Καλημέρα, καλησπέρα και καληνύχτα




Μηνύματα
1.449
Reaction score
6.710
καλος ή κολος; ειχα να την ακουσω αυτη την ατακα απο 3 γυμνασιου... χαχαχα...
Εμένα μου άρεσε πολύ η τρίτη γυμνασίου
και είπα να μείνω εκεί μια ζωή αν και η σύντροφος μου επιμένει ότι ξεχάστηκα στην τρίτη δημοτικού
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.493
Reaction score
37.569
Εμένα μου άρεσε πολύ η τρίτη γυμνασίου
και είπα να μείνω εκεί μια ζωή αν και η σύντροφος μου επιμένει ότι ξεχάστηκα στην τρίτη δημοτικού
εγω εμεινα 3 φορές στη τριτη δημοτικου... πσεματα λενε για την 9χρονη υποχρεωτικη... πρεπει να βγαλεις και το γυμνασιο... 🐒
σε ολους τα ιδια λενε οι συντροφοι.. αλλα μην τους το πεις... δεν τους αρεσει..
 




n_olympios

Μαντιναδόρος!
Moderator
Μηνύματα
5.852
Reaction score
12.416
εγω εμεινα 3 φορές στη τριτη δημοτικου...
Ίσως το έχω γράψει ξανά ως ιστοριούλα:

Ντροπαλή κοπέλα, έστω ονόματι Μαρίνα, που μας δίδασκε την ιταλικήν (ως πιτσιρίκια, τότε, εμείς) μας εκμυστηρεύτηκε κάποια στιγμή πως είχε μείνει... στην 1η Δημοτικού. Καθόταν τέρμα πίσω, τη ρώταγε η δασκάλα να διαβάσει τι γράφει στον πίνακα, δε μίλαγε η Μαρίνα. Πες βρε κορίτσι μου εδώ τι γράφει, μούγκα σου λέω. Συνάντηση με τους γονείς, δεν τα παίρνει τα γράμματα το παιδί, ας κάνει ξανά την τάξη μπας και.

Εκ των υστέρων (προς τα μέσα της επόμενης χρονιάς) αποδείχθηκε ότι η Μαρίνα ήταν μύωψ και δεν έβλεπε την τύφλα της στον πίνακα, αλλά δεν το έλεγε για να μη φάει δούλεμα. :roflmao:
 





Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.410
Reaction score
50.370
να μη βγαζει συμπερασματα δε με κσερει καλα βασικα δε με κσερει αναποδα . 🌜
. . . σσσσ , βγήκε . . . από το δικό μου όμως WC . . . πως το έκανες αυτό ; :oops: . . . υποτίθεται πως έχω την συσκευή διακτινισης στον μάστορα , ( το enterprise περνάει ΚΤΕΟ )

- ναι Μαρίνα έρχομαι . . .


1611233033533.png
 




Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.493
Reaction score
37.569
.. Live music bar ηταν στην Αυστραλια , το hernando's highway (μεταφραση τεκες) .. επι της ευκαιριας......
+σαιντς επισης απο αυστραλια, απο τον ιδιο δισκο ξεχωριζω το πριζονερ,
 
Last edited:




Τελευταια Μηνυματα

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.311
Μηνύματα
2.858.157
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top