Ηχητικές και γευστικές απολαύσεις στην Θεσσαλονίκη - To Kοτσιδόσπιτο

PPG

Πίπιτζι
Μηνύματα
3.867
Reaction score
5.851
Στο φρεσκο τευχος Ιουνιου 2020 του περιοδικου Ηχου στην Ελλαδα HXOΣ ΕΙΚΟΝΑ με μεγαλη μου χαρα και τιμη θα διαβασετε παρουσιαση-αφιερωμα στο Hi End συστημα μου !
Διαβαστε το στα περιπτερα! ( στη φωτογραφια το πρωτο 2σελιδο )

View attachment 169472



View attachment 169473
Μπράβο φίλε μου συγχαρητήρια!!
 



Μηνύματα
1.665
Reaction score
1.501
Στο φρεσκο τευχος Ιουνιου 2020 του περιοδικου Ηχου στην Ελλαδα HXOΣ ΕΙΚΟΝΑ με μεγαλη μου χαρα και τιμη θα διαβασετε παρουσιαση-αφιερωμα στο Hi End συστημα μου !
Διαβαστε το στα περιπτερα! ( στη φωτογραφια το πρωτο 2σελιδο )

View attachment 169472



View attachment 169473
Ελα ρε φιλε... Επρεπε να στειλεις την αλλη με τα crocs! Μη σουπω σηκωνε και καμια βελουδινη ρομπα χεχεχε!
Συγχαρητηρια παντως. Και καλο κουραγιο γιατι στο σημερα φαινεσαι αρκετα ταλαιπωρημενος. Πρεπει να δινει πονο η μικρη.
 

Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.408
Reaction score
50.364
Ελα Νικο μην το αφηνεις μισο, ολοκληρωσε το σκεπτικο σου.
- πχ . . .

Air Arms Tx200

The TX200 stands out among Pyramyd Air’s top selling 2018 high end air rifles by being a springer and a – primarily – .177 caliber model. It’s also the only British-manufactured product in this listing. (Air Arms other entry, the T200 Sporter is manufactured in the Czech Republic by CZ Brno).

This is a long-term favorite of spring/piston air rifle shooters, particularly among the Field Target community. The HAM reviewers loved it and awarded the TX200 a Gold Award!


1592111731544.png






. . . Σωκράτης
 

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
Σας ευχαριστω πολυ ολους για τα ομορφα σας λογια και για τη στηριξη σας!

υγ. / θα περασω σε ολων τα σπιτια να δω ποιος μ εχει κανει ηδη καδρο, κανονιστε...
 




Μηνύματα
2.599
Reaction score
4.585
το τελευταιο album του μεγαλου συγχρονου μουσικου της jazz, Gregory Porter, βραβευμενος με 2 Grammy σε 3πλο συλλεκτικο deluxe εγχρωμο βινυλιο!

View attachment 179954
Μία φορά το άκουσα (ίσως δύο). Δε μου άρεσε καθόλου.
 


vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.718
Reaction score
7.496
Κανονισε Γιανναρε γιατι συντομα βλεπω το παιδι να ζηταει αλλο συστημα να του στησεις ....σε βλεπω να τρεχετε για ακροασεις παρειτσα και να τα χωνεις για την κορη.....θα σας τρεχει με την παντοφλα η συζηγος...χαχαχαχα...κατο εικονα..
 










ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.100
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top