Η Ώρα Για Το Δώρο Σας!

Χρήστος Ακρατόπουλος

Επίτιμο μέλος
Μηνύματα
14.836
Reaction score
53
Όπως υποσχεθήκαμε κατά την διάρκεια του συγκριτικού θα υπάρχει και ένα δώρο για όλους όσους ήταν παρόντες την μέρα εκείνη.

Το δώρο είναι ένα dvd με HD υλικό. Κλιπάκια σε διάφορα φορμά, trailers και επίσης η εκπληκτική σκηνή του fifth element που μας έχει όλους εντυπωσιάσει!

Το dvd ελπίζω να είναι έτοιμο στο τέλος της εβδομάδας για να το παραλάβετε από την επόμενη. Σκέφτομαι να αφήσω τα dvd στον Αντρέα και όποτε μπορείτε περνάτε και τα πέρνετε.

Για όσους μένουν εκτός Αθηνών θα χρειαστώ την διεύθυνσή τους να τους το στείλω ταχυδρομικά.
 


Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Συγχαρητήρια στον Χρήστο και φυσικά στο AVsite για την πρωτοποριακή αυτή κίνηση.

Νομίζω ότι είναι κάτι που κανένας μέχρι στιγμής δεν το έχει κάνει και αποδεικνύει την αγάπη ορισμένων ανθρώπων για το άθλημά μας. Το AVsite εμπράκτως δείχνει τις προθέσεις του.

Και πάλι ΜΠΡΑΒΟ κύριοι!
 

Μηνύματα
10.483
Reaction score
5
Κυριε Ζζζενικκε....μας καλοοοομαθαινετε...
Μπραβο και ευχαριστουμε....

Αλλα πειτε μου... :roll: ΟΧΙ πειτε μου... :o επιμενω... :evil:

Που αλλου γινονται αυτα?

Και πολλαπλα συγκριτικα και δωρα???

Let me hear ya!!!

[scroll]AV-Site..... AV-Site..... AV-Site.....[/scroll]

All together now (chorus)

[scroll]AV-Site..... AV-Site..... AV-Site..... AV-Site..... AV-Site..... AV-Site..... AV-Site..... AV-Site.....AV-Site..... AV-Site..... AV-Site..... AV-Site..... Yeah.... I Like it... One more time now.........[/scroll]
 


Σπύρος Μπλάτσιος

Διακεκριμένο μέλος
Μηνύματα
15.897
Reaction score
301
Κύριε γενικέ μας κακομαθαίνετε!!!

και τα dvd δεν είναι Ferrero Rocher!!!!

Εύγε και πάλι εύγε!!!

By the way...Aς ρωτήσω κι εγώ αν θα περιέχει και τίποτε "εντυπωσιακό"...
 






Χρήστος Ακρατόπουλος

Επίτιμο μέλος
Μηνύματα
14.836
Reaction score
53
Θα έχει σίγουρα ΟΛΑ όσα είδαμε στο συγκριτικό!!!

Ειδικά για τον Νίκο Τσαρουχά θα του στείλω και τον "απαγορευμένο φάκελο" όπως του έχω υποσχεθεί!!!

Αλλά αν έχει προβλήματα στο σπίτι... δεν φταίω. Αυτός τον ζήτησε!
 


Χρήστος Ακρατόπουλος

Επίτιμο μέλος
Μηνύματα
14.836
Reaction score
53
Παρακαλώ μόνο μην μου στέλνετε pm για το dvd αυτό. Δυστυχώς είναι μόνο για όσους ήρθαν στο συγκριτικό.

Θα υπάρξουν και άλλα συγκριτικά και σύντομα μάλιστα...

Μόνο όσοι μένουν εκτός Αθηνών ας μου στείλουν pm με τις διευθύνσεις τους.
 

Μηνύματα
132
Reaction score
0
Μπραβο Χρηστο το περιμενω πως και πως , καλη η ιδεα να περασουμε να το παρουμε απο τον ανδρεα, αυτο που λεγαμε για το στησιμο των προβολεων θα ειναι μεσα; κοιτα τι μπορεις να κανεις . για τον "αλλο το φακελο" ουτε το συζηταω
 

Μηνύματα
1.895
Reaction score
786
Ίπι-ίπι-ούμε, σας ευχαριστούμε!

Αναρωτιέμαι τι περιέχει ο "μυστικος" φακελος, μια που οταν ανοιχθηκε ειχα (ατυχως) αποχωρησει...
 


Μηνύματα
6.785
Reaction score
152
Τωρα την επομενη φορα που θα ανακοινωσουμε παρουσιαση....ξερετε :wink:
ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ Η ΗΧΟΕΚΦΡΑΣΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ......ΨΑΧΤΕ ΓΙΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ........ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟ ΑΕΡΟΔΡ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ?????????
 




ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.698
Μηνύματα
2.870.237
Members
37.941
Νεότερο μέλος
daemon76
Top