ΚΡΙΣΗ ΠΑΝΙΚΟΥ...

Μηνύματα
1.356
Reaction score
1
ΚΡΙΣΗ ΠΑΝΙΚΟΥ...

Έτσι νομίζω ότι το λένε οι γιατροί αυτό περνάω άπό τις 5:23 τα ξημερώματα.Τι ακριβώς είναι;Ξύπνημα μέσα στη νύχτα,με έντονη εφίδρωση,ταχυπαλμία,τάση για φυγή,και κάτι στο μυαλό σου να σου δημιουργεί έναν απροσδιόριστο φόβο.Μακάρι να υπήρχε εδώ μεσα chat να μπορούσα να μιλήσω τώρα με κάποιον...
Αλήθεια,το έχει πάθει ποτέ κανείς σας ή μόνο εγώ είμαι ο τρελλός;
Άν ναι,πως το ξεπερνάει;
 




Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
...

Ετάξει δώσε όμως μερικές πληροφορίες ακόμη...
1. Είσαι παντρεμένος?
2. Έχεις και πεθερά?
3. Διακοπές πήγες?
 

skaloumbakas

4Haris
Μηνύματα
24.751
Reaction score
1.676
Οι Ψυχίατροι του Κόσμου...

Socrates,

Τρείς (3) Συντονιστές (!!!) έχουν ενδιαφερθεί μέχρι τώρα για την περίπτωσή σου!

Είδες τι σημαίνει AVForum? :roll:
Είδες τι σημαίνει Εθελοντισμός? :wink:
 


Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Σωκράτη......να δεις πως τον λέγανε.........
Α, ναι: ΝΟΣΤΡΑΔΑΜΟ....και προέβλεπε καταστροφές στο μέλλον!
Μήπως είσαι μετενψύχωσή του? :lol: :lol:

Αν μάλιστα οι κρίσεις άγχους ξεκίνησαν Κυριακή ξημερώνοντας Δευτέρα τότε δες το post μου ( http://www.avsite.gr/phpBB2/viewtopic.php?t=358 )
και θα καταλάβεις αμέσως γιατί!!!! :lol: :D :) :oops: :( :cry:


Πέρα από την πλάκα, ψάξε να δεις αν άλλαξε κάτι στην ζωή σου το τελευταίο χρονικό διάστημα και σε έχει αγχώσει υποσυνείδητα!
Αν είσαι πχ παντρεμένος μήπως θα σας επισκεφθεί κανένας πελαργός στο άμεσο μέλλον?
Μήπως αρρώστησε κάποιος άμεσος συγγενής?
Μήπως υπάρχει κανένα πρόβλημα στην δουλειά σου?


Βέβαια μπορεί να είναι πιο απλό:
Μήπως έχεις δει κανένα νέο μοντέλο ενισχυτή, βιντεοπροβολέα, ηχείων?

Ή μήπως ήσουν συνεργάτης με τον Τζέκο και σε κυνηγάει η ΔΟΕ & ο ΕΟΦ? :lol: :lol: :lol:
 

Μηνύματα
1.356
Reaction score
1
Σας...ευχαριστώ πολύ,αλλά το χιούμορ δεν μπορεί να με βοηθήσει.Είναι πραγματικά μια κατάσταση που σας εύχομαι να μην την βιώσει κανείς σας.
 



Μηνύματα
64
Reaction score
0
Αγαπητέ Σωκράτη ,

χωρίς παρεξήγηση ήθελα να ρωτήσω αν απευθύνθηκες ήδη σε κάποιον γιατρό να του εξηγήσεις τι ακριβώς σου συνέβη. Δεν γνωρίζω κατα πόσο μπορούμε να φανούμε χρήσιμοι πέρα απο υποστήριξη. Προτείνω όμως παρόλο που μπορεί να βρεθεί κάποιος να σε βοηθήσει να φροντίσεις και σύ απο πλευράς σου να δείς κάποιον γιατρό. Μπορεί η κατάσταση αυτή να είναι κάτι απλό και μεμονομένο και με κάποιες συμβουλές απο γιατρό να λυθεί το πρόβλημα σου. Δεν αναφέρεις βέβαια τη συχνότητα αλλά σίγουρα δεν είσαι τρελλός όπως αναφέρεις... ο ανθρώπινος οργανισμός είναι αρκετά πολύπλοκος......
 





Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
...

Όπαααα...

Δεν μας έβρισε κιόλας ο άνθρωπος...! Είδες κανέναν βρε Νικόλα μου να ενοχλείται? Άλλωστε με την "φαρδιά" έννοια κι εδώ avforum είναι..!
 

Μηνύματα
2.679
Reaction score
5
Φίλε Σωκράτη νομίζω είσαι πολύ άδικος με όλους όσους απάντησαν στο μήνυμα σου και εξηγούμε..

Μας έχεις αναφέρει για κάποια κρίση πανικού, εγώ φίλε μου δεν έχω ακούσει ποτέ για κάτι τέτοιο και δηλώνω άσχετος.

Σχολίασα αυτό που ανέφερες όπως βλέπεις πιο πάνω, όχι με σκοπώ να το παίξω γιατρός αλλά σαν ένα σχόλιο απλώς επειδή είμαστε μια παρέα και θεώρησα σκόπιμο να δώσω και εγώ μια απάντηση συμπαράσταση δίχως καν να σε γνωρίζω ούτε εσένα ούτε το πρόβλημα σου.

Το αναφέρω αυτό επειδή πρόσεξα την παρέμβαση που έκανες δίπλα σε αυτό το topic http://www.avforum.gr/showarticles.php3?topic=20&subtopic=19770&st=0 και αναφέρεις πως ούτε λίγο ούτε πολύ σε χλευάσαμε όλοι εδώ μέσα.

Αλλά φίλε μου ξέρεις κάτι? Και το πρόβλημα να γνώριζα δεν θα σου έλεγα ποτέ εδώ μέσα δημόσια την απάντηση που θα έδινα σε κάποιο φίλο μου που θα γνώριζα το πρόβλημα.

Και ξέρεις πια θα ήταν η απάντηση? Τα χάπια σου τα παίρνεις? μίλησες με το γιατρό?

Σε ευχαριστώ πολύ και πάντα φιλικά.
 

Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
ΉΡΕΜΑ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ, ΗΡΕΜΑ!!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink:

Μην το κάνουμε κι εδω μέσα............AMERICAN BAR!!!! :lol: :lol: :lol:
(που έλεγε και ο ΜΕΓΑΛΟΣ Παπαγιαννόπουλος!!)
 

ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.

Ιδρυτής
Μηνύματα
30.058
Reaction score
728
Και εγω συμφωνω με τον Γιαννη.
Ας μην ασχολουμεθα με θεματα που δεν μας αφορουν.

Και επειδη γνωριζω προσωπκα τον Σωκρατη και ξερω ποσο καλος χαρακτηρας ειναι, ας το δουμε σαν μια ατυχη παρορμηση της στιγμης και ας το ξεχασουμε.


Συνεχιζουμε σαν να μην εγινε τιποτα :wink:
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.620
Μηνύματα
2.868.281
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top