Ηλεκτρονικό τσιγάρο




abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.651
Reaction score
94.625
Φυσικά με τους επισκευάσιμους έχεις ταλαιπωρία περισσότερη από τους μη επισκευάσιμους Δημητράκη.
Με το μεγάλο δοχείο δε λειτουργεί σωστά
Θα παιδευτείς μέχρι να το καταφέρεις. θέλει πολλούς πειραματισμούς μέχρι να γίνει αυτό.
Μήπως απλώς όταν βγήκαν αυτά δεν υπήρχε κάτι σαν το Nautilus, που προσφέρει περίπου αντίστοιχη ποιότητα ατμίσματος με μηδενική ταλαιπωρία;
Όχι πιστεύω! Εξάλλου βγαίνουν συνεχώς νέοι επισκευάσιμοι.

Κατά τη γνώμη μου δεν έπρεπε να αγοράσεις επισκευάσιμους, επειδή σε ικανοποιούσε το Nautilus.

Εκτός αν ήθελες να πειραματιστείς.

Κι εγώ κάποια στιγμή θα πάρω κάποιον επισκευάσιμο γιατί μου αρέσουν τα πειράματα και στους απλούς δεν μπορείς να κάνεις πολλά.
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.413
Reaction score
74.720
Έβλεπα πριν λίγο ένα video review και πήγα να το ρυθμίσω όπως έλεγαν. Μου άνοιξε στο χέρι το tank κι άρχισαν να τρέχουν υγρά...
 


Μηνύματα
6
Reaction score
2
Βασικά θελω να ρωτήσω για το glasstank του Nautilus.
Μήπως υπάρχει κατι για να αντικαθιστά το glass με κατι μεταλλικό παράδειγμα?
Η να βάλω μπρος το CNC:idk:
 
Last edited:


Μηνύματα
6
Reaction score
2
Το δύσκολο κομμάτι είναι το εσωτερικό πάσο απο το tank κ το φινίρισμα.
Αν το είχαν εξωτερικό θα του πετούσα τα μάτια.
 







Μηνύματα
155
Reaction score
46
Kαλησπερα,ειναι σαν να μου λετε πηρα το πρωτο προβολεα πριν 2 χρονια και δεν σκεφτομαι να παω σε αλλον ποτε
χμμμμ χλωμο το βλεπω στους περισσοτερους απο εσας χαχα
θελω ενα δευτερο τανκακι-ατμοποιητη για δευτερη γευση,αστε που το προβαρι φοβαμαι πως θα μου το φαει η συζυγος οπως φαινεται αρα κοιταω για καποιο μεταχειρισμενο
Ζizik o sofia ειναι καλος ατμοποιητης και σχετικα ευκολος αλλα με το σλιμ τανκακι του,οχι αυτο που λες.
Νομιζω οτι ειμαστε γειτονια,δυστυχως το παλληκαρι στην Γουναρη δεν το εχει το αθλημα σε αντιθεση με το καταστημα στον Αλιμο .Αν θυμαμαι καλα ψωνισες απο vapeland.......
Κοιτα εγω αρχισα με τις ετοιμες αντιστασεις-κεραμικο για σοφια απο την συγκεκριμενη αλυσιδα καταστημ.που μπαινουν σε ενα λεπτο και τωρα επειδη με ετρωγε φτιαχνω μονος μου αντιστασεις με συρμα απο αυτους και οργανικο φυτιλι απο βαμβακι που εφεραν.
Εχω ''νομιζω'' αλλη γευση καλυτερη,μεγαλη οικονομια συν το ψυχολογικο αβανταζ οτι δεν καπνιζω ''ετοιματζιδικες'' κινεζιες αγνωστου ποιοτητας αλλα θελει τον τροπο του και τον χρονο του.
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.413
Reaction score
74.720
Απο άλλο Vapeland ψωνίζω, δε μένω νότια. Απαίτησα μεγάλο tank γιατί βαριέμαι να τ' ανοίγω συνέχεια. Επίσης, δεν αισθάνθηκα σοβαρή διαφορά στη γεύση σε σχέση με το Nautilus.

Τι άλλο καλό και εύκολο υπάρχει στην πιάτσα;
 





Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.621
Μηνύματα
2.868.325
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top