Ηχητικές και γευστικές απολαύσεις στην Θεσσαλονίκη - To Kοτσιδόσπιτο



Μηνύματα
3.764
Reaction score
6.732
Ναι ρε φιλε τη βρισκω!

Με τι να μαι, αγκαλια και να χαιδευω τους σκληρους και τα στικακια;

8-) :fuckyou: :roflmao:
Έχει πέσει και σε εμάς φίλε βινύλιο αυτές τις μέρες σύννεφο..
Ξεσκόνισμα , πλύσιμο , ακροάσεις :rofl:
 


Μηνύματα
4.867
Reaction score
3.925
Max Richter - The Blue Notebooks
Special edition 2x Blue LPs 180gr

View attachment 157245

View attachment 157246

View attachment 157247

View attachment 157248
Δεν τον γνωριζα αλλα απο τον πωλητη του stereodisc (Αριστοτελους) πηρα τον συγκεκριμενο δισκο και το
Songs from Before. Πολυ καλοι και οι δυο.

Σ αυτο το μουσικο υφος κινειται και ο δικος μας Παυλος Μιχαηλιδης (PAULUS QUINTET) με τον καινουριο δισκο Mirror side
 




Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
Πηρα το γιατρο τον @Dimifoot για εξεταση στο ποδι μου, αλλα επειδη δε δεχεται λογω καραντινας του ζητησα τηλεφωνικη γνωματευση και αφου μ εξετασε και εστειλα και 70 ευρω, μου γραψε 2χ sub 18" , αν δε με πιασει λεει την πρωτη μερα το χαπι που μ εδωσε..

Ρε τι παθαμε... κομματια να γινει , ιατρος ειναι κατι παραπανω θα ξερει.. ας τον ακουσω..

Περιμενω και να γραψει και στο χαρτακι το τυπωμενο την "συνταγη", να παω να την παρω απ το "φαρμακειο" ...
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.245
Reaction score
78.922
Πηρα το γιατρο τον @Dimifoot για εξεταση στο ποδι μου, αλλα επειδη δε δεχεται λογω καραντινας του ζητησα τηλεφωνικη γνωματευση και αφου μ εξετασε και εστειλα και 70 ευρω, μου γραψε 2χ sub 18" , αν δε με πιασει λεει την πρωτη μερα το χαπι που μ εδωσε..

Ρε τι παθαμε... κομματια να γινει , ιατρος ειναι κατι παραπανω θα ξερει.. ας τον ακουσω..

Περιμενω και να γραψει και στο χαρτακι το τυπωμενο την "συνταγη", να παω να την παρω απ το "φαρμακειο" ...
Έμαθα πως πριν πάρεις εμένα είχες πάρει άλλον Ορθοπαιδικό και σου συνέστησε να αλλάξεις καλώδια :mad:
 
Last edited:


Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
Τέσσερις μόλις μέρες από Μόσχα στην πόρτα μου Γιάννη και έτοιμη για χαδάκια8-)
Και μετά λένε ότι τα ΕΛΤΑ δεν δουλεύουν...

View attachment 157719
τον εχω, ωραιος δισκος κι ωραια φωνη, αλλα.. 45αρης, αρχισα να βαριεμαι λιγο....
 










Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.096
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top