Επιτέλους, το home cinema του Στάθη

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.444
Το πρόβλημα με τους καναπέδες είναι ότι δεν ακουμπάς αγκώνες παρά μόνο για ξάπλες βολεύουν
Στους καναπέδες όμως ρίχνεις υπνάρες ενώ στην καρέκλα τινάζεις κεφαλάκι όπως τα γερόντια στα λεωφορεία. :p
 

Μηνύματα
7.219
Reaction score
4.602
Γούστα είναι αυτά.
Σταθαρε εγώ θέλω την χαμηλή να τεσταρω .
Να μου κουνηθούν λιιιιιγγγγοοοοο τα αντερακια μου από το παντς ...
 


stampol

Οι θυσίες...
Μηνύματα
2.296
Reaction score
5.248
Στους καναπέδες όμως ρίχνεις υπνάρες ενώ στην καρέκλα τινάζεις κεφαλάκι όπως τα γερόντια στα λεωφορεία. :p
Στους καναπεδες βεβαια η πιθανοτητα να ολοκληρωσεις τη θεαση μιας ταινιας ειναι περιπου 30%-40%,ειδικα το βραδυ.;) αυτο δεν ειναι καθολου κακο φυσικα. Στη καρεκλα εισαι καπως σε φαση ετοιμοτητας
 



stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Στους καναπέδες όμως ρίχνεις υπνάρες ενώ στην καρέκλα τινάζεις κεφαλάκι όπως τα γερόντια στα λεωφορεία. :p
Μου θύμισες τον παππού στον μπαρμπέρη που τον πήρε για λίγο ενώ τον ξύριζε με την φαλτσέτα και του λέει ξύπνα μην κάνεις κανένα τίναγμα και σε σφάξω.
Φρένο έχει η δεξιά με τα ροδάκια; :biggrin:
Είναι η μοκέτα απο κάτω, αν δεν ήταν .. στο πρώτο μπασίδι ..:laugh::whistling:
 



MAD

Σιαρτάκιας
Μηνύματα
5.251
Reaction score
1.161
Τι να σας πω, ήμουν στις μαύρες μου, και μες τα νεύρα (έχω τους τέσσερις αλήτες όλη μέρα), και με κάνατε και γέλασα!!!
 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Τι ωραία! Με την πρώτη ευκαιρία (γαμημένε Covid-19...) θα έρθω ξανά για να δοκιμάσω τις καρέκλες! :roflmao:
Παλιό μεταλλά φίλε μου με αυτές τις δηλώσεις μπορεί να χαρακτηριστείς μετά Καρεκλάς!:roflmao:
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.055
Στους καναπεδες βεβαια η πιθανοτητα να ολοκληρωσεις τη θεαση μιας ταινιας ειναι περιπου 30%-40%,ειδικα το βραδυ.;) αυτο δεν ειναι καθολου κακο φυσικα. Στη καρεκλα εισαι καπως σε φαση ετοιμοτητας
αμα σου βάλω έναν γυμνό αράπη εκεί πίσω στην γωνία μέσα στην σκουτίδα....να φαίνονται μόνο τα μάτια... κάθε φορά που βλέπεις ταινία....εκεί να σου πω ετοιμότητες
θα φοβάσαι να ανοιγοκλείσεις βλέφαρα :lol: :lol: :lol:
 

stampol

Οι θυσίες...
Μηνύματα
2.296
Reaction score
5.248
αμα σου βάλω έναν γυμνό αράπη εκεί πίσω στην γωνία μέσα στην σκουτίδα....να φαίνονται μόνο τα μάτια... κάθε φορά που βλέπεις ταινία....εκεί να σου πω ετοιμότητες
θα φοβάσαι να ανοιγοκλείσεις βλέφαρα :lol: :lol: :lol:
Σεμναααα....!:sneaky:
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.097
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top