ΗomeCinema-Tαμπελα νεον dolby digital με 0,84 cents ???

H

HomeCinema-Maniac

Guest
Παιδια δεν θα το πιστεψετε αλλα μολις αγορασα αυτό
από το e-bay μεσο pay pal με 0,84 δολαρια. :shock: :shock: :shock:
Η πλειοδοτήσει ξεκίναγε από 0,84 cents και εγω εδωσα πρόσφορα 40 ευρω.
Μετα από 3 μερες που τελείωσε ο χρονος της πλειοδοτήσει μπαίνω στο e-bay και βλεπω ότι ειχα κερδίσει και ότι κανείς άλλος δεν ειχε πλειοδοτήσει με αποτέλεσμα να μην έχει χρειαστεί να δώσω τα 40 αλλά μονο την αρχική τιμη των 0,84 cents + 24 δολάρια τα μεταφορικά από Αμερικη.
Απίστευτο?
Αφου στην απόδειξη του Pay Pal γράφει αναλυτικά ότι χρεώθηκα μονο 24,84 δολαρια στην καρτα που εχω δωσει!
Λες να ερθει η ταμπέλα νεον σπασμένη και χωρις λαμπα???
Απίστευτο…
Ο τσαμπας!!!

Οποιος θελει link του τρελου (πουλαει και αλλα τετοια καλουδια) στο e-bay του το δινω.
Θα με ζώνουν τα φιδια μεχρι να μου ερθει και μεχρι να ερθει και ο λογαριασμος της καρτας μην εχει γινει καμια λαλακία!

Αλλα δεν νομίζω.
Εκατομμύρια κοσμος ψωνίζει από το e-bay μέσω Pay Pal.

Εχει αγορασει κανεις σας ποτε τιποτα απο το e-bay?

Αμα πανε ολα καλα και μου ερθει (ακομα δεν το πιστευω) θα ενημερωσω... :p :p :p
 

Μηνύματα
16.004
Reaction score
14
μεγάλε ΜΑΝΙΑΚ, είσαι τελικά πολύ ΜΑΝΙΑΚΟΣ του είδους, αμα σου πώ ότι όχι μόνο σε ζηλευω αλλά ότι έψαχνα τέτοιο sign για να στολίσω το "θέατρο" μου τι θα πέις. Αν το έβρισκα και 100 δολλάρια θα το σκεφτόμουν!!!!

Παίξε λόττο!

Καλορίζικο το στολίδι σου!! 
ΥΓ το ebay το έχω σαρώσει και ψάχνω τέτοια πραγματάκια δηλαδή κάτι που κάποιος πουλάει και κοιτάω να το πάρω στην ξεφτίλα.

Μεσω paypal εχεις και το paypal protection scheme που σε καλύπτει ώστε αν παραλάβεις κάτι που δεν ήταν όπως το περιέγραφε, ή απλά κάτι που αγόρασες δεν σου το έστειλε ποτέ ο πωλητής, τότε το Paypal του τα κρατάει του πωλητή τα χρήματα που έστειλςς και σου τα επιστρέφει στην κάρτα σου. Είναι λόιπον αρκετά ασφαλές και δεν νομίζω να συναντήσεις πρόβλημα ειδικά αν ο συγκεκριμένος πωλητής έχει πολλή καλό rating.
 

H

HomeCinema-Maniac

Guest
Tι να πω και εγω... Ειμαι Μανιακος Μaniac και εψαχνα και εγω ενα τετοιο sign.
Aκομα αρνουμαι να πιστεψω οτι το πηρα με 0,84 cents :shock: :shock: :shock:

Eγω δινω και το Link στο e-bay που βρισκονται αυτα τα καλουδια και ολα ξεκινανε κατω απο 1 δολαριο.
Δεν θελω να παρω κανεναν στο λαιμο μου και να σας πω αγοραστε!
Οταν με το καλο ερθει η ταμπελα και την παρω στα χερια μου τοτε θα σας ενημερωσω!

Παντως ριξτε μια ματια εδω αν θελετε... http://search.ebay.co.uk/search/search.dll?from=R40&satitle=dts+sign

Οποιος τις αγορασει ολες και τις πουλησει εδω θα πλουτησει :lol: :lol: :lol:
 

Μηνύματα
16.004
Reaction score
14
μανιακέ, τρελέ μου άνθρωπε να σε φιλήσω θέλω!!!!!

Απο τον ίδιο μάλλον τον δικό σου αγόρασα δυο ταμπέλες


τιμή αγοράς 5 δολλάρια (με κλεψανε οι κερατάδες!!!!)

και το ανεπανάληπτο


τιμή αγοράς 0.01 δολλαρια (1 σεντ)

τα αγόρασα και σε 5 μέρες ερχονται!!!!!
 

H

HomeCinema-Maniac

Guest
Xε χε ...
Εγω πηρα και αυτα με 7 ευρω



Λες να τα πουλησουμε εδω να κονομησουμε? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Εγω την νεον ταμπελα την περιμενω σε 2 βδομαδες :shock: γιατι ερχετε με τα ποδια απο κινα :shock:
Τις απλες ταμπελιτσες σε 5 μερες :p :p :p

καλη φαση ε?
τα δοντια σου τα επλυνες πριν με φιλησεις? :lol: :lol: :lol:
 


H

HomeCinema-Maniac

Guest
Πολυ ωραιο το Dolby neon που πηρες...
Μου αρεσει που ειναι μαυρος φωτισμος. ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ
Εμενα ειναι κοκκινος και μαλλον δεν θα πολυταιριαζει με τα αλλα που πηρα. Μχμμ...
Ας ερθουν με το καλο πρωτα μην παρουμε τα ............... μας :lol: :lol: :lol:

παντως πραγματι οι τιμες ειναι τσαμπε ολε ........
 


H

HomeCinema-Maniac

Guest
VIDEOMIX said:
Σινεμάνιακ, τι διαστάσεις έχει αυτό που αγόρασες;
Λες να ειναι καμια μινιατουρα? :lol: :lol: :lol:
Δεν εχει διαστασεις στο e-bay ουτε ρωτησα τον πωλητη. :? :?

Βρε και μινιατουρα να ειναι (που λεει ο λογος) με 1 ευρω δεν παιρνεις ουτε σκ@τοχαρτο! :shock:
Οτι και να ειναι καλο θα ειναι! :lol:
 

Μηνύματα
16.004
Reaction score
14
The size is A4 (approx. 8.25 x 11.8 inches). Home-made inkjet printet signs are no match for these high quality prints.

Τα ίδια πήρα και εγώ σήμερα είναι ποστερ, δεν εχουν καδρο ουτε τζαμι.

Να δούμε όταν μας ερθουνε πως θα τα "καδράρουμε" και κρεμάσουμε.

8 λίρες = 11 Ευρώ με μεταφορικά κόστισαν με "buy-it-now"
 

H

HomeCinema-Maniac

Guest
Ελπιζω να λες για τα ταμπελακια και οχι για τα νεον που πηραμε! Πως θα τα φωτιζουμε με κερια? :lol:
Οτι και αν ειναι τσαμπα ειναι. καποια πατεντα θα φτιαξουμε.
Αν τα ταμπελακια ειναι ποστερ τοτε σε ενα ξυλουργειο θα κοψουμε στις ιδιες διαστασεις ενα κοματι ξυλο και θα το βαψουμε μαυρο. Βρισκεις λυσεις...
Τα νεον που πηραμε πως θα ειναι αραγε???
 

Μηνύματα
16.004
Reaction score
14
HomeCinema-Maniac said:
Ελπιζω να λες για τα ταμπελακια και οχι για τα νεον που πηραμε! Πως θα τα φωτιζουμε με κερια? :lol:
Οτι και αν ειναι τσαμπα ειναι. καποια πατεντα θα φτιαξουμε.
Αν τα ταμπελακια ειναι ποστερ τοτε σε ενα ξυλουργειο θα κοψουμε στις ιδιες διαστασεις ενα κοματι ξυλο και θα το βαψουμε μαυρο. Βρισκεις λυσεις...
Τα νεον που πηραμε πως θα ειναι αραγε???
Φυσικά τα ταμπελάκια λέω, τα νέον, είναι με μεταλική βάση που εχουν τα σταρτερ και την λάμπα νεον, και το αλλο είναι απο πλεξιγκλας.

Τα ταμπελάκια ναι ξύλο φυσικό με ομορφο λοθστρο βαμμενα μαυρα και το ποστερ απο επανω με πλαστικοποιήση, αλήθεια κανεις εδω να ξέρει που πλαστικοποιούμε μια επιφάνεια??
 


H

HomeCinema-Maniac

Guest
Μου εστειλαν e-mail οι πωλητες.
Αυτος απο Κινα ειπε οτι το ταχυδρομησε προχτες By air mail (ελπιζω να μην πεσει σε πολλα κενα αερος) γιατι μετα θα εχει φαρασι :lol:
Ο αλλος απο Δανια την ταχυδρομησε εχτες και σε 3 μερες θα ειναι εδω. (τα ταμπελακια τα Α4)

Οε οε οε !!!

Ε, ε, ερχονται ! :)
 




H

HomeCinema-Maniac

Guest
visa η master
Με αντικαταβολη μονο αμα αυτη ειναι η συμφωνια σου με τον πωλητη.
Με visa γινονται ολα μεσω pay pal.
Kατσε να μας ερθουν και αμα ειναι οπως τα ειδαμε τοτε θα αξιζει να παρεις και εσυ γιατι η τιμες ειναι ξευτιληστηκες :p :p

Για να δουμε τι θα δουμε...
 

Μηνύματα
16.004
Reaction score
14
θα έρθουν αυτό δεν είναι το προβλημα μου αλλά ότι δεν ξέρω τι packing θα εχει ΄κάνει στις τζαμένιες ταμπέλλες μου??
 



Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • spylab
    Shalom
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.688
Μηνύματα
2.869.981
Members
37.945
Νεότερο μέλος
belg1960
Top