Εχω τα φραγκα.......και θελω αυτο......


Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.879
Reaction score
34.259
Θελω 2 κορνες, τερατα, μεγαλα, ρωμαλεα , για μπροστα.

Και 2 τελικους με λαμπες πολλες, και γ@μω, να γινει η νυχτα μερα, πολυ φως.

Τριοδικα παρακαλω, να γουσταρω.

Κι ενα μεγαλο , ωραιο, στρογγυλο πικαπι ,να γυρναει να φτιαχνομαι...

Πολλα ζηταω??

Αντε μη παω κι αλλου, εκτος των ηχητικων, κ πεσει λογοκρισια...



 
Last edited:



Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Να δούμε τα πράγματα ρεαλιστικά .
Είσαι σε παραγωγική ηλικία .Έχεις γυναίκα και παιδιά .Έχεις κάποιο σπίτι στο οποίο ζούνε οι προηγούμενοι :thumbsdown:
Και αντί να θέλεις
η

προτιμάς να μείνεις σπίτι για να απολαύσεις μια ψευδαίσθηση μουσικής αναπαραγωγής .
Να το κοιτάξω γιατρέ μου η όχι ;
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.728
Reaction score
7.510
Καλημέρα, καλή εβδομάδα και καλό μήνα!

Δύο φίλοι έχουν ήδη περιγράψει τις επιθυμίες μου:
1 DB-1 και 2 kg αρνίσια παϊδάκια από την Άνδρο (πίνουν θάλασσα-είναι νοστιμότερα ;))
να κανουμε power buy βρε?????????να τσιμπησουμε 2 ο καθενας να τα εχουμε στερεα????:roflmao::roflmao::D:D
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.728
Reaction score
7.510
Αγόρι μου...
άσε τους βλαμμένους να ονειρεύονται sub και ενισχυτές και καλώδια
μια αυτοκινητάρα για ατέλειωτες βόλτες :drinks:
ποσο καιει ειπαμε το αμαξακι αυτο?
θα πηγαινεις συχνα στα φιλαρακια μας με το αμαξιδιο στας Αθηνας Μανο μας??????:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.728
Reaction score
7.510
Έτσι...:thumbsup:

Αν βρεις κάνα καλό καλώδιο, πες μου, για να απογειώσει το σύστημά μου. :fuckyou::p
αρχισαν οι πρωτες.......τορπιλες να πεφτουνε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:fuckyou::fuckyou::fuckyou::fuckyou::fuckyou::fuckyou::fuckyou::fuckyou::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.309
Reaction score
93.839
ποσο καιει ειπαμε το αμαξακι αυτο?
θα πηγαινεις συχνα στα φιλαρακια μας με το αμαξιδιο στας Αθηνας Μανο μας??????:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:
Μπορεί κάλλιστα να ονειρευτεί κι ένα βυτιοφόρο καύσιμα. :p
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.728
Reaction score
7.510
Να δούμε τα πράγματα ρεαλιστικά .
Είσαι σε παραγωγική ηλικία .Έχεις γυναίκα και παιδιά .Έχεις κάποιο σπίτι στο οποίο ζούνε οι προηγούμενοι :thumbsdown:
Και αντί να θέλεις
η

προτιμάς να μείνεις σπίτι για να απολαύσεις μια ψευδαίσθηση μουσικής αναπαραγωγής .
Να το κοιτάξω γιατρέ μου η όχι ;
Ρε αι κατουρα τα ποδια σου παλιογερε......και τα δυο που μας μοστραρισες τα θελουμε κυριε μου......αλλα πως θα τα αποκτησουμε ?το πρωτο βεβαια....ειναι βατο θα ελεγα....το δευτερο ομως δεν επιτρεπεται ουτε για ονειρο.......
 


Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
ποσο καιει ειπαμε το αμαξακι αυτο?
θα πηγαινεις συχνα στα φιλαρακια μας με το αμαξιδιο στας Αθηνας Μανο μας??????:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:
Αμα μπορούσα να έχω τέτχιο αμάξι η Αθήνα θα με κόλωνε ;
Θα ανέβαινα Θεσ/νίκη για ατέλειωτα πάρτυ με τα καρντάσια βρε....................
και θα σε άφηνα μόνο σου να απολαμβάνεις το χαμηλοβαθύφωνο σου ....μη χέσω :fuckyou:
 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
αρχισαν οι πρωτες.......τορπιλες να πεφτουνε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:fuckyou::fuckyou::fuckyou::fuckyou::fuckyou::fuckyou::fuckyou::fuckyou::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
Βλάση μου δεν παρεξηγιέμαι με τον φιλαράκι μου τον Ροζέ....:D δεν του απαντώ.... γιατί ένα καλώδιο δεν φέρνει την άνοιξη...:D ολόκληρο σύστημα πρέπει να αλλάξει....:roflmao:
 


Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Ρε αι κατουρα τα ποδια σου παλιογερε.......
το πρωτο βεβαια....
ειναι βατο θα ελεγα...
στην ηλικία σου .......;;;;;;;;;;;;:gotcha:
 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Αμα μπορούσα να έχω τέτχιο αμάξι η Αθήνα θα με κόλωνε ;
Θα ανέβαινα Θεσ/νίκη για ατέλειωτα πάρτυ με τα καρντάσια βρε....................
ερχόμενος από τα βόρεια θα μας ζαλίζεις πάλι με τα ενεργά....:p :laugh:
 


Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
από την άλλη έχεις και τον Κοτσίδη, που το σύστημα που ονειρεύεται.... και με τους "γιγαντισμούς" που θα βγάζει.... θα το ακούει παρέα με τον κίνγκ κόνγκ....:roflmao: :roflmao: :roflmao:
 


Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Βρε ο Γιάννης το έχει πιάσει το νόημα.......
Πως νομίζεις οτι το έριξε το κορίτσι και τον πήρε...
με λαμπόκορνα και ...............Vespa :rolleyes:
:D:D:D:D
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.594
Μηνύματα
2.867.165
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top