Επισκευη προβολέα

Μηνύματα
634
Reaction score
767
Καλησπέρα,
Απευθύνω αυτή την ερώτηση εδώ, όντας άσχετος με το αντικείμενο, καθώς γνωστός μου με ρωτάει αν ξέρουμε κάποιον που να ασχολείται με επισκευές προβολέων.
Ευχαριστώ προκαταβολικά.
Κώστας
 



Μηνύματα
634
Reaction score
767
Ποιού προβολέα, όλοι ίδιοι είναι; :p
θα μαθω κ θα σας πω.
Δεν το θεωρησα απαραιτητο να το κανω εξ αρχης. Στο audio ας πουμε υπάρχουν τουλάχιστον 2 καλοί ηλεκτρονικοί στην Αθήνα που είναι επί παντός επιστητού. Θεώρησα (κακώς) ότι μπορεί να συμβαίνει και στα προβόλια αυτό @daharis666
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.055
θα μαθω κ θα σας πω.
Δεν το θεωρησα απαραιτητο να το κανω εξ αρχης. Στο audio ας πουμε υπάρχουν τουλάχιστον 2 καλοί ηλεκτρονικοί στην Αθήνα που είναι επί παντός επιστητού. Θεώρησα (κακώς) ότι μπορεί να συμβαίνει και στα προβόλια αυτό @daharis666
χιούμορ κάνω καλέ.... :p
απλά υπάρχουν και συγκεκριμένα κέντρα σερβις..
 

Μηνύματα
634
Reaction score
767
το κατάλαβα από τις απαντήσεις σας - θα επανέλθω με το brand όταν βρεθεί ο γνωστός μου. Πάντως δεν υπάρχει κάνας γκουρού επί παντός επιστητού όπως στο audio? (ειλικρινής απορία)
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.055
το κατάλαβα από τις απαντήσεις σας - θα επανέλθω με το brand όταν βρεθεί ο γνωστός μου. Πάντως δεν υπάρχει κάνας γκουρού επί παντός επιστητού όπως στο audio? (ειλικρινής απορία)
σίγουρα κάποιος θα υπάρχει...αλλά γιατί να μπλέξεις αν υπάρχει κάποιος εξειδικευμένος σε συγκεκριμένη εταιρία?
 

Μηνύματα
634
Reaction score
767
σίγουρα κάποιος θα υπάρχει...αλλά γιατί να μπλέξεις αν υπάρχει κάποιος εξειδικευμένος σε συγκεκριμένη εταιρία?
ενας προφανης λογος θα ηταν το κοστος και η ευκολια. Τουλαχιστον στο audio αυτό ισχύει. Τεσπα, θα γραψω οταν μαθω μοντελο. Σας μερσω
 




Μηνύματα
634
Reaction score
767
Λοιπόν ο προβολέας είναι ένας
Panasonic PT-AE2000E
και απ ότι μου είπε έχει κάποιο θέμα με την φωτεινότητα
 




daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.055
Την έχει αλλάξει με μια imitation λέει. ..
πόσο imitation?
αν είναι λάμπα no name...καραchina.....καλά σου κάνει νεύμα ο ζιζικ...
κατά τεράστιο ποσοστό έχει θέμα η λάμπα...(ακόμα και αν έχει παίξει ελάχιστες ώρες)
αν αγόρασε λάμπα εταιρίας συμβατή με τον προβολέα του πχ philips, osram κλπ
τότε να το ψάξει και αλλιώς
 



Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.093
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top