Ηχητικές και γευστικές απολαύσεις στην Θεσσαλονίκη - To Kοτσιδόσπιτο

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
Οχι μρε ο ολδυ που ειναι παλιος στο αβουσαιτ λεει οτι οι γιατροι ειναι καλα παιδια αυτης της αποψης ειμαι και εγω :sneaky: :gamer::smile::drinks:
 

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
Φυσικα και ειναι και οχι μονο, αλλιως θα τους καναμε παρεα η θα ασχολουμασταν; Χαζοι ειμαστε;;
 



wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.871
Reaction score
20.362
θα θελα πολυ να σας γνωρισω ειστε και καλα παιδια οι μακεδονες :drinks:
Εγώ δεν θα σε καλέσω σπίτι μου γιατί αποκαλείς τη μουσική που ακουω, "μουσική". Έτσι, για να μάθεις.











:biggrin: :biggrin::biggrin:
 






Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
18.112
Reaction score
30.056
Και σωστά. Οι γευστικές απολαύσεις απαιτούν και συνδαιτυμόνες. Στην περίοδο που διανύουμε, η εύρεση αυτών είναι αδύνατη.
Εκτός και αν ο Γιάννης πάρει το κουπόνι των 600 ευρώ και μάθει πώς να τα καταφέρνει όλα αυτά μέσω τηλεδιάσκεψης και νέων τεχνικών τηλεργασίας.
 


Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
18.112
Reaction score
30.056
ή και παρανομη.... ακουγεται πιο συνομωτικα... :king: :angel:
Παράτυπη, για να είμαστε και με τον νόμο.
Αντικαθιστά τους κρινόμενους ως μειωτικους όρους λαθροακρόαση και λαθροκοτσιδοφαγία.
 




Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628
Γιαννη,ωραιες οι επιλογες σου!Δεν βαριεσαι ομως να ακους το ιδιο συγκροτημα κατα σειρα;Εγω πολλες φορες βαριεμαι με το ιδιο αλμπουμ και το σταματαω στη μεση ωστε οταν γουσταρω να το ξανακουσω το συνεχιζω απο εκει

Εχεις καμμια λυση για αυτο;.
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.637
Reaction score
77.058
Γιαννη,ωραιες οι επιλογες σου!Δεν βαριεσαι ομως να ακους το ιδιο συγκροτημα κατα σειρα;Εγω πολλες φορες βαριεμαι με το ιδιο αλμπουμ και το σταματαω στη μεση ωστε οταν γουσταρω να το ξανακουσω το συνεχιζω απο εκει
όσοι έχουν μπάσα δεν βαριούνται....
όσοι δεν έχουν αλλάξουν καλλιτέχνη... :laugh:
Εχεις καμμια λυση για αυτο;.
Σαμπζ λέμε!:lolsign:
 

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
Αναλογως.. συνηθως οταν ακουω ψηφιακα κανω συχνα ζαπινγκ..
Οταν βαζω δισκο, αν δεν τον ακουσω ολοκληρο , εστω μια μερια τουλαχιστον την ακουω, βαριεμαι ν αλλαξω, αλλα και προσπαθω να μπω στο κλιμα τιυ εργου.
 

n_olympios

Μαντιναδόρος!
Moderator
Μηνύματα
5.852
Reaction score
12.416
Γιαννη,ωραιες οι επιλογες σου!Δεν βαριεσαι ομως να ακους το ιδιο συγκροτημα κατα σειρα;Εγω πολλες φορες βαριεμαι με το ιδιο αλμπουμ και το σταματαω στη μεση ωστε οταν γουσταρω να το ξανακουσω το συνεχιζω απο εκει

Εχεις καμμια λυση για αυτο;.
Για τα συγκεκριμένα album δεν ισχύει αυτό που λες Γιάνννη. Τα των Pink Floyd τα ακούς μονοκοπανιά από την αρχή ως το τέλος. Αν βαρεθείς κάπου ενδιάμεσα, οφείλεται στο ότι δεν έδινες όση σημασία τους αξίζει - και γι'αυτό φταις εσύ, ποτέ οι Pink Floyd.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.312
Μηνύματα
2.858.188
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top