ΗΧΕΙΑ: Τα όρια του hi fidelity, γούστα φρουφρού κι αρώματα


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.054
να ξέρετε στο 2ο κύμα ο κορονοιος προσβάλει και μικρότερες ηλικίες....γι αυτό.....να πλένετε καλά τον κwλο σας για την Ροζι :lolsign:
 



christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
Θέλει να εμπλέξει και τον άλλο τον ηλικιωμένο τον ABCD , γιατί φοβάται , αν τους αρχίσει στα σκληρά
μα κυριε Μαρκου ο αβγδ ειναι μουσικος εν αντιθεση με σενα που:p:D:banned: εισαι ασχιετος περι τεχνης:vinsent::smg::rofl::prankster:
 






Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.492
Reaction score
37.569
@Nick Arvanitakis τελευταια φορα που σεταρα τη (νεκρο)κεφαλη ... μου εφαγε τα παξιμαδια ....

:lol::biggrin::lolsign:
τωρα παιζω χωρις βραχιωνα...μου ειπε "δε χρειαζεται για εφε το βαζουν τα CD που ειναι μοντερνα δεν εχουν" ..ετσι ειπε.. ξερω γω, σαμπως ειχα και στο χουριομ μ πικαπ.. 8-) 🐒
 
Last edited:



Μηνύματα
1.864
Reaction score
4.430
Σκεφτηκα να συνεχίσω και να γράψω για τον Σταυρο
(τον οποιον εκτιμω γιατί συνδυαζει δύο σπάνια χαρακτηριστικά, τον ορθό λόγο και τις καλές προθέσεις)
τις δικές μου μεθόδους αλλά άλλαξα γνώμη.
Δεν θα είχαν και την καλύτερη τυχη.
Θα πω απλά, αν θέλετε εξαιρετικά αποτελέσματα ψάξτε το πολύ και μην περιοριζεστε στο προφανές.
 
Last edited:

Μηνύματα
1.215
Reaction score
2.024
@Nick Arvanitakis τελευταια φορα που σεταρα τη (νεκρο)κεφαλη ... μου εφαγε τα παξιμαδια ....

:lol::biggrin::lolsign:
τωρα παιζω χωρις βραχιωνα...μου ειπε "δε χρειαζεται για εφε το βαζουν τα CD που ειναι μοντερνα δεν εχουν" ..ετσι ειπε.. ξερω γω, σαμπως ειχα και στο χουριομ μ πικαπ.. 8-) 🐒
Μου θυμισες εποχες που εβαζα βελονα και πλαστικο ποτηρι στους δισκους του πατερα μου. Τους ειχα ξεσκισει μιλαμε.
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.492
Reaction score
37.569
Τους ειχα ξεσκισει μιλαμε.
τετχοιοι που ηταν...τους ακσιζε..(αστειευομαι) εγω (σε ηλικια 5 χρονων) γυρισα το διακοπτη στο ραδιοενισχυτη με πικαπ στα 110 βολτ και η καριερα μου ως DJ εληξε αδοξα.. 8-)
 

Μηνύματα
1.215
Reaction score
2.024
τετχοιοι που ηταν...τους ακσιζε..(αστειευομαι) εγω (σε ηλικια 5 χρονων) γυρισα το διακοπτη στο ραδιοενισχυτη με πικαπ στα 110 βολτ και η καριερα μου ως DJ εληξε αδοξα.. 8-)
Κι εγω ειχα οργιασει πανω στο πικαπ αλλα οχι εται. Εκανα τον rap dj... Εννοειται πως δεν ακουγοταν τιποτα.
Την ιδια περιοδο εκαψα ενα midrange στο ενα ηχειο, ενα tweeter στο αλλο ηχειο και εκανα θρυψαλα τις αναρτησεις των 4 10ιντσων μεγαφωνων. Εφερνα παντα στα ορια του τον ενισχυτη μεχρι να κλεισει μονος του απο ασφαλεια. Quad 606...
 


Μηνύματα
27.074
Reaction score
25.005
Κι εγω ειχα οργιασει πανω στο πικαπ αλλα οχι εται. Εκανα τον rap dj... Εννοειται πως δεν ακουγοταν τιποτα.
Την ιδια περιοδο εκαψα ενα midrange στο ενα ηχειο, ενα tweeter στο αλλο ηχειο και εκανα θρυψαλα τις αναρτησεις των 4 10ιντσων μεγαφωνων. Εφερνα παντα στα ορια του τον ενισχυτη μεχρι να κλεισει μονος του απο ασφαλεια. Quad 606...
Αναρωτιέμαι πόσο ξύλο έχεις γλυτώσει , και πόσο θα σου έριχνα εγώ? :taunt: :rofl:
 

Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.134
Reaction score
26.692
Να κάνω κι εγώ ένα απ, μα και να συνεισφέρω στο πεδίο των φρουφρού.
Προσοχή, ε? :biggrin:

 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • rose.athens
    Not in the mood Mod

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.309
Μηνύματα
2.858.053
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top