Ηγγικεν η ωρα για treatment και subs







wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.874
Reaction score
20.366
Βασικά, ό,τι έγραψα πριν λίγους μήνες (Νοέμβριο ή Δεκέμβριο 2019) στο thread μου, την πρώτη φορά που άκουσα μουσική αφού ενσωμάτωσα τα δύο subwoofers.

Μπράβο και πάλι μπράβο.
 

Μηνύματα
539
Reaction score
1.203
Σωστα.
Αυτα που εγραψες εσυ (με τα "δορυφορακια" :smg: που εχεις) και αυτα που γραφουν οι Θεσσαλονικεις.

Ηχος γεματος, ξεκουραστος, μπορω να ακουω ωρες. Τωρα ειναι που το συστημα δεν κλεινει. Τα καλα των σαμπ και της ισοσταθμισης.
 





daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.062
Με τον Ζαπ, ναι. Κοιτα, ο χωρος ειναι μεγαλος, οι βουτιες ειναι κοντα σε σημειο κρος. Μετρησαμε μονο σε μια θεση.
Εχει δουλεια ακομα το εργο...
άντε σζντρούμωξε τον να σε τελειώσει :p :party:
 

Μηνύματα
813
Reaction score
1.788
Καλορίζικα και τα τομάρια και ο Trinnov (στην πράξη). Καλό ξεκ@υλωμα τώρα :):):).

Με έχει φάει η περιέργεια. Με πήρε ο Άλεξ αλλά ήμουν εξωτερικό. Θα έρθω την επόμενη φορά αν γίνεται.
 

P

PMC

Guest
Κάντε μια περιγραφή τι έχετε κάνει ....
Τι είναι αυτό το σαμπ? Έχει κρος ? Από που μέχρι που παίζει ?
Βάλτε και καμία φωτό του χώρου έτσι όπως τα έχεις βάλει .....ας είναι και προσωρινά !
Σίγουρα τώρα θέλει δοκιμές για την ιδανική θέση όμως ακόμα και σε τυχαία θέση η διαφορα θα είναι τεράστια .
Μπράβο στον ζαπ και σε σένα ......καλές ακροάσεις με χορταστικές στάθμες !
 

Μηνύματα
539
Reaction score
1.203
Καλορίζικα και τα τομάρια και ο Trinnov (στην πράξη). Καλό ξεκ@υλωμα τώρα :):):).

Με έχει φάει η περιέργεια. Με πήρε ο Άλεξ αλλά ήμουν εξωτερικό. Θα έρθω την επόμενη φορά αν γίνεται.
Θενξ μαν.
Δεν σε εχω ξεχασει, μη νομιζεις. Καναμε τα απολυτως βασικα. Εχει πολλη δουλεια ακομα το πραμα.

Κάντε μια περιγραφή τι έχετε κάνει ....
Τι είναι αυτό το σαμπ? Έχει κρος ? Από που μέχρι που παίζει ?
Βάλτε και καμία φωτό του χώρου έτσι όπως τα έχεις βάλει .....ας είναι και προσωρινά !
Σίγουρα τώρα θέλει δοκιμές για την ιδανική θέση όμως ακόμα και σε τυχαία θέση η διαφορα θα είναι τεράστια .
Μπράβο στον ζαπ και σε σένα ......καλές ακροάσεις με χορταστικές στάθμες !
Τα σαμπ ειναι ιδιοκατασκευη Ζαπαντη, 4 δεκαοκταιντσα εκαστο με ενισχυτη fusion 503, κροσαρισμενα στους 80 κυκλους.
Η θεση τους εχει βρεθει, ακριβως στο μισο της διαστασης των πλαινων τοιχων. Θα αποτελεσουν την βαση στηριξης για αριστερο και δεξι σαραουντ δορυφορους. Μολις παραλαβω/στησω και τα υπολοιπα θα ανεβασω φωτο.
 



Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.246
Reaction score
78.924
Σωστα.
Αυτα που εγραψες εσυ (με τα "δορυφορακια" :smg: που εχεις) και αυτα που γραφουν οι Θεσσαλονικεις.

Ηχος γεματος, ξεκουραστος, μπορω να ακουω ωρες. Τωρα ειναι που το συστημα δεν κλεινει. Τα καλα των σαμπ και της ισοσταθμισης.
Σε πήραμε και σένα στον λαιμό μας :(

:lolsign:
 



Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.297
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top