Η βαση του βιντεοπροβολεα

Μηνύματα
18
Reaction score
0
Φωτογραφίες από την βάση έχουν τοποθετηθεί στο Άλμπουμ / Προσωπικές Κατηγορίες / Σάκης Καρατόλιος.

Σχετικά με την τιμής της βάσης σας ενημερώνω ότι κυμαίνεται στα επίπεδα της γνωστής σας Vogel's.

Περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να μάθετε από τα εξειδικευμένα μαγαζιά πώλησης Ήχου και Εικόνας.
 


Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Βαγγέλης Λάμπρου said:
Για να διευκολύνω λίγο την αναζήτηση, πατήστε στο Link παρακάτω και πάθετε πλάκα όπως εγώ οταν τη πρωτοείδα
Όντως είναι εκπληκτική! :shock:
Ωραία κατασκευή (και στον τομέα της αισθητικής αλλά και κατασκευαστικά!)

Μπράβο........... :wink:

Το ακριβές ποσό δεν άκουσα ακόμα :roll: :roll:
 

Βαγγέλης Λάμπρου

Επαγγελματίας
Μηνύματα
1.695
Reaction score
277
Όποιοι φίλοι ενδιαφέρονται για τη βάση και δεν θέλουν να πάνε σε καταστήματα να ρωτήσουν, ας με πάρουν τηλέφωνο να τους ενημερώσω για την ακριβή τιμή της.

Η επιλογή του Σάκη να μην αναγράψει το ακριβές ποσό από οτι καταλαβαίνω έγινε γιατί από οτι γνωρίζω δεν τη πουλάει ο ίδιος σε τιμή λιανικής αλλά δια μέσω αντιπροσώπων.

Πάντως το βασικό μοντέλο της είναι στα ίδια επίπεδα της Vogel's

Εγώ πάντως έχω πληροφορηθεί τη τιμή της και θα μπορέσω τηλεφωνικά να σας ενημερώσω.
 

Μηνύματα
465
Reaction score
54
Προσωπικά όταν απέκτησα τον Χ1 προτίμησα τη λύση της infocus βάσης απο το εξωτερικό...συνολικά (μαζί με τα extensions) μου κόστισε €177 που το θεωρώ ΟΚ ποσό για τη βάση που πήρα. Μόνο παράπονο το γεγονός πως η βάση κάνει μόνο στον Χ1.
 

ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.

Ιδρυτής
Μηνύματα
30.058
Reaction score
728
Για να βοηθησω λιγο τους φιλους που με ρωτουν για την τιμη μεσω πμ, το τηλεφωνο του Βαγγελη αναγραφεται ακριβως κατω απο το avater του.

Επισης για λογους συγκρισης-και απο την στιγμη που ηδη ανεφερθη απο τον Σακη και τον Βαγγελη πως παιζουν πανω κατω στα ιδια χρηματα-η τιμη της Vogels ειναι 150-160€ και η τιμη του extension περιπου στα 60€
Αρα... :wink:
 

Μηνύματα
202
Reaction score
45
Πού είσαι Σάκη Κ. να δείξεις τίς υπέροχες ιδιοκατασκευές να τις απολαύσει ο κόσμος με τα υπέροχα ''animation'' και να εξειγήσεις πέντε πράγματα.
 

Μηνύματα
18
Reaction score
0
Γειά σου Νίκο, εδώ είμαι ...

Αυτήν την εποχή είμαι ολίγον "πηγμένος" διότι ετοιμάζω διάφορες κατασκευές για την έκθεση Ήχου & Εικόνας.

Δεν έχω προσπαθήσει να περάσω την γραφική παράσταση της βάσης αλλά πιστεύω ότι θα είναι δύσκολο γιατί είναι "βαρύ" αρχείο.

Είδομεν.
 


Staff online

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.687
Μηνύματα
2.869.961
Members
37.945
Νεότερο μέλος
konstantinos2k
Top