Η Παρουσιαση Του Panasonic Ae-700/συγκριτικο

ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.

Ιδρυτής
Μηνύματα
30.058
Reaction score
728
Κανενα προβλημα!!!
Τον εχω παραγγειλει και μου ερχεται σε 2-3 ημερες.
Εσυ θα τον εχεις? :lol: :lol: :lol:

Υ.Γ.Αν και ολες οι κριτικες μαλλον διαφωνουν μαζι σου.
 



Μηνύματα
42
Reaction score
0
Φίλε elli,

κάνε κριτική, γράψε μια γνώμη, κάνε κάτι εποικοδομητικό....τουλάχιστον αν είναι να τη λες σε κάποιον να την λες με στοιχεία....Τα στερεότυπα του στυλ να τον κλάσω τον ΑΕ, πιπες ο Ζ3 δεν προσφέρουν τίποτε σε μας που τα διαβάζουμε. Επομένως πάψε να μας ταλαιπωρείς..
 

Σπύρος Μπλάτσιος

Διακεκριμένο μέλος
Μηνύματα
15.897
Reaction score
301
Ας κάνει ο Nick-ell (nick ή dick) ένα συγκριτικό και με τους δύο και ας μας πει τα συμπεράσματά του...

Αχ ξέχασα...Δεν έχει δει κανέναν από τους δύο.

Και το μαγαζάκι του κάνει για συγκριτικά μόνο τυχαία μπροστά σε κανέναν στην βιτρίνα του καταστήματος και μετά ανακοινώνει τα αποτελέσματα με ψευδώνυμο...
 


ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.

Ιδρυτής
Μηνύματα
30.058
Reaction score
728
Παιδια δεν υπαρχει λογος να τα "παιρνετε" :wink:
Σημερα ο καθενας δηλωνει οτι θελει σε αυτον τον χωρο.
Και σε αυτο φταιμε δυστυχως εμεις που τους το επιτρεπουμε...

Ποιος απο εσας πηγε να ρωτησει:"Ελα εδω μαγκα μου που διαλαλεις την πραματια σου.Εχεις το μηχανημα ταδε?

Που ειναι?Δειξτο μου! Αν δεν τοχεις τι λες οτι τοχεις?Αν δεν τοχεις τι λες πως το αλλο ειναι καλυτερο απο αυτο?Ταχεις δει μαζι?Ταχεις συγκρινει?Ασχοληθηκες ποτε 2 ωρες για να μεταδωσεις γνωση και οχι να κανεις διαφημηση?"

Ποιος απο εσας το εκανε?

Γιαυτο σας λεω, εμεις φταιμε... :(
 

Μηνύματα
59
Reaction score
0
Ανδρέα!!! Αναμένουμε την Ελευση του Ζ3 για να τον συγκρινουμε πότε και που μηπωε στην εκθεση η στην Ηχοέκφραση;
Και κακά τα ψέματα αν δεν ήταν καποιοι σαν τον Ανδρέα και αλλους να διοργανώνουν συγκριτικά ολοι εμεις που γκρινιάζουμε και λεμε το μακρυ μας και το κοντό μας θα αγοράζαμε γουρούνι στο σακι χωρις να το δουμε πρώτα και κυρίως να το συγκρινουμε με κατι ισοδύναμο.
Κια ύστερα επειδή ειμαστε και ξερόλες και εγωιστές και δεν παραδεχόμαστε το λαθος μας (Αθάνατε Ελληνάρα) θα προσπαθουσαμε να πεισουμε όλο τον κόσμο οτι κάναμε μια άριστη αγορα και θα παρασέρναμε κι αλλους στην λούμπα.
Δεν πιστεύετε ότι εχω δίκιο; μηπως τοχετε ξαναδει κι εσεις το έργο;

Σχετικά με τον ΑΕ700 σκέφτομαι σοβαρά να τον αγοράσω κυριως μολις δώσω τον παλιό μου. Βεβαια τα οικονoμικά σφικτα γιαυτό ότι κερδος βγάλω υπολογισιμο, εχω δε καλή εμπειρια απο προηγούμενες internetiκες αγορές αλλά μια διαφορά 10% αξιζει για να το παρεις απο καποιον σοβαρό ντόπιο dealer που σε σεβεται και σε υποστηρίζει,
αν το βρεις αρκετα φτηνότερα take your risk!
 

Μηνύματα
25
Reaction score
0
Το Projector Central στη σύγκριση Panasonic PT-AE700 και Sanyo PLV-Z3 βρίσκει ότι σε κάποιους τομείς υπερέχει ο ένας και σε κάποιους ο άλλος (όπως είναι λογικό), εντούτοις βγάζει -έστω και οριακά- νικητή τον Panasonic, και μάλιστα με την επισήμανση ότι "αν και ο Panasonic κοστίζει περισσότερο από τον Sanyo, αξίζει τη διαφορά χρημάτων".

Και αν +κατά την κρίση του Projector Central- αξίζει να τον προτιμήσει κανείς παρά το ότι είναι ακριβότερος του Sanyo στις ΗΠΑ, νομίζω ότι συνιστά τρομερή αγοραστική ευκαιρία το γεγονός ότι στην Ευρώπη ο Panasonic φαίνεται να πωλείται φθηνότερα από τον Sanyo! (Γερμανία: ~1600€ ο PT-AE700, ~1999€ o PLV-Z3).

Ξεκινώ να ετοιμάζω χώρο στο σαλόνι μου για τον Panasonic :D
 

Μηνύματα
4.272
Reaction score
5
Χαιρετω ολους τους φιλους του Forum
Ως νεο μελος βρισκω εξαιρετικα ενδιαφερον
το γεγονος οτι επιτελους βρησκω μελη που ξερουν για τι πραγμα μιλανε. Πιστεψτε με δεν μπορειται να φανταστειται τι " ασχετοσινες " εχω συναντησει μεχρι τωρα στο
θεμα βιντεοπροβολεας.
Ενδιαφερομαι λοιπον πραγματικα για τον ΑΕ700 και την Δευτερα πρωι πρωι θα επικοινωνησω με τον φιλτατο Ανδρεα για αμεσα αγορα.

Σας ευχαριστω ολους
Σωτηρης Ο.
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.652
Μηνύματα
2.870.375
Members
37.933
Νεότερο μέλος
daemon76
Top