[ΖΗΤΗΣΗ] VINTAGE ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ JBL HXEIA KAI ΚΑΙ ΜΕΓΑΦΩΝΑ (WOOFER - ΚΟΡΝΕΣ) 70s 80s

Μηνύματα
1.804
Reaction score
1.529
Απάντηση: VINTAGE ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ JBL HXEIA KAI ΚΑΙ ΜΕΓΑΦΩΝΑ (WOOFER - ΚΟΡΝΕΣ) 70s 80

και για τα 2! δεν βγηκε το λινκ που εβαλες
 



Μηνύματα
376
Reaction score
221
Απάντηση: VINTAGE ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ JBL HXEIA KAI ΚΑΙ ΜΕΓΑΦΩΝΑ (WOOFER - ΚΟΡΝΕΣ) 70s 80

γ.....το φελεκι μου!! δεν μπορω να βαλω φοτο!! anyway πηγα εκει σημερα και μου ειπε ο ανθρωπος οτι θελει 500 για ολα.δωσε μου email να σου στειλω τις φοτο γιατι δεν μπορω να τις βαλω εδω δεν το χω ξανακανει και μπερδευομαι.
 

Μηνύματα
376
Reaction score
221
Απάντηση: VINTAGE ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ JBL HXEIA KAI ΚΑΙ ΜΕΓΑΦΩΝΑ (WOOFER - ΚΟΡΝΕΣ) 70s 80

δωσε μου ενα mail να σου στειλω φοτο γιατι δεν μπορω εδω δεν ξερω.
 


Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.740
Απάντηση: VINTAGE ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ JBL HXEIA KAI ΚΑΙ ΜΕΓΑΦΩΝΑ (WOOFER - ΚΟΡΝΕΣ) 70s 80

γ.....το φελεκι μου!! δεν μπορω να βαλω φοτο!! anyway πηγα εκει σημερα και μου ειπε ο ανθρωπος οτι θελει 500 για ολα.δωσε μου email να σου στειλω τις φοτο γιατι δεν μπορω να τις βαλω εδω δεν το χω ξανακανει και μπερδευομαι.
Δεν φαίνονται γιατί η πλατφόρμα επιτρέπει μέχρι 4 φωτό σε κάθε ποστ.
 

Μηνύματα
376
Reaction score
221
Απάντηση: VINTAGE ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ JBL HXEIA KAI ΚΑΙ ΜΕΓΑΦΩΝΑ (WOOFER - ΚΟΡΝΕΣ) 70s 80

το ενα mid-high driver δεν υπαρχει καθως και το ενα super tweeter.οι κορνες με τους ακουστικους φακους ειναι οκ καθως και καποια ρυθμιζομενα crossover με ροοστατες μαλλον.το κυρτο τμημα της χοανης ειναι σε αριστη κατασταση τωρα απο κατω δεν μπορεσα να δω γιατι τα ηχεια ειναι σε μια αποθηκη που τρομαξα και φοτο να βγαλω.
 

Μηνύματα
1.804
Reaction score
1.529
Απάντηση: VINTAGE ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ JBL HXEIA KAI ΚΑΙ ΜΕΓΑΦΩΝΑ (WOOFER - ΚΟΡΝΕΣ) 70s 80

το χωνι που ενωνει το driver με την κορνα υπαρχει ετσι? αυτο του tweeter δεν υπαρχει καθολου η ειναι πεταμενο πουθενα εκει ? χεχε τσπ οκ πρεπει να κανονισουμε αν συμφωνει κ με την τιμη
 

Μηνύματα
376
Reaction score
221
Απάντηση: VINTAGE ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ JBL HXEIA KAI ΚΑΙ ΜΕΓΑΦΩΝΑ (WOOFER - ΚΟΡΝΕΣ) 70s 80

οι κορνες ειναι κομπλε.το 2ο super tweeter τωρα μπορει καπου να ναι κει μεσα.ΑΑ!! καπου αλλου ειχα δει ηχεια τυπου 4560 οριτζιναλ μονο καμπινες νομιζω.ειναι καποιος που ασχολειται με ξυλουργικα και ηχητικα ενιοτε, τωρα που τις κονομησε..... ειναι παντως σε κατασταση καινουριου σιγουρα διοτι τις ειχα δει ο ιδιος.δεν θυμαμαι ομως αν ειναι 2 η 4 καμπινες...θα ρωτησω.
 

Μηνύματα
1.804
Reaction score
1.529
Απάντηση: VINTAGE ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ JBL HXEIA KAI ΚΑΙ ΜΕΓΑΦΩΝΑ (WOOFER - ΚΟΡΝΕΣ) 70s 80

ας κανονισουμε τα σκουπ και βλεπουμε και για τα αλλα αργοτερα! :107:
 

Μηνύματα
1.804
Reaction score
1.529
Απάντηση: VINTAGE ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ JBL HXEIA KAI ΚΑΙ ΜΕΓΑΦΩΝΑ (WOOFER - ΚΟΡΝΕΣ) 70s 80

εχουμε καποιο νεο απο τα ηχεια ??
 

Μηνύματα
376
Reaction score
221
Απάντηση: VINTAGE ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ JBL HXEIA KAI ΚΑΙ ΜΕΓΑΦΩΝΑ (WOOFER - ΚΟΡΝΕΣ) 70s 80

ναι. μου ειπε να μοιραζοσασταν τη διαφορα (στα 450 ευρω δηλαδη) αν και συ θελεις και μπορεις βεβαια.
 

Μηνύματα
1.804
Reaction score
1.529
Απάντηση: VINTAGE ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ JBL HXEIA KAI ΚΑΙ ΜΕΓΑΦΩΝΑ (WOOFER - ΚΟΡΝΕΣ) 70s 80

εγω το ειπα στα 400 γιατι η μεταφορα απο εκει για αθηνα θα στοιχησει αρκετα χρηματα ... εκτος και αν εχει ο ιδιος καποιο τροπο μεταφορας ... επεισης τα ηχεια θελουν καμποσο μαζεμα !
 

Μηνύματα
1.804
Reaction score
1.529
Απάντηση: VINTAGE ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ JBL HXEIA KAI ΚΑΙ ΜΕΓΑΦΩΝΑ (WOOFER - ΚΟΡΝΕΣ) 70s 80

στην ουσια η αγορα αφορα μονο καμπινες αφου κορνες και τουιτερ στην ουσια ειναι μισα και γουφερ δεν υπαρχουν οποτε ειναι αρκετα εξτρα.
 

Μηνύματα
376
Reaction score
221
Απάντηση: VINTAGE ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ JBL HXEIA KAI ΚΑΙ ΜΕΓΑΦΩΝΑ (WOOFER - ΚΟΡΝΕΣ) 70s 80

φιλε soulman σου εχω στειλει π.μ. με τα στοιχεια αυτου που εχει τα scoop.
 

Μηνύματα
1.804
Reaction score
1.529
Απάντηση: VINTAGE ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ JBL HXEIA KAI ΚΑΙ ΜΕΓΑΦΩΝΑ (WOOFER - ΚΟΡΝΕΣ) 70s 80

σου απαντησα :107:
 

Μηνύματα
376
Reaction score
221
Απάντηση: VINTAGE ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ JBL HXEIA KAI ΚΑΙ ΜΕΓΑΦΩΝΑ (WOOFER - ΚΟΡΝΕΣ) 70s 80

εχεις π.μ. με τα στοιχεια για τα αλλα ηχεια. Vintage η λακωνια λεμε!!
 

Μηνύματα
1.804
Reaction score
1.529
Απάντηση: VINTAGE ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ JBL HXEIA KAI ΚΑΙ ΜΕΓΑΦΩΝΑ (WOOFER - ΚΟΡΝΕΣ) 70s 80

UPP!! μπας και παιζει τιποτα νιου!:102:
 

Μηνύματα
4
Reaction score
0
Απάντηση: [ΖΗΤΗΣΗ] VINTAGE ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ JBL HXEIA KAI ΚΑΙ ΜΕΓΑΦΩΝΑ (WOOFER - ΚΟΡΝΕ

Καλησπέρα.υπαρχει ακόμα ενδιαφέρον για jbl 4520?
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.677
Μηνύματα
2.869.786
Members
37.945
Νεότερο μέλος
MORPH
Top