Ηχητικές Αποδράσεις... Χωρίς Ακροάσεις...





Gojakla

Αρχαιολάγνος πιουριτανίστας
Μηνύματα
5.248
Reaction score
7.491
το 'χω αποκάψει ωρε Βλασσάκο... :laugh:


Μια χαρά το ποταμάκι... φτιάνου την λαϊμπραρυ κάνοντας διάφορες δοκιμές για να δώ πως συμπεριφέρεται...
so far μια χαρά...
Θα μου πάρει κανά 2μηνάκι να το σιάξω πλήρως και να αρχίσω να πειραματίζομαι με ρυθμίσεις και android τηλεχειρισμό.
Πάντως μοιάζει να ήρθε για να μείνει...

:hi:
 




vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.736
Reaction score
7.528
Τελικά το έριξες στις φώτο μωρή Πρώκτορ νταμπλ οου μαι ass :roflmao::roflmao::roflmao:
ρε αι φακ γιου βρε........:laugh::laugh::laugh::laugh:

εβγαλλε ο κοκκορας κα@λι να γαμ@σει ολη την γη ...μας εγινες και συ .......τρομαρα σου!!!!!:download::download::drinks::roflmao::roflmao:
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.736
Reaction score
7.528
το 'χω αποκάψει ωρε Βλασσάκο... :laugh:


Μια χαρά το ποταμάκι... φτιάνου την λαϊμπραρυ κάνοντας διάφορες δοκιμές για να δώ πως συμπεριφέρεται...
so far μια χαρά...
Θα μου πάρει κανά 2μηνάκι να το σιάξω πλήρως και να αρχίσω να πειραματίζομαι με ρυθμίσεις και android τηλεχειρισμό.
Πάντως μοιάζει να ήρθε για να μείνει...

:hi:
Συγνωμισιεν αλλα για να καταλαβω....εβαλλες το ποταμι στο Μαc η πηρες PC τωρα μωρη μπετουγια?
γιατι εχω χασει επεισοδια μου φαινεται......:roflmao:
 


Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
ρε αι φακ γιου βρε........:laugh::laugh::laugh::laugh:
εβγαλλε ο κοκκορας κα@λι να γαμ@σει ολη την γη ...μας εγινες και συ .......τρομαρα σου!!!!!:download::download::drinks::roflmao::roflmao:
γιατί βρε φώτομαν αποπαίρνεις το φιλαράκι μας.... μην ξεχνάς είναι και ο ηχο-εκτιμητής της παρέας.....:prankster:

θα στον στείλω στην Κόρινθο για αξιολόγηση κακομοίρη μου.....:rofl:
 
Last edited:

Μηνύματα
1.972
Reaction score
3.331
ήχο εκτιμώ και ψυχαναιμιζομαι ότι το συγκεκριμένο θέμα με εκφράζει απόλυτα .....


μια παροιμία λέει......


δείξε μου τους φίλους σου να σου πω ποιος είσαι ....
:)
 


Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Νίκο (kogni) άλλαξα προσόψεις στους ενισχυτές μου... λες να άλλαξε και ο ήχος...?
Για περάστε σας παρακαλώ και από εδώ για μια επαλήθευση... :laugh: :laugh: :laugh:
 







Τελευταια Μηνυματα

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.756
Μηνύματα
2.874.872
Members
37.945
Νεότερο μέλος
LLLEFTERIS
Top