Ηχητικές και γευστικές απολαύσεις στην Θεσσαλονίκη - To Kοτσιδόσπιτο


Μηνύματα
782
Reaction score
990
Το beyond the sky το λατρευω. Εξαιρετικη παραγωγη και φροντισμενο βινυλιο απο τον Ικαρο. Απορω γιατι εχει σχετικα μειωμενη απηχηση το συγκεκριμενο απο το κοινο...
 

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
Το beyond the sky το λατρευω. Εξαιρετικη παραγωγη και φροντισμενο βινυλιο απο τον Ικαρο. Απορω γιατι εχει σχετικα μειωμενη απηχηση το συγκεκριμενο απο το κοινο...
ειναι παλιος δισκος, δυσκολος στην ακροαση , με καποια «τσιφτετελια» περιεργα, και γενικα μικρη διανομη σε δυσκολα μουσικα θεματα.
ακουγεταικατα τη γνωμη μου απο μετρια κ πανω,και δεν ειναι και ιδιαιτερα οικονομικος.
 


Μηνύματα
782
Reaction score
990
ειναι παλιος δισκος, δυσκολος στην ακροαση , με καποια «τσιφτετελια» περιεργα, και γενικα μικρη διανομη σε δυσκολα μουσικα θεματα.
ακουγεταικατα τη γνωμη μου απο μετρια κ πανω,και δεν ειναι και ιδιαιτερα οικονομικος.
Εχει οντως καποια τσιφτετελια, σωστος!, αλλα εχει και αλλα που σε ταξιδευουν. Τωρα απο τιμη, στο discogs βρισκεται κοντα στο 20 ευρω αν θυμαμαι καλα, που ειναι τιμια για το φροντισμενο προιον που παιρνεις.
 

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
Πωπωωωω απίστευτοι οι τις Barber Γιάννη,τους κυνηγαω κ εγώ αλλά δεν βρίσκονται σε normal τιμή...Μπράβο!!!
τους εχω σχεδον ολους, αν οχι ολους, σε σχετικα οσο καλυτερες εκδοσεις μπορω, και premonition και επανεκδοσειςπολυ καλες , και ολες τις τελευταιες προσφατες εκδοσεις , καλα εννοειται και blueray και sacd κλπ
 







Μηνύματα
3.998
Reaction score
3.831
Αντε σε πεθυμησα, ποτε θα σε δω, ποτε θα μου ρθεις;
Έρπην και παραλλαγή, το σκέφτομαι, καμμιά 200αριά χλμ είναι, ευκολάκι!!!

Τζονάκο έχω πολύ καιρό ν΄ανέβω...όταν με το καλό, θα ειδοποιήσω! (αμοιβαία τα εστήματα:drinks:)
 







Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
θα θελα πολυ να σας γνωρισω ειστε και καλα παιδια οι μακεδονες :drinks:
Τεντυμποηδες ειμαστε, ειδικα αυτοι οι γιατροι, κι αλλοι βεβαια, ελπιζουμε να μας ανεχτεις ειδικα οταν παμε εξω για φαγητο!
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.318
Μηνύματα
2.858.391
Members
37.894
Νεότερο μέλος
tassos249
Top