ΗΧΕΙΑ: Τα όρια του hi fidelity, γούστα φρουφρού κι αρώματα


Μηνύματα
1.031
Reaction score
2.826
-
Θα μου επιτρέψεις να πάρω λίγα λόγια δικά σου ....

........κάποια στιγμή είτε να το εμπεδώσουμε,είτε να μην κάνουμε τουλάχιστον σαν μειράκια που τους εξηγούν την ανάγκη να φορέσουν μάσκα και αυτά τσινάνε .
Τί να εμπεδώσουμε ; ( διερωτώμαι και μου απαντώ )
Να εμπεδώσουμε οτι μιλάμε γιά σπίτια , που ζουν και άλλοι μαζί μας , παιδιά , γυναίκα , πεθερικά , σκυλιά , γατιά και δεν πρέπει να είμαστε Εγωιστές .
Τώρα αν κάποιοι έχουν την πολυτέλεια να έχουν δικό τους χώρο γιά την τρέλα μας , απλά είμαι χαρούμενος γιά τον κάθε χρήστη τους .
Τα έχω όλα ευτυχώς χωρίς την πεθερά:p
 



Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.225
Reaction score
27.012
Δεν έχει γείτονες.
το έχουμε ξαναπεί αυτό
δεν έχει

φουτζιγιαμα.jpg


Δείχνουν να μη κουνιούνται με τίποτα.
Ναι καλά. Πάρε κείνα τα γιαταγάιν που θες κι έλα να κουβεντιάσουμε


εχει και κεντρικο
Σαν τον Τοτό ανάμεσα σε δυο Γκοτζίλα είναι.
Μετά θα λέει "άκουσα χομσίνεμα, δεν αξίζει"...
 






christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.288
Reaction score
13.195
αυτοι που εχουν ειδικο χωρο ας γραφουν σε ενα δικο τους θεμα τα δικα τους....
....οταν θαχουν τον κ@λ@ να φτιαξουν αυτα που εχουν στον κοινοχρηστο χωρο ας ερθουν κιαπο
ωχ ωχ ωχ :drinks:
 
  • Like
Reactions: PMC

Μηνύματα
12.473
Reaction score
14.634
Ήταν μια κίνηση που έπρεπε να γίνει οδηγός ο χώρος μου επίσης τα ηχεία ήταν ο αδύναμος κρίκος στο σετ απ.
Ήταν μια κίνηση που έπρεπε να γίνει οδηγός ο χώρος μου επίσης τα ηχεία ήταν ο αδύναμος κρίκος στο σετ απ.
Ψεμματα, εσκισε τα μεγαφωνα η γατα με τα νυχια της χα χα.
 



Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.560
Reaction score
37.839
κάθε γάτα
....οοοοχι ολες.. αν και δεν ξερω αν εβαζε κανα δισκο καρεν μαντλερ οταν ελειπα (οταν ειχα τη Ντολορεθ δι αμπιεντ κατ). 🐒

επιστροφη στο αρχικο θεμα μανκι πικζ φορ σπικερζ:
-μαγνητοστατικα βεβαια.
-ηλεκτροδυναμια τυπου 3δρομα bbc με ή και χωρις ενσωματωμενα ενισχυτικα.
σε δικαναλη διαταξη με ή χωρις υπογουφερ.
Εντουτης οι αρετες και η πληρης υπεροχη ενος πολυκαναλου ειναι γνωστες, στις μουσικες ομως που βαζω ειναι υποβολη και το δευτερο ηχειο. Ο χωρος οπου ειναι σημαντικο κομματι και ειναι κατω απο τον τιτλο deadicated πιο κοντα σε πεθαμενατζιδικο παρα dedicated.
Περι αρρωματων, αυτο το καιρο βαζω brut, γιατι δεν μπορω να παω να αγορασω τη κολωνια μου (γαλλικη και σχεδιαστη μοδως). 🐒
 
Last edited:



Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
-
Θα μου επιτρέψεις να πάρω λίγα λόγια δικά σου ....

........κάποια στιγμή είτε να το εμπεδώσουμε,είτε να μην κάνουμε τουλάχιστον σαν μειράκια που τους εξηγούν την ανάγκη να φορέσουν μάσκα και αυτά τσινάνε .
Τί να εμπεδώσουμε ; ( διερωτώμαι και μου απαντώ )
Να εμπεδώσουμε οτι μιλάμε γιά σπίτια , που ζουν και άλλοι μαζί μας , παιδιά , γυναίκα , πεθερικά , σκυλιά , γατιά και δεν πρέπει να είμαστε Εγωιστές .
Τώρα αν κάποιοι έχουν την πολυτέλεια να έχουν δικό τους χώρο γιά την τρέλα μας , απλά είμαι χαρούμενος γιά τον κάθε χρήστη τους .

-
Στη δική μου ζωή προσπαθώ να θαυμάζω θέλοντας κιόλας ν'ακολουθώ πρότυπα που να μη μαστίζονται από θεμελιώδη και ως εκ τούτου ανεπανόρθωτα ελαττώματα...Και ειδικώς ως προς το χόμπι να μη μένω στη γυαλιστερή επιφάνεια και την...΄΄ούγια΄΄ όπως αποκαλείται διάφορων πραγμάτων.
 

Μηνύματα
22.268
Reaction score
15.543
.Και ειδικώς ως προς το χόμπι να μη μένω στη γυαλιστερή επιφάνεια και την...΄΄ούγια΄΄ όπως αποκαλείται διάφορων πραγμάτων.
καλα, παρε τουλαχιστον μια γυαλιστερη επιφανεια με ουγια, μας γεμησες σκατουλια :lolsign:
 

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.879
Reaction score
34.259
Τό που View attachment 180889 του jiovani είναι πολύ μεγάλο ....και δεν σας -μας- παίρνει να αγνοούμε την προσπάθεια που έχει κάνει ό άνθρωπος γιά να ακούσει - και ακούει - καλά στον χώρο του .

Να μην ξεχνάμε ότι ό jiovani δεν μένει μόνος του , που από μόνο του είναι σημαντικό .
Αν έμενε μόνος του το καλύτερο σύστημα ήχου - από τα φανερά που ξέρουμε - θά ήταν στην Αθήνα .

* Σημαντικό ,
jiovani ....μην χωρίσεις !

-
View attachment 180890
-
να και ενα κρυφό σύστημα ήχου στην Αθήνα .
και μιά λεπτομέρεια του ,
-
View attachment 180891

- ......αλλά και πάλι ό φίλος που το έχει .....δεν ακούει καλά !
Δεν ντρέπομαι λιγάκι . >:(

-
ωω κρυφο!
Ωραιο φαινεται, υπεροχο!
Για πες ποιος το χει;
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • PeterMeni
    DIY - "Επαγγελματίας"

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.593
Μηνύματα
2.867.081
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top