Ηχητικές και γευστικές απολαύσεις στην Θεσσαλονίκη - To Kοτσιδόσπιτο





Μηνύματα
3.768
Reaction score
6.740
Βρίσκοντας λίγο χρόνο σήμερα και ακούγοντας κάποια κομμάτια που δεν ήξερα από αυτά της παραπάνω συνάντησης πραγματικά θέλω να δώσω πολλά συγχαρητήρια σε αυτούς που τα επέλεξαν. Μερικά από αυτά τα ακούς και κυριολεκτικά " ταξιδεύεις¨...:):)
 

D

Deleted member 38719

Guest
Μερικά από αυτά τα ακούς και κυριολεκτικά " ταξιδεύεις
όταν είχα πάει μια χρόνια αρκετά παλιά σε μια έκθεση και επέμενα να βάλουν να ακουσω αυτό το cd , με κοιτουσαν σαν να ήμουν απο άλλο πλανητη... Μπράβο Γιάννη πολύ όμορφα όλα!
 
Last edited by a moderator:




Μηνύματα
1.668
Reaction score
1.504
Απλά η αντιμετώπιση για τα ίδια θέματα είναι λιιιιγο διαφορετική.
Για το βινύλιο, για τα καλώδια, για τα ενεργα, για το πολυκαναλο... και έχω την εντύπωση ότι για να γραφτεί κάνεις στο ACA χρειάζεται να καταθέσει πιστοποιητικό φρονημάτων. Είναι κάπως διαφορετικά τα πράγματα εκεί. Αρκετά διαφορετικά. Γι'αυτό με παραξένεψε.
 

Μηνύματα
9.775
Reaction score
1.827
Απλά η αντιμετώπιση για τα ίδια θέματα είναι λιιιιγο διαφορετική.
Για το βινύλιο, για τα καλώδια, για τα ενεργα, για το πολυκαναλο... και έχω την εντύπωση ότι για να γραφτεί κάνεις στο ACA χρειάζεται να καταθέσει πιστοποιητικό φρονημάτων. Είναι κάπως διαφορετικά τα πράγματα εκεί. Αρκετά διαφορετικά. Γι'αυτό με παραξένεψε.
Απλά η αντιμετώπιση για τα ίδια θέματα είναι λιιιιγο διαφορετική.
Για το βινύλιο, για τα καλώδια, για τα ενεργα, για το πολυκαναλο... και έχω την εντύπωση ότι για να γραφτεί κάνεις στο ACA χρειάζεται να καταθέσει πιστοποιητικό φρονημάτων. Είναι κάπως διαφορετικά τα πράγματα εκεί. Αρκετά διαφορετικά. Γι'αυτό με παραξένεψε.
Για να γραφτεις στο ACA το μόνο που χρειάζεται είναι να αγαπας τη μουσική και να γουσταρεις τα μηχανήματα αναπαραγωγης, τίποτα περισσότερο. Έχεις δοκιμάσει να γραφτείς και αντιμετώπισες κάτι διαφορετικό;
 

Μηνύματα
1.668
Reaction score
1.504
Όχι. Γενικά μου φαίνεται περίεργο το ότι πρέπει να συμπληρωθεί η εν λόγω φόρμα και στη συνέχεια όπως αναφέρει και στο τέλος "Αν εγκριθεί η αίτηση θα επικοινωνήσει ο προεδρος μαζί σας". Εκει παει το πιστοποιητικο φρονηματων.
Και επίσης είμαι αρκετά τσιγγουνης για να δίνω 50 ευρω το χρόνο (Και επιπλέον 50 ευρω εγγραφη) :p
 



Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.883
Reaction score
34.282
Το τι θεωρεί ο καθένας ή οι απόψεις του ή το πως αντιμετωπίζει κάτι σε σχέση με τα γούστα του και τις προτιμήσεις του δεν εκφραζει η χαρακτηριζει ενα κλαμπ η ενα φορουμ.
Ουτε επισης η πλειοψηφια το εκφραζει.

Εμεις αγαπαμε τους ανθρωπους , ασχετως με τα πιστευω και τις προκαταληψεις τους.
Ο καθενας μας ειναι διαφορετικος ανθρωπος και υπαρχουν πολλα μελη με τελειως διαφορετικα συστηματα και αποψη.
 



Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.883
Reaction score
34.282
Το DVD είναι πολυκάναλο;
:)
Κατεβασα το αρχειο βιντεο κ ηχου, δε το πολυ μελετησα, θα το δω και θα σου απαντησω.

Επισης το dvd δεν το ανοιξα δεν το βαλα στο μηχανημα κι απ εξω δε μπορω να διακρινω.
 
Last edited:

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.883
Reaction score
34.282
http://www.aca.gr/index/forums/fgr/offTopic1?row=1095&pgn=619#post72083

Η επισκεψη του φιλου Παναγιωτη στο συστημα μου την προηγουμενη εβδομαδα, που ηρθε στη Θεσσαλονικη , απο το site του A.C.A. και οι συντομες εντυπωσεις του.
( ποστ 7423 )
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.612
Μηνύματα
2.867.934
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top