ΗΧΗΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΕΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ: MONTANA - MARK LEVINSON - CARY AUDIO

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Απάντηση: Re: ΗΧΗΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΕΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ: MONTANA - MARK LEVINSON -

ΘΕΣΕΙΣ ΑΚΡΟΑΣΗΣ. ΤΟ ΗΧΕΙΟ ΕΧΕΙ ΦΑΡΔΥ SWEET SPOT ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΝΕ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ......

View attachment 24706

Κάτι άπλυτα βλέπω στον νεροχύτη.... :roflmao:
 


VLASSIS-S

Sιγμοειδής Νέμεσις
Μηνύματα
8.074
Reaction score
14.058
εχουμε και προβολικο να βλεπουμε τον ΘΡΥΛΟ οταν ειμαστε μακρυα ...

P1030399.jpg P1030407.jpg
 

VLASSIS-S

Sιγμοειδής Νέμεσις
Μηνύματα
8.074
Reaction score
14.058
Re: Απάντηση: ΗΧΗΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΕΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ: MONTANA - MARK LEVINSON -

Τα ηχεία μια χαρά. Το τραπεζομάντηλο απαράδεκτο! Είναι στραβοστρωμένο. Εκείνα τα σανίδια κάτω από τα ηχεία πώς τα ανέχεται η γυναίκα σου ρε παιδάκι μ'! Είπαμε να σκίσεις τη γάτα, αλλά όχι κι έτσι...
ειναι μεγαλη ιστορια, θα στην πω οταν κατεβεις για τσιπουρα .....
 

VLASSIS-S

Sιγμοειδής Νέμεσις
Μηνύματα
8.074
Reaction score
14.058
Re: Απάντηση: ΗΧΗΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΕΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ: MONTANA - MARK LEVINSON -

Ούτε ένας κόκκινος πυκνωτής........:eek:
Θα ενημερώσω τον Πρόεδρο :tongue:
εχω κανει ηδη διαβημα .......
 

VLASSIS-S

Sιγμοειδής Νέμεσις
Μηνύματα
8.074
Reaction score
14.058
Ο χωρος ειναι παραλληλογραμος με διαστασεις περιπου 9 μετρα μηκος 4,5 μετρα πλατος και 3 μετρα υψος.
Τα ηχεια ειναι τοποθετημενα στην μικροτερη πλευρα, 1,20 περιπου μετρα απο τον πισω τοιχο και 0,70 απο τους πλαινους. Η αποσταση των ηχειων μεταξυ τους ειναι 2,90 και η θεση ακροασης - καναπες ειναι στα 3,40 απο τα ηχεια.
Τα ηχεια ειναι τριδρομα με 2 γουφερ των 9.
 

VLASSIS-S

Sιγμοειδής Νέμεσις
Μηνύματα
8.074
Reaction score
14.058

VLASSIS-S

Sιγμοειδής Νέμεσις
Μηνύματα
8.074
Reaction score
14.058
Re: Απάντηση: Re: ΗΧΗΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΕΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ: MONTANA - MARK LEVINSO

Κάτι άπλυτα βλέπω στον νεροχύτη.... :roflmao:
να ερθεις να τα πλυνεις που μου ηθελες και κρυσταλινο ποτηρι ......
 

VLASSIS-S

Sιγμοειδής Νέμεσις
Μηνύματα
8.074
Reaction score
14.058
Re: Απάντηση: ΗΧΗΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΕΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ: MONTANA - MARK LEVINSON -

Αντιγραφοντας τον EAR ........

P1030418.jpg
 

VLASSIS-S

Sιγμοειδής Νέμεσις
Μηνύματα
8.074
Reaction score
14.058
Αυτα για τωρα. Ελπιζω να μην σας κουρασα. Αυριο εχει ιστορικη αναδρομη ........
 

Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Απάντηση: ΗΧΗΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΕΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ: MONTANA - MARK LEVINSON - CARY

Ωραίος,συνειδητοποιημένος και μετρημένος .

:hi:
 

VLASSIS-S

Sιγμοειδής Νέμεσις
Μηνύματα
8.074
Reaction score
14.058
Re: Απάντηση: ΗΧΗΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΕΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ: MONTANA - MARK LEVINSON -

Προσωπικά μου αρέσει,δίχως να χρειάζομαι είτε να το ακούσω να παίζει,είτε να δω ευκρινείς φωτογραφίες...
Α δεν θελω τετοια, να ερθεις να ακουσουμε μαζι ...
 


Μηνύματα
27.725
Reaction score
26.050
Απάντηση: ΗΧΗΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΕΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ: MONTANA - MARK LEVINSON - CARY

Μπράβο ρε ψηλέ , να το χαίρεσαι το σύστημα.:hi:
 


Μηνύματα
4.041
Reaction score
1.720
Απάντηση: ΗΧΗΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΕΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ: MONTANA - MARK LEVINSON - CARY

αυτα ειναι!!!!! αντρικα πραγματα!!! ΑΨΟΓΟΣ!!!!
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.737
Reaction score
7.530
Απάντηση: ΗΧΗΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΕΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ: MONTANA - MARK LEVINSON - CARY

Στα Μοντανα εχω μια αδυναμια διοτι παντα μου αρεσαν και με εβαζαν μεσα στην μουσικη.....ιδιαιτερη σχολη με θερια ηχεια και τον αναλογο ηχο!!!!
Τωρα για τον Marc πολλα κιλα respect μιας και χρονια εξακολουθει να ειναι η καψουρα μου!!!
Απο οτι βλεπω εχεις και χωρο για την Metric.......

Συστηματαρα που βγαζει τρελλα γουστα στον τυχερο κατοχο Γαυρο!!!!!!

καλα ταξιδια χαιεντα μου!!!!!:cool:
 

VLASSIS-S

Sιγμοειδής Νέμεσις
Μηνύματα
8.074
Reaction score
14.058
Καλημερα, σας ευχαριστω για την στηριξη, Βλαση, Τακη, Σταθη, Γιαννη, συναδελφοι στην τρελλα , να εισαστε ολοι καλα και ζωηροι !!!!!!
 

tyler durden

Μη ριβγιούερ
Μηνύματα
5.680
Reaction score
2.733
Απάντηση: ΗΧΗΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΕΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ: MONTANA - MARK LEVINSON - CARY

Ο χωρος του Βλασση ειναι παρειστικος, ιδανικος για κατασταση αντροπαρεα. Προχτες το φχαριστηθηκαμε και δεν καταλαβαμε πως περασε η ωρα χωρις να μαστε προσηλωμενοι στο συστημα κ το πως ακουγεται.

Τα Montana εξαιρετικα ηχεια, παντα μου αρεσε η φιλοσοφια της εταιριας που ξεφευγει λιγο απο την Αμερικανικη σχολη και συνδυαζει δυναμη και αναλυση με σωστη τονικοτητα χωρις να γινεται επιθετικο και να κουραζει. Ο ενισχυτης ειναι εκει οταν του ζητησεις να δειξει τα δοντια του και το συστημα παιζει αβιαστα κ πεντακαθαρα ακομη κ σε σταθμες αντικοινωνικης συμπεριφορας.

Να σαι καλα φιλτατε να το χαιρεσαι. :thumbsup:
 

Gojakla

Αρχαιολάγνος πιουριτανίστας
Μηνύματα
5.248
Reaction score
7.491
Απάντηση: ΗΧΗΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΕΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ: MONTANA - MARK LEVINSON - CARY




Αυτά είναι γούστα! :party:
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • PeterMeni
    DIY - "Επαγγελματίας"

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.018
Μηνύματα
2.885.414
Members
37.976
Νεότερο μέλος
Spadidakis
Top