ηχείο βάσης και επειδή έχει υψηλή ευαισθησία θα οδηγηθεί άνετα από τον ενισχυτή σου.
Φυσικά υπάρχουν αρκετά ηχεία βάσης στα 200 ευρώ αλλά τα Klipsch είναι καλή επιλογή ( και εγω ερωτοκλιπσάκιας)
Μία ερώτηση τα έχεις ακούσει ?
 

Μηνύματα
3.076
Reaction score
8.847
Πωλούνται αυτά ......... μήπως σε ενδιαφέρουν
 

Μηνύματα
5
Reaction score
2
Καλησπέρα φίλε μου καλώς ήρθες....
Τα Klipsch που σκέφτεσαι είναι ένα καλό ηχείο βάσης και επειδή έχει υψηλή ευαισθησία θα οδηγηθεί άνετα από τον ενισχυτή σου.
Φυσικά υπάρχουν αρκετά ηχεία βάσης στα 200 ευρώ αλλά τα Klipsch είναι καλή επιλογή ( και εγω ερωτοκλιπσάκιας)
Μία ερώτηση τα έχεις ακούσει ?
Καλησπερα, ευχαριστω για την αμεση απαντηση!δυστυχως λογω της καταστασης δεν τα εχω ακουσει, κανενα απο τα 2, αλλα τα klipsch μου καναν κλικ απο την αρχη... μ αρεσαν και τα rp 600m αλλα ειναι πιο ψηλα για την ωρα οποτε κ ενας λογος που σκεφτομουν τα r 51m ειναι μελλοντικα να πανε γ περιφερειακα... δεν ξερω αν το σκεφτομαι σωστα...ητιμη των dali ειναι στα 189 τωρα κ εχω κ μια δωροεπιταγη οποτε και για τα 2 μαλλον για καινουρια λεω
 

Μηνύματα
205
Reaction score
271
Καλησπερα εχω τον ενισχυτη avr151s hk με τα 5.1 HKTS 5BK/230 καιθα ηθελα να αλλαξω τα 2 ηχεια για ακροαση και μουσικης . Εχω σκεφτει τα klipsch r51m και τα dalli spektor 2, θα ταιριαζουν?υπαρχει καποια αλλη προταση? Ευχαριστω!
Τα Dali χωρις δευτερη σκεψη τα εχω και εγω με harman kardon και ειναι φοβερα!!! Με τον Harman κανα δυο klipsch που ακουσα δεν μου αρεσαν.
 

Μηνύματα
5
Reaction score
2
Τα Dali χωρις δευτερη σκεψη τα εχω και εγω με harman kardon και ειναι φοβερα!!! Με τον Harman κανα δυο klipsch που ακουσα δεν μου αρεσαν.
Με βαζετε σε σκεψεις χαχα, εντωμεταξυ οι μειωμενες τιμες ειναι μεχρι σημερα μαλλον οποτε πρεπει ν τ αποφασισω χωρις δυστυχως ν τ ακουσω...
 

Μηνύματα
205
Reaction score
271
Τα klipsch στον δικο μου τον χωρο παραηταν φωτεινα ενω τα Spektor τα πεταξα πανω σε μια βιβλιοθηκη σε οτι ναναι αποστασεις το ενα με πιο μακρυ καλωδιο απο το αλλο και ακουω δεν τα ξαναπειραξα τοσο μαρεσαν με τον harman kardon. Τα klipsch μαρεσαν με ενα Onkyo και Rotel 20ετιας που τα δοκιμασα.
 

Μηνύματα
5
Reaction score
2
Τα klipsch στον δικο μου τον χωρο παραηταν φωτεινα ενω τα Spektor τα πεταξα πανω σε μια βιβλιοθηκη σε οτι ναναι αποστασεις το ενα με πιο μακρυ καλωδιο απο το αλλο και ακουω δεν τα ξαναπειραξα τοσο μαρεσαν με τον harman kardon. Τα klipsch μαρεσαν με ενα Onkyo και Rotel 20ετιας που τα δοκιμασα.
Ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες!
 

Μηνύματα
3
Reaction score
1
Καλησπέρα, ήμουν ακριβώς στο ίδιο δίλημμα μέχρι την " black Friday"😋 όταν και παρήγγειλα τελικά τα Dali. Θα τα συνοδεύσει ο Yamaha as-300. Μετά από αρκετά χρόνια με τα Magnat supreme 1000, τα οποία κούρασαν πια, ελπίζω σε όμορφο ήχο-αποτέλεσμα! 🙂
 

Μηνύματα
5
Reaction score
2
Παιδια τελικα πηρα τα klipsch πρωτες εντυπωσεις αρκετα θετικες , εχουν μεγαλη δυναμη, μου φανηκε λιγο μεταλλικος ο ηχος σε καποιες πιο ψηλες νοτες δεν ξερω πως λεγεται, ισως πιο φωτεινα οπως λεει κ ενας φιλος παραπανω
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.097
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top