Και μετα τον server τι?


Μηνύματα
2.791
Reaction score
1
Δεν έχω ανεβάσει ούτε ένα μήνυμα χωρίς preview.

Μέχρι τώρα είμαι στο 50-50. Δηλαδή, κάποιες φορές έχω "προλάβει", κάποιες όχι.

Ίσως, όμως, να μην έδινα βάση από τον editor και κάτω.

Πάντως, θα συμφωνήσω, το preview είναι μια λύση.
 


Μηνύματα
2.791
Reaction score
1
Εάν υπάρχει δυνατότητα ενεργοποίησης html tags στον editor, τότε θα παρακαλούσα να το κάνετε, γιατί έτσι θα λυθούν πολλά προβλήματα.

Ο editor του SMF, είχε τη δυνατότητα για tables, superscript, subscript, delete, και πολλά άλλα. Εάν ο τωρινός, μου επέτρεπε τη χρήση html τότε δεν θα είχα κανένα απολύτως πρόβλημα, εκτός του μεγέθους του (πλάτος) το οποίο είναι γελοίο (το ύψος αλλάζει).

Όλα είναι μια χαρά σε μηνύματα της μιας γραμμής. Όταν όμως θέλω να ανεβάσω άρθρο τότε μου δένονται τα χέρια.
 



Μηνύματα
7.461
Reaction score
3
εχει ενα προβληματάκι το Backslash fluid. οταν πατάω το Quick links το καλύπτει το διαφημηστικο φλασάκι...
 



Κώστας Φ.

Truth hurts. Here's a teddy bear.
Μηνύματα
8.978
Reaction score
894
Απάντηση: Και μετα τον server τι?

2 παρατηρήσεις:

- Θα ήταν καλύτερο όταν πατάμε πάνω στο logo του AVSite να μας επιστρέφει στο portal και όχι στην αρχική του forum.

- Έχουμε CAPTCHA στο registration μας? Δε θυμάμαι. Aν όχι, πρέπει να βάλουμε.
 


Μηνύματα
2.886
Reaction score
50
Τη μπάρα κάτω κάτω για μετάβαση στις κατηγορίες πότε να την περιμένουμε; (είμαι ανυπόμονος, ξέρω!).
 


Μηνύματα
7.461
Reaction score
3
Tα 30" για την αναζήτηση μήπως ειναι κάπως πολλά;;; Εκτος αν πρόκειτε για την ασφάλεια του server ή την ομαλή λειτουργεία του (μην κρεμάσει δλδ) οπότε παω πασο.

Απλά σκεφτόμουν μήπως ειναι κάπως πολλα.
 

Μηνύματα
134
Reaction score
0
Tα 30" για την αναζήτηση μήπως ειναι κάπως πολλά;;; Εκτος αν πρόκειτε για την ασφάλεια του server ή την ομαλή λειτουργεία του (μην κρεμάσει δλδ) οπότε παω πασο.

Απλά σκεφτόμουν μήπως ειναι κάπως πολλα.
Δεν υπήρχε καθόλου όριο ασφαλείας, το οποίο ήταν κάπως κακό. Το όριο των 30 δευτερολέπτων μπήκε με πολύ λίγη σκέψη και κάπως βιαστικά. Αν βολεύει περισσότερο, μπορώ να το κατεβάσω στα 20 secs.
 

Μηνύματα
7.461
Reaction score
3
Απλά το είπα γιατι πολλές φορές διαβάζω ενα thread, εχει νεο μηνυμα, μπαίνω το διαβαζω δεν εχω κατι να απαντήσω και καπακι κανω κλικ στην μπαρα με τα shortcuts (εχω βάλει το unread posts κατευθείαν) και μου βγάζει μηνυμα και περιμενω.

Δεν ειναι κάτι τραγικο. Αφου ειναι θεμα ασφαλειας δεν το συζητάμε τότε. να μείνει. Το όριο το ξερετε εσείς που έχετε τον server, ωστε να μην εχει προβλήματα πάλι :)
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.668
Μηνύματα
2.869.571
Members
37.944
Νεότερο μέλος
argyrisM
Top