Καλημέρα, καλησπέρα και καληνύχτα













Μηνύματα
4.419
Reaction score
14.360
Θα βάνεις πράμα μπαμπάτσικο να γουστάρουμε και να σου κολλήσω κάνα λάϊκ ή θα μας έχεις με αφτά τα διαίτης;;; :rolleyes:
Μην ανησυχείς!!
Είναι γνωστόν ότι τα πλούσια προσόντα κ θέλγητρα μετέχουν της καθ ημάς φιλοκαλίας!!
Αλλωστε κ εγώ απο μικρός αυτό σιγοτραγουδώ ενθυμούμενος: ""Αποτάσσεσαι τις χτικιάρες? - Απεταξάμην!!!!!!!:p""
Κ μιάς κ έχω καταλάβει ότι είσαι βασταγερός στην άρθρωση της ελληνικής, αήττητος στην αρχαϊζουσα καθαρεύουσα, κ ισορροπείς εξόχως μεταξύ της φυσικής ευγλωττίας και της συστηματικής ρητορικής, έχε κατά νού ότι μπορεί να χρειαστεί να με υπερασπιστείς
σε περίπτωση "χοντρού" πεσίματος από τους admins!!
Να γλυτώσω τις ψιλές δηλαδή!!:laugh::roflmao:

Το λοιπόν Special για σένα Λεβεντοκρητίκαρε!!;)
Καλημέρα μας κιόλας..


1_resize (3).jpg
 

A

AKARL

Guest
Μην ανησυχείς!!
Είναι γνωστόν ότι τα πλούσια προσόντα κ θέλγητρα μετέχουν της καθ ημάς φιλοκαλίας!!
Αλλωστε κ εγώ απο μικρός αυτό σιγοτραγουδώ ενθυμούμενος: ""Αποτάσσεσαι τις χτικιάρες? - Απεταξάμην!!!!!!!:p""
Κ μιάς κ έχω καταλάβει ότι είσαι βασταγερός στην άρθρωση της ελληνικής, αήττητος στην αρχαϊζουσα καθαρεύουσα, κ ισορροπείς εξόχως μεταξύ της φυσικής ευγλωττίας και της συστηματικής ρητορικής, έχε κατά νού ότι μπορεί να χρειαστεί να με υπερασπιστείς
σε περίπτωση "χοντρού" πεσίματος από τους admins!!
Να γλυτώσω τις ψιλές δηλαδή!!:laugh::roflmao:

Το λοιπόν Special για σένα Λεβεντοκρητίκαρε!!;)
Καλημέρα μας κιόλας..


View attachment 111762
Νάτα τα ωραία τα γούστα! :party:

Μη φοβού και να τσι φάμε λάχανο θέλει τσι λογοκριτές.... :vinsent:

[DOUBLEPOST=1543836764][/DOUBLEPOST]
σοφιουλα.....τεταρτη 5.30 ασταγκα..........
[DOUBLEPOST=1543825635][/DOUBLEPOST] View attachment 111748 View attachment 111749
ch0colate_rain_12.jpg
 
Last edited by a moderator:


Μηνύματα
1.839
Reaction score
3.432
Μην ανησυχείς!!
Είναι γνωστόν ότι τα πλούσια προσόντα κ θέλγητρα μετέχουν της καθ ημάς φιλοκαλίας!!
Αλλωστε κ εγώ απο μικρός αυτό σιγοτραγουδώ ενθυμούμενος: ""Αποτάσσεσαι τις χτικιάρες? - Απεταξάμην!!!!!!!:p""
Κ μιάς κ έχω καταλάβει ότι είσαι βασταγερός στην άρθρωση της ελληνικής, αήττητος στην αρχαϊζουσα καθαρεύουσα, κ ισορροπείς εξόχως μεταξύ της φυσικής ευγλωττίας και της συστηματικής ρητορικής, έχε κατά νού ότι μπορεί να χρειαστεί να με υπερασπιστείς
σε περίπτωση "χοντρού" πεσίματος από τους admins!!
Να γλυτώσω τις ψιλές δηλαδή!!:laugh::roflmao:

Το λοιπόν Special για σένα Λεβεντοκρητίκαρε!!;)
Καλημέρα μας κιόλας..


View attachment 111762
Επιτελους....
Αλλά εγώ....
images.jpeg
 

Μηνύματα
4.419
Reaction score
14.360
Επιτελους....
Αλλά εγώ....
View attachment 111767
Αστα να πάνε καλέ μου zomboy!!
Πολλές φορές στο Αγιον Ορος ηρεμούσα κ έφευγαν μακριά οι πονηροί λογισμοί, κ ήμουν άλλος άνθρωπος!:)
Μόλις πάταγα το πόδι μου όμως στην Ουρανούπολη επιστρέφοντας, δεν προλάβαινα να απομακρυνθώ λίγο κ αμέσως έπεφτα πάνω σε λουόμενες (κατά την περίοδο του καλοκαιριού φυσικά) κ καταλαβαίνεις!! :geek:
Αυτό φαντάζομαι θα συνεχίζει να συμβαίνει κ όσες φορές θα πάω ακόμη! Χα Χα..
Για όσους έχουν πάει γνωρίζουν τι εννοώ..:cool:
 


Μηνύματα
1.839
Reaction score
3.432
Και εγώ πηγαίνω και ηρεμεί η ψυχή μου.
Να είχαμε και ένα Καλυβάκι έξω από την μονη με σαμπ και ενεργά και δεν ήθελα τίποτα άλλο.
[DOUBLEPOST=1543843310][/DOUBLEPOST]
Εεε οχι
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.359
Reaction score
79.407
Αστα να πάνε καλέ μου zomboy!!
Πολλές φορές στο Αγιον Ορος ηρεμούσα κ έφευγαν μακριά οι πονηροί λογισμοί, κ ήμουν άλλος άνθρωπος!:)
Μόλις πάταγα το πόδι μου όμως στην Ουρανούπολη επιστρέφοντας, δεν προλάβαινα να απομακρυνθώ λίγο κ αμέσως έπεφτα πάνω σε λουόμενες (κατά την περίοδο του καλοκαιριού φυσικά) κ καταλαβαίνεις!! :geek:
Αυτό φαντάζομαι θα συνεχίζει να συμβαίνει κ όσες φορές θα πάω ακόμη! Χα Χα..
Για όσους έχουν πάει γνωρίζουν τι εννοώ..:cool:
Πήγαινε μόνο Ουρανούπολη.
 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.602
Μηνύματα
2.865.615
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top