Ηχητικές και γευστικές απολαύσεις στην Θεσσαλονίκη - To Kοτσιδόσπιτο




Μηνύματα
3.124
Reaction score
10.332
Πρωταπριλιά
Μα τι δύσπιστος άνθρωπος :o:D μα να μην πιστεύει κανέναν !!
Σε όλους θα ρωτάει «πρωταπριλιά» ?:whistling:

Ναι ρε πρωταπριλιά :tongue::roflmao: μήπως κρίνεις εξ ιδίων τα αλλότρια ? Ε εε ..λέω εγώ τώρα :party:
 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Μα τι δύσπιστος άνθρωπος :o:D μα να μην πιστεύει κανέναν !!
Σε όλους θα ρωτάει «πρωταπριλιά» ?:whistling:

Ναι ρε πρωταπριλιά :tongue::roflmao: μήπως κρίνεις εξ ιδίων τα αλλότρια ? Ε εε ..λέω εγώ τώρα :party:
Μπορεί να του έκαναν χοντρή πλάκα όταν ήταν μικρό.:D
Δλδ να του είπε καμιά χοντρή ελα σπίτι μου έχω πικάπ με λάμπες :lolsign:
 







wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.976
Reaction score
20.497
Ωχ! Το Κοτσιδόπαιδο περπάτησε! Μπράβο κοπελάρα μου! Τώρα, κάνε τον μπαμπά να τρέχει πανικόβλητος!

Υ.Γ.: Καλές συν-ακροάσεις!
 




Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.884
Reaction score
34.286
Αναβαθμισης συνεχεια με τις νεες βασεις στα μινι Μόνιτορ του γραφείου, Focal Cms 40.

Οι βασεις ειναι της iso acoustics , Και μπορούν να τροποποιηθούν σε διάφορα ύψη και διάφορες κλισεις.

Είδα μεγάλη διαφορά στο στήσιμο της σκηνης, Της στερεοφωνικης εικόνας και του βαθους, οπως επισης και πολυ καλυτερο διαχωρισμο καναλιων, πιο στακατο μπασο και μεσαιες.

Ισως επειδη πλεον σηκωθηκαν και εδωσα και μια μικρη κλιση, ισως ειναι κ θεμα καλυτερης στηριξης και στησιματος. Πριν ηταν Κατά κάποιο τρόπο ακουμπισμένα επάνω στο γραφείο με διάφορα υλικά από κάτω τους στη βάση τους .

Με Λίγα λόγια έμεινα πολύ ευχαριστημένος και απολαμβάνω τόσο πολύ περισσότερο τη μουσική μου και ξανά λέω στον εαυτό μου γιατί δεν το είχα κάνει και το αμέλησα τόσα χρόνια ...




IMG_6052.JPG
IMG_6053.JPG
IMG_6054.JPG
IMG_6055.JPG
 






Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.640
Μηνύματα
2.868.701
Members
37.944
Νεότερο μέλος
timurakhmetov
Top