Η χλαμύδα του αυτοκράτορα

nima

Banned
Μηνύματα
1.015
Reaction score
618
Καλά δεν διάβαζες παλιά; όχι ότι τα reviews είναι ταμάμ αλλά κάποια πράγματα μπορείς να τα συμπεράνεις από εκεί.
 









Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Άσε (Νικολάκη) άμα σήκωνες την χλαμύδα.... ξέρεις τι θα έβρισκες από κάτω....:rolleyes: :laugh:
 


Μηνύματα
9.280
Reaction score
12.797
αμα σας περισσευει κανενα ΕΜΤ πικαπακι να ερθω να το μαζεψω...να ακουω τι μουσικουλες μου και εγω το κουφαλογο..
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
Πάμε πάλι :headbang:, η ηχογράφηση/εγγραφή καθορίζει σε πρώτη φάση το ηχητικό αποτέλεσμα, ανάλογα με αυτήν και μετά με το μέσο αναπαραγωγής, πικάπ, cd ή άλλο, τότε μπορούμε να πούμε ποιο παίζει καλύτερα, αν έχουμε το ίδιο album και στα δύο format, 100& δεν υπάρχει υπέρ των αναλογικών ή των ψηφιακών όπως δεν υπάρχει μεταξύ των λαμπάτων και μη ενισχυτικών. :dance:
Bhutia ξέρω ότι είχες αυτό πλατό, ο κόσμος είναι μικρός... :sneaky:
Διαφορετικές φόρμες αναπαραγωγής για δεδομένο άλμπουμ δεν είναι συγκρίσιμες,εφόσον δεν θα έχει πιστοποιηθεί ταυτότητα στο mastering εκ του οποίου έχουν προέλθει αυτές.
...και περισσότερο ανεξερεύνητος απ'όσο νομίζεις,αφού ξέρω ότι δεν είμαι όποιο πρόσωπο εσύ φαντάζεσαι.;)
 

nima

Banned
Μηνύματα
1.015
Reaction score
618
Διαφορετικές φόρμες αναπαραγωγής για δεδομένο άλμπουμ δεν είναι συγκρίσιμες,εφόσον δεν θα έχει πιστοποιηθεί ταυτότητα στο mastering εκ του οποίου έχουν προέλθει αυτές.
Εννοείται, υπάρχουν όμως πολλές που ξέρουμε όλα τα στοιχεία.

...και περισσότερο ανεξερεύνητος απ'όσο νομίζεις,αφού ξέρω ότι δεν είμαι όποιο πρόσωπο εσύ φαντάζεσαι.
Κρύβε λόγια, δεν υπάρχουν αόρατοι άνθρωποι.. ;)
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.731
Reaction score
7.518
[QUOTE="Bhutia,
...και περισσότερο ανεξερεύνητος απ'όσο νομίζεις,αφού ξέρω ότι δεν είμαι όποιο πρόσωπο εσύ φαντάζεσαι.;)
[/QUOTE]
Kι ομως.....εισαι ενας αψιλος ντερβισης,με θεληματικο πηγουνι,μια ελια κατω απο το αριστερο φρυδι,το δεξι σου ποδι ειναι απο οτι εμαθα(ΕΓΚΥΡΕΣ ΠΗΓΕΣ) 4 ποντους κοντυντερο,παλια ειχες καμπουρα αλλα τωρα ισιωσες,εχεις ενα Dual πικαπ επανω σε Stillpoints ,εχεις ενα παλιο μοτοσακο τυπου ZUNDAP ,δυο σκυλια το ενα κατσαροτριχικο και το αλλο ενα σαλιαρικο bulldog,μια θεια που μενει στα Κιουρκα ...ευγενεστατη,παιζεις καθε κυριακη Badminton με τους φιλους σου,σου αρεσουν οι αχινοι και οι πετροσωληνες και αποφευγεις τα μαυροματικα σαν τον διαολο το λιβανι.......αααα ξεχασα....το αγαπημενο σου βιβλιο εχει τιτλο----Ρε τι ζορια που τραβαει ο κοσμος----



:drinks:


:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
 
Last edited:

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.731
Reaction score
7.518
Διαφορετικές φόρμες αναπαραγωγής για δεδομένο άλμπουμ δεν είναι συγκρίσιμες,εφόσον δεν θα έχει πιστοποιηθεί ταυτότητα στο mastering εκ του οποίου έχουν προέλθει αυτές.
Εννοείται, υπάρχουν όμως πολλές που ξέρουμε όλα τα στοιχεία.

...και περισσότερο ανεξερεύνητος απ'όσο νομίζεις,αφού ξέρω ότι δεν είμαι όποιο πρόσωπο εσύ φαντάζεσαι.
Κρύβε λόγια, δεν υπάρχουν αόρατοι άνθρωποι.. ;)
Νικκκκκκκ.......θες διακοπες βρεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!:D:D
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
Εννοείται, υπάρχουν όμως πολλές που ξέρουμε όλα τα στοιχεία.

Κρύβε λόγια, δεν υπάρχουν αόρατοι άνθρωποι.. ;)
Yπάρχουν όμως προφανείς και αφανείς...ιδέες.;)
 





Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.655
Μηνύματα
2.870.988
Members
37.929
Νεότερο μέλος
axil
Top