Καινουργιο ηχοσυστημα σε c3 citroen

Μηνύματα
19
Reaction score
0
γειας σας παιδια ηθελα να ρωτησω αγορασα αυτα τα ηχεια HERTZ Energy ESK 130.5 διαβασα οτι ειναι αρκετα καλα εχω και ενα ραδιοφωνο μου λεει 4χ60 για αρχη καλα ειναι απλος ηθελα να ρωτησω τι ενισχυτη να βαλω για να παιξουν ακομα καλυτερο ηχο και να μην καουν..ευχαριστω
 

Μηνύματα
34
Reaction score
15
Καλησπέρα.Καλο θα ηταν να πας σε εναν εγκαταστατη για να σου προτείνει λύσεις αναλόγως του budget,των απαιτήσεων χώρου που επιθυμείς καθώς και του ηχητικού επιπέδου που θες να φτάσεις.Αν μένεις Αθήνα θα σου πρότεινα να περάσεις απο τον κ.Ανδρεα Δραγκιωτη.Εγκαταστατης απο τους λίγους
 

Μηνύματα
19
Reaction score
0
Καλησπέρα.Καλο θα ηταν να πας σε εναν εγκαταστατη για να σου προτείνει λύσεις αναλόγως του budget,των απαιτήσεων χώρου που επιθυμείς καθώς και του ηχητικού επιπέδου που θες να φτάσεις.Αν μένεις Αθήνα θα σου πρότεινα να περάσεις απο τον κ.Ανδρεα Δραγκιωτη.Εγκαταστατης απο τους λίγους

ειμαι απο θεσσαλονικη φιλε απλος θα ηθελα αν ξερατε κανεναν ενυσχιτη που να παιζουν καλα με αυτα τα ηχεια
 

Car_Audio_Test

Επαγγελματίας
Editor
Μηνύματα
2.284
Reaction score
853
Καλησπέρα Χάρη, ένας 4κάναλος 4χ60 είναι μια καλή λύση όσον αφορά την ενίσχυση, όσο για την ποιότητα, πάμε στο ρητό ότι πληρώνεις παίρνεις. Από εμπειρία έναν καλό 4κάναλο θα τον βρεις γύρω στα 200 με 250€. Ανέφερα 4 κανάλια ώστε να μπορείς να τοποθετήσεις και sub.
 

Μηνύματα
19
Reaction score
0
Καλησπέρα Χάρη, ένας 4κάναλος 4χ60 είναι μια καλή λύση όσον αφορά την ενίσχυση, όσο για την ποιότητα, πάμε στο ρητό ότι πληρώνεις παίρνεις. Από εμπειρία έναν καλό 4κάναλο θα τον βρεις γύρω στα 200 με 250€. Ανέφερα 4 κανάλια ώστε να μπορείς να τοποθετήσεις και sub.

Να σαι καλά φίλε μου για την απάντηση εγώ σκέφτηκα να πάρω τον vibe slick a4 είναι και τετρακεναλος γιατί θα μπει και sub μετά τον ενισχυτή
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • n_olympios
    Μαντιναδόρος!
  • spylab
    Shalom

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.612
Μηνύματα
2.868.036
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top