Ζητείται - miniDSP UMIK-2


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.964
Reaction score
20.485
Γιατί, ποιος πρόλαβε να το πάρει, να το χρησιμοποιήσει και να μην το χρειάζεται πλέον...;:oops:
 


Μηνύματα
833
Reaction score
776
Θεωρώ ότι σωστά έγραψε ο @indio για το version 2. Απο το επίσημο site φαίνεται πως υπήρξε μία πρώτη φουρνιά που εξαντλήθηκε.
Αναμένεται να φύγει νέα παρτίδα στις 18/01/21.

Πηγή:
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.964
Reaction score
20.485
Θεωρώ ότι σωστά έγραψε ο @indio για το version 2. Απο το επίσημο site φαίνεται πως υπήρξε μία πρώτη φουρνιά που εξαντλήθηκε.
Αναμένεται να φύγει νέα παρτίδα στις 18/01/21.

Πηγή:
Καμία αντίρρηση σε αυτά που γράφεις. Το ερώτημά μου συνεχίζει να υφίσταται, καθότι τα χρονικά περιθώρια αγορά/απόκτησης/χρήσης/κορεσμού που - ίσως - οδηγήσουν στην πώληση του UMIK-2 είναι πολύ μικρά. Θα συμφωνήσω με τον @billpeppas.
 

Μηνύματα
5.283
Reaction score
6.429
Mπα...το ν2 θελει λεω εγω τωρα σαν τεταρτος σερλοκ...(διαβαζει; πολλαπλα σαμπ ενσωματωσεις διαγραμματα ,εδω θα εχουν πολλοι πολλα υποθετει οποτε πιθανον καποιος που το πηρε πελαγωσε ή δεν ειδε διαφορες απο το ν1 και το δεινει ναπιασει και τιμη ... αλλα οσα up και να κανουμε ουτε ν1 δε σε βλεπω φιλε μου...:laugh:
 

Μηνύματα
102
Reaction score
3
παιδιά ευχαριστώ για τις υποθέσεις και την ανάλυση του ποστ! η αλήθεια είναι οτι δεν με νοιάζει, θέλω απλά να ξεκινήσω να μετράω με κάτι καλύτερο απο το μικρόφωνο του λάπτοπ, γιατί έχω μπει σε προτζεκτ καραντινο-ηχοβελτίωση του σπιτικού θεάτρου μου, και δεν με βλέπω να βγαίνω ποτέ. Οπότε, οτιδήποτε καλό θα ήταν, και το ενα αν δίνει κάποιος τελεια.
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.600
Μηνύματα
2.867.488
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top