Ηχεία Cambridge Audio SX 5.1

Status
Not open for further replies.
Μηνύματα
36
Reaction score
38
Πωλούνται τα ηχεία του τίτλου (Ζεύγος SX-80, Ζεύγος SX-50, Κεντρικό SX-70, Sub SX-120) σε κατάσταση εκθεσιακού. Σε υπέρ άριστη κατάσταση χωρίς ίχνος χρήσης. Με ελάχιστες ώρες λειτουργίας κ σε χαμηλές εντάσεις λόγω στρωσίματος ακόμα. Αγορασμένα τέλος Αυγούστου 2019 από επίσημο αντιπρόσωπο της Cambridge Audio στην Ελλάδα. Πλήρη παρελκόμενα, σίτες, κ κουτιά. Δεκτός κάθε έλεγχος κ ακρόαση στο χώρο μου, ακόμα κ να δείτε αν σας ταιριάζουν ακουστικά. Με απόδειξη αγοράς φυσικά για το υπόλοιπο της εγγύησης. Αν κάποιος επιθυμεί περισσότερες φωτογραφίες μπορώ να στείλω μέσω viber.
ΤΙΜΗ : 700€
Περιοχή Αττική

Ευχαριστώ.
 

Attachments

  • 14,8 KB Προβολές: 0
  • 20,1 KB Προβολές: 0
  • 15,4 KB Προβολές: 0
  • 19,1 KB Προβολές: 0
  • 19,8 KB Προβολές: 0
Last edited by a moderator:


Μηνύματα
36
Reaction score
38
UP! Και μείωση τιμής στα 600€.

Αν κάποιος επιθυμεί τα δαπέδου κ το κεντρικό δίνονται στα 350€. Αν θέλει κ το σαμπ δίνεται στα 150€.
Δεν το σπάω το πακέτο, δεν δίνω μόνο το σαμπ ή μόνο τα πίσω.
Προτεραιότητα έχει αυτός που θα θελήσει τα δαπέδου με το κεντρικό.
Νομίζω ότι οι τιμές είναι τίμιες και λογικότατες. Το σύστημα δεν χρησιμοποιείται (παραμένει άθικτο), αλλά φυσικά υπάρχει η δυνατότητα ελέγχου στο χώρο μου με τον ενισχυτή μου ή με τον δικό σας.
Ευχαριστώ για την κατανόηση.
IMG_1500.jpg
IMG_1491.jpg
IMG_1495.jpg
IMG_1496.jpg
IMG_1499.jpg

Και με καθυστέρηση ενός τετάρτου απο το Up κατάφερα να βάλω κ 5 νέες φωτογραφίες. Ελπίζω να μην παραβίασα κάποιον κανόνα.
 
Last edited:

Μηνύματα
36
Reaction score
38
Παρακαλώ πολύ να κλείσει η αγγελία, τα ηχεία έφυγαν εκτός φόρουμ. Ευχαριστώ πολύ το AVsite για την φιλοξενία της αγγελίας.
 

Status
Not open for further replies.

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.578
Μηνύματα
2.864.818
Members
37.931
Νεότερο μέλος
kowalski
Top