Θινκ εγκαίν ρε χαμένε!








gid

Μηνύματα
7.316
Reaction score
8.540
Προφανώς αυτό το switch φροντίζει ώστε τα ηχοτρόνια να στριμάρονται με τη σωστή σειρά.

Τα switch του συρμού τα ανακατεύουν και μας δημιουργούν στρες.

Απλά πράματα.
 



Μηνύματα
4.461
Reaction score
7.732
Η επικαλούμενη ανακούφιση από φαινόμενα ΄΄stress΄΄ θα ήταν αρκετή για να ρίξει διαμετακομιστικούς hipsters πίσω στους...σκληρούς δίσκους. :roflmao:
Ανακουφίζει και την τσεπη :biggrin:

Ιμπρουβς δι σαουντ κουαλιτι, αυτό και μόνο φτάνει :biggrin:

Μία βόλτα στο σαιτ της Ansuz Acoustics αξίζει τον χρόνο σας
Ansuz Acoustics PowerSwitch X-TC
ansuz_powerswitch_frontrear_new.jpg

2000
 

billpeppas

A/V "Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.449
Reaction score
5.549
Όταν το marketing το παίζει engineering...

Ρε, δεν πάτε στο @@@@@ εσείς που μαρκετάρετε και "δημιουργείτε" αυτές τις π1πες ?

Πόσο ξεφτιλισμένοι είναι κάποιοι κατασκευαστές, πόσο.
 



Μηνύματα
2.599
Reaction score
4.585
Επειδή είστε πτωχοί, δε μπορείτε να αγοράσετε ένα τέτοιο σουίτς και τη βγάζετε με το τζαμπαντάν λούμπεν που δίνει η κοσμοτέ δώρο, θα πρέπει να χλευάζετε τα όντιφάιλ προϊόντα?
 

Μηνύματα
7.234
Reaction score
11.774
Επειδή είστε πτωχοί, δε μπορείτε να αγοράσετε ένα τέτοιο σουίτς και τη βγάζετε με το τζαμπαντάν λούμπεν που δίνει η κοσμοτέ δώρο, θα πρέπει να χλευάζετε τα όντιφάιλ προϊόντα?
Η πλέμπα, πες τα χρυσόστομε!!!
 

Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.050
Reaction score
20.457
Επειδή είστε πτωχοί, δε μπορείτε να αγοράσετε ένα τέτοιο σουίτς και τη βγάζετε με το τζαμπαντάν λούμπεν που δίνει η κοσμοτέ δώρο, θα πρέπει να χλευάζετε τα όντιφάιλ προϊόντα?
Εγώ πάλι απορώ με τις επιλογές που κάνετε εσείς οι πλούσιοι. D-link; Ντη-Λινκ; Ούτε ένα TP-link, ούτε Νετγκήαρ; Ούτε καν ένα Μικροτίκ ή έστω ένα Σίσκο; Και μου θέλετε high end. Τς τς τς, τί κόζμος...
 

Μηνύματα
7.234
Reaction score
11.774
Εγώ πάλι απορώ με τις επιλογές που κάνετε εσείς οι πλούσιοι. D-link; Ντη-Λινκ; Ούτε ένα TP-link, ούτε Νετγκήαρ; Ούτε καν ένα Μικροτίκ ή έστω ένα Σίσκο; Και μου θέλετε high end. Τς τς τς, τί κόζμος...
Πφφφφφ, ρούτερ του ΟΤΕ απο εκείνα τα speedtouch τα άσπρα και πολύ του είναι!!!!

Αλλά όλα τα τραφούδια φορτώνονται στη ram πριν παίξουν.
 


Μηνύματα
2.599
Reaction score
4.585
Παλιά τα έφτιαχνε ο Κόκκαλης τα ρούτερ και ήταν καλά αλλά τον φάγατε. Το ίδιο πάθατε και τώρα που δε σας άρεσαν οι αεροψεκασμοί και βάλατε τον Καμμένο να τους πολεμήσει, φάτε τώρα τον ιό του Τάκη του Κορωναίου.
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.145
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top