Ζητηση jbl m2 , 4367 , s4700



TERMATOGAZI

Bass!
Μηνύματα
2.148
Reaction score
4.880
ερωταπαντας αλλα παραοτι γουσταρω jbl.. εγω Danley... cinema series....
αν ειχα θεση ακροασης 6+ μετρα ναι , αλλιως αγαλματακι ακινητο .
το m2 ειναι τελος δρομου και πιστοτητας και δυναμης.
οποιος το googlαρει θα καταλαβει για τι μιλαμε...
οπως λεει και ο Κωστας,
Toole...
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.395
Reaction score
125.558
Βρωμοκοπάει Τουλ αυτό το ηχείο. Αισχρά.

Με γειά προκαταβολικά, και ζηλεύω προκαταβολικά. :drinks:

Ωραια καρέκλα θέλω, κεντρική, να βολεύομαι χωρίς να βυθίζομαι, και χωρίς ψηλή πλάτη, να είναι σκέτο το κεφάλι.. Κανόνισε.
 

susano lx90

Professional Home Cinema
Μηνύματα
1.565
Reaction score
5.121
Ο τερματογκαζι αγοράζει όλα αυτά που δε πουλάνε τελικά.

Τα σπάνια.
αφου εχει χρημα και μπορει καλα κανει και μπραβο του και χαιρομαι για τον μιχαλη, και εγω αν ειχα χρηματα τα m2 θα τα ειχα παρει εδω κ χρονια, αλλα δεν εχω τα χρηματα να τα παρω σωστα οπως προτεινει η jbl..... για να τα παρω σκετα τα ηχεια τα περνω κ τωρα, 5500 με 6000 μου βγαινουν το ζευγαρι αλλα για ενισχυτικα δεν εχω, οποτε καθομαι στα αυγα μου, γιατι προσωπικα δεν θα εβαζα οτι νανε ενισχυτικα σε αυτο το ηχειο και αυτο προσπαθω να δωσω να καταλαβει και ο μιχαλης, αλλα απο κει κ περα μπορει να κανει οτι θελει......... σορρι που επενεβησα:wink:
 





costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.395
Reaction score
125.558
Οχι.
Έχασες επεισόδια.

16 εξόδους έχει μόνο στο ψηφιακό πεδίο.
Και κάτι ντάνες αναλογικές.
 


Μηνύματα
5.283
Reaction score
6.429
αν ειχα θεση ακροασης 6+ μετρα ναι , αλλιως αγαλματακι ακινητο .
το m2 ειναι τελος δρομου και πιστοτητας και δυναμης.
οποιος το googlαρει θα καταλαβει για τι μιλαμε...
οπως λεει και ο Κωστας,
Toole...
Το θέμα είναι ότι όποιος γκουκλαρει Danley δε θα καταλάβει γιατί μιλάμε...
 





TERMATOGAZI

Bass!
Μηνύματα
2.148
Reaction score
4.880

TGD

Μηνύματα
7.195
Reaction score
7.225
Αυτό;

Και αυτό είναι το "μικρό" σύστημα (9.2) για αίθουσες έως 30 ατόμων:
Post automatically merged:

Από ένα forum για τα προϊόντα της Danley:

It will be difficult to first get the semiaudiophiles to leave their train of thinking and come over to the greatness that is proaudio. These speakers, along with offerings from Seaton and JTR, are the products which are slowly converting many of them. To convert a certified audiophile takes a god given miracle, but for the non certified ones, there's still hope. I think years from now, most of the consumer audio companies will be offering products that will be more pro oriented than they currently are. At least I hope that will happen. I hate going to someone's house, where I am told they have a killer sound system that's better than any commercial theater, but get there and have to listen to a loud distorted mess. I wish these companies all the success in the world. They have my full support and I will be using their products in the future.
 
Last edited:


susano lx90

Professional Home Cinema
Μηνύματα
1.565
Reaction score
5.121
Με 5500-6000 εγω θα τα αγοραζα .............χθες και ας μην ειχα κανεναν ενισχυτη.
Θα καθομουν και θα τα εβλεπα μονο.
Μού βάζεις ιδέες!!!
θα τα στήσω δεξιά και αριστερά από την οθόνη και θα λέω απο εκεί βγαίνει ο ήχος :lolsign: , Μιχάλη άκυρο τα παραγγέλνω για μένα πάρτα κανονικά εσύ:drinks:
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.718
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top