Ηχεία Magnat 2002 και Carver Tfm-15cb

Μηνύματα
3
Reaction score
1
Καλησπέρα σε όλους , ως νέο μέλος θα ήθελα την συμβουλή σας. Εχω τον Carver TFM-15cb στον οποίο έχω τις Styles της Roister. Θέλω να αλλάξω ηχεία και να βάλω τα Magnat 2002 και το ερώτημα είναι θα τα οδηγεί σωστά ο Carver?
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.055
καλησπέρα...

ποιος ο λόγος για αυτή την αλλαγή?
 

Μηνύματα
3
Reaction score
1
Ο λόγος είναι ο γιός. Για την ακρίβεια ο ένας Carver θα συνεχίσει να παίζει με τα Roister και ο άλλος θα δοθεί από πατέρα σε γιό (!!) . Αυτός είναι ο λόγος.
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.055
από θέμα οδήγησης δεν θα υπάρχει πρόβλημα σε νορμαλ εντάσεις-στάθμες...
από εκεί και μετά αν ο γιος έχει μουσικές τάσεις ''ταλιμπάν'' καλό είναι να ξεχάσουμε αυτό τον συνδυασμό ηχείων-ενισχυτή
 

Μηνύματα
3
Reaction score
1
από θέμα οδήγησης δεν θα υπάρχει πρόβλημα σε νορμαλ εντάσεις-στάθμες...
από εκεί και μετά αν ο γιος έχει μουσικές τάσεις ''ταλιμπάν'' καλό είναι να ξεχάσουμε αυτό τον συνδυασμό ηχείων-ενισχυτή
Xaxaxxa tον έχω εκπαιδεύσει σωστά. Απλά ο ενισχυτής είναι 100αρις και τα ηχεία 220 και γιαυτό η απορία μου.
 

Μηνύματα
3.076
Reaction score
8.848
Καλησπέρα,
Σαν πρώτο ξεκίνημα με το άθλημα είναι μια χαρά, τώρα στην πορεία αν το συνεχίσει σαν χόμπι όρεξη να έχει και λεφτά να αλλάζει μηχανήματα-ηχεία-καλώδια κ.τ.λ αν όμως πάει για πρωταθλητισμό κλάφτα Χαράλαμπε θα του φύγει το τσερβέλο ............ αρρώστια ένα πράγμα. :p
 

Timaras

*****
Μηνύματα
2.887
Reaction score
2.078
Μια χαρά είναι ο συνδυασμός όπως είπε και ο Daharis από πάνω.
Μην ψάχνεις πολλά,βάλτα να παίζουν και θα είναι μια χαρά.
Αν ψάχνεις αν τα οδηγεί σωστά και τέτοια,όχι,τι να οδηγήσει σωστά με 2 οχτάρια και 1 6,5άρι.
Βάλτου έναν επαγγελματικό τελικό να τα πάει βόλτα,να μην κωλώνει πουθενα.
Αλλά μη μπλέξεις.Μια χαρά θα τις ακούει τις μουσικές του.
 


Τελευταια Μηνυματα

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.311
Μηνύματα
2.858.157
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top