Ζητείται βοήθεια!...

Μηνύματα
3.344
Reaction score
1
Παιδιά, απευθύνομαι σε εσάς, γιατί πιστεύω ότι ίσως έχετε τη λύση. Το μόνιτορ που χρησιμοποιώ στο σπίτι, το θηριώδες EIZO T962 μου παρουσίασε πρόβλημα και μου έχει κόψει τα πόδια! Το χρησιμοποιώ κατά κόρον για τη δουλειά μου, και η απώλειά του θα μου πέσει βαριά, μια και δεν μπορώ ούτε για αστείο να αγοράσω TFT/LCD μόνιτορ (μόνο που τα βλέπω κάνω εμετό), ούτε φυσικά να το αντικαταστήσω, μια και η EIZO έχει σταματήσει τη παραγωγή στα CRT μόνιτόρ της.

Επειδή πιστεύω ότι δύσκολα θα βγάλω άκρη με την αντιπροσωπεία της EIZO και το service της, υπάρχει κάποιος πραγματικά καλός ηλεκτρονικός με γνώσεις στα CRT μόνιτορς, για να του ρίξει μια ματιά; Κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη παιδιά και σας ευχαριστώ εκ των προτέρων…
 


Μηνύματα
3.344
Reaction score
1
Κώστα, εσύ γνωρίζεις πολύ κόσμο, στην Αθήνα δεν υπάρχει κάποιος;

Βοηθάτε βρε παιδιά, είναι κρίμα ένα τέτοιο μόνιτορ να πάει στα σκουπίδια! Αυτό που με τρελαίνει είναι ότι δεν έχω καμία εναλλακτική λύση, τα επίπεδα μόνιτορς που κυκλοφορούν στην αγορά είναι για γέλια και για κλάματα… wall_1
 

Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.113
Reaction score
20.614
Βρε Παναγιώτη, τι σκουπίδια λες τώρα. Έλα, ηρέμησε, κανένας ΜΤΣ υψηλής θα είναι, ή καμιά γέφυρα...
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.622
Μηνύματα
2.868.415
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top