Ηχητικές και γευστικές απολαύσεις στην Θεσσαλονίκη - To Kοτσιδόσπιτο

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.055
Φτιάξτε όλα τα υπόλοιπα στη μετρικ, δοκιμάστε τα να δουλεύουν, και πάρτε τηλέφωνο να έρθω με το μικρόφωνο να σας το κουνήσω όσο θέλετε. :biggrin:
τέτοια νοοτροπία έχεις και σε π@ρτούζες? :cry: :lol: :lol:
 


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.100
Reaction score
124.654
Φτιάξτε όλα τα υπόλοιπα στη μετρικ, δοκιμάστε τα να δουλεύουν, και πάρτε τηλέφωνο να έρθω με το μικρόφωνο να σας το κουνήσω όσο θέλετε. :biggrin:
Α, κοίτα, στου vastsar που έστησα 7.1 bass management στη μετρικ, μου πήρε 10', άντε βαριά βαριά ένα τέταρτο.

Μετά εσύ θα το κουνάς για ώρες, κι εγώ θα πίνω κρασιά λέγοντας "άλλη μια μέτρηση με το σαμπ να κοιτάει δεξιά, και άλλη μία να πάει 10cm πιο πίσω".
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.245
Reaction score
78.922
Α, κοίτα, στου vastsar που έστησα 7.1 bass management στη μετρικ, μου πήρε 10', άντε βαριά βαριά ένα τέταρτο.

Μετά εσύ θα το κουνάς για ώρες, κι εγώ θα πίνω κρασιά λέγοντας "άλλη μια μέτρηση με το σαμπ να κοιτάει δεξιά, και άλλη μία να πάει 10cm πιο πίσω".
Εντάξει σύμφωνοι.
Αλλά οταν θα κολλάει ο ψυχοβγάλτης και θα κάνει τα κουλά του, όπως πάντα, εγώ θα πετάγομαι σπίτι για δίωρη ξεκούραση.

Ο λαός δεν ξεχνά
 


Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.245
Reaction score
78.922
Για όσους διαβάζουν το θρεντ και δεν έχουν ασχοληθεί με τη μέτρικ, ενημερώνω πως αυτά που γράφω είναι λίγα.

Το μηχάνημα αυτό πρέπει να απαγορευτεί για χρήση σε σπίτια. Κι ας παίζει άριστα, δεν με νοιάζει.
 

Akis_G

Τηγανιτοειδές (κόντρα πλακέ) μπάσο!
Μηνύματα
2.301
Reaction score
7.776
Για όσους διαβάζουν το θρεντ και δεν έχουν ασχοληθεί με τη μέτρικ, ενημερώνω πως αυτά που γράφω είναι λίγα.

Το μηχάνημα αυτό πρέπει να απαγορευτεί για χρήση σε σπίτια. Κι ας παίζει άριστα, δεν με νοιάζει.
Ελα, υπερβολες.
...Απλα ειναι για μερακλήδες. :laugh:
 


Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Φτιάξτε όλα τα υπόλοιπα στη μετρικ, δοκιμάστε τα να δουλεύουν, και πάρτε τηλέφωνο να έρθω με το μικρόφωνο να σας το κουνήσω όσο θέλετε. :biggrin:
Το κουνάς το μικρόφωνο...!

Εντιτ... Με πρόλαβε ο πστέργιος...
 

Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
18.099
Reaction score
30.053
Φτιάξτε όλα τα υπόλοιπα στη μετρικ, δοκιμάστε τα να δουλεύουν, και πάρτε τηλέφωνο να έρθω με το μικρόφωνο να σας το κουνήσω όσο θέλετε. :biggrin:
Το κουνάει το μικρόφωνο.

Φτου με προλαβαν.

Θα είναι πασίδηλο μάλλον.
 


n_olympios

Μαντιναδόρος!
Moderator
Μηνύματα
5.852
Reaction score
12.416
Ε τι να κανω ρε φιλε, στην αναμονη ειμαι. Τι να βαλω; Τι φωτο θελεις πες μου;! Θες τις παλιες θεσεις των ηχειων κενες;; Θες ενα κοντινο στα σαμπ;; Ενα κοντινο στη μετρικ , κατι; :roflmao:
Βάλε ό,τι να'ναι, χαρμανιάσαμε!

...which reminds me of a true story:

Φίλος ηλεκτρολόγος πάνω στο παπί του σταματά σε φανάρι στην Ομόνοια. Κλασικά τον πλησιάζει πρεζάκι:
- Φλαράκ έεις ένα δίευρο
- Δεν έχω τίποτα
- Ένα αυρό μήπως;
- Όχι δεν έχω ψιλά σου λέω
- Άντε δώσε μισό αυρό
- (ψάχνει τις τσέπες του και βγάζει ένα μικρό μπουκαλάκι) Ορίστε που δε με πιστεύεις, μόνο αυτό το κολλύριο για τα μάτια έχω
- Μου ρίχνεις δυο σταγόνες; :roflmao:
 


Μηνύματα
2.458
Reaction score
1.718
Ερώτησις:
Η metrik συνδέεται με το macbook του Γιάννη με usb?
Παίζει ρόλο η "ποιότητα" της σύνδεσης? (και δε μιλάω για το καλώδιο)
Υπάρχουν στην αγορά σχετικά οικονομικά streamers που προσφέρουν καλύτερο ήχο από εναν υπολογιστή που εκτελεί χρέη transport.
Η metrik επηρεάζεται από αυτό ή έχει σούπερ κύκλωμα receiver usb?
πχ: https://allo.com/sparky/usbridge-signature-player.html
 





Μηνύματα
4.867
Reaction score
3.925
Ερώτησις:
Η metrik συνδέεται με το macbook του Γιάννη με usb?
Παίζει ρόλο η "ποιότητα" της σύνδεσης? (και δε μιλάω για το καλώδιο)
Υπάρχουν στην αγορά σχετικά οικονομικά streamers που προσφέρουν καλύτερο ήχο από εναν υπολογιστή που εκτελεί χρέη transport.
Η metrik επηρεάζεται από αυτό ή έχει σούπερ κύκλωμα receiver usb?
πχ: https://allo.com/sparky/usbridge-signature-player.html
Δεν ξερω για τον Γιαννη, στην περιπτωση μου με ethernet
 

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
Ερώτησις:
Η metrik συνδέεται με το macbook του Γιάννη με usb?
Παίζει ρόλο η "ποιότητα" της σύνδεσης? (και δε μιλάω για το καλώδιο)
Υπάρχουν στην αγορά σχετικά οικονομικά streamers που προσφέρουν καλύτερο ήχο από εναν υπολογιστή που εκτελεί χρέη transport.
Η metrik επηρεάζεται από αυτό ή έχει σούπερ κύκλωμα receiver usb?
πχ: https://allo.com/sparky/usbridge-signature-player.html
η μετρικ σ αυτην την εκδοση με την αναβαθμιση 3d update, συνδεεται ειτε με usb - c ειτε με ethernet καλωδιο οπου το εχω κι εγω συνδεμενο
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.075
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top