Καλημέρα, καλησπέρα και καληνύχτα




Emmanouil 1964

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
7.791
Reaction score
28.233
:rolleyes:........το καταλάβαμε !
........σου αρέσουν οι αλυσίδες !

Εεεεεεεε , να σου πώ .........κάνε και ενα κοντινό στους κρίκους , .....διακρίνω ενδιαφέρον !

-
Ψιτ !
γατούλης .......με τρέσα . ( πανκιό )


-----.jpeg


-
 




Μηνύματα
12.214
Reaction score
14.515
Καλημέρα σε όλους και ιδιαίτερα στον Κο Σπόκ.
Σήμερa, Επίικουρη καθηγήτρια σχεδιασμού στο Οντάριο University.
Τώρα:
Prof_Martha_ladly_2011.jpg


Τότε ('80's) μέλος Καναδικού new wave συγκροτήματος, πλήκτρα και backing vocals στην βασική τραγουδίστρια που ήταν και συνονόματες και το μικρό τους ονομα, ήταν και το πρώτο συνθετικό του ονόματος της μπάντας. Αφιερωμένη, πασίγνωστη επιτυχία single 1980, κατάλληλη για χαρούμενο και αισιόδοξο Κυριακάτικο ξύπνημα. Απο τον πίνακα ζωγραφικής της, το εξώφυλλο δίσκου του 1980 πασίγνωστου New wave συγκροτήματος (Ν_W O___R) χα χα. Το συγκρότημα ακόμη ενεργό !! χωρίς αυτήν φυσικά τώρα. (δε ξέρω δηλαδή). Αυτόν τον έχω έξω και όχι σε κούτα.
Τότε:
b87cb0e019793b51c5d2813465a49fa9.jpg
 
Last edited:

Μηνύματα
12.214
Reaction score
14.515
Μη νομίζεις οτι περνάει απαρατήρητο και μη εκτιμητέο το γεγονός ότι με την D'arcy, διάλεξες όχι μόνο το βίντεο που είναι αυτη στα καλύτερα της, αλλά και η μουσική εκτέλεση του συγκεκριμένου τραγουδιού -επιτυχίας. Και εγω αυτό θα διάλεγα απο το youtube.
 





Μηνύματα
12.214
Reaction score
14.515
Μη νομίζεις οτι περνάει απαρατήρητο και μη εκτιμητέο το γεγονός ότι με την D'arcy, διάλεξες όχι μόνο το βίντεο που είναι αυτη στα καλύτερα της, αλλά και η μουσική εκτέλεση του συγκεκριμένου τραγουδιού -επιτυχίας. Και εγω αυτό θα διάλεγα απο το youtube.
@Mr Spock
Δεν τη βρήκες ακόμη την άλλη βρε γατόνι ? :) Εαν δεν αντέχεις, δες spoiler 1 και μετά το 2 για να δεις τι έρευνα κάνει τώρα. (εαν πετύχει η προσπάθεια μου εισαγωγής spoiler χα χα my first time just for you). Στο soiler 2 θα την βρείς στα βίντεο που έχει στο κατω μέρος , μαζί και άλλοι , κάνε scroll δεξιά.

]

 
Last edited:

Μηνύματα
12.214
Reaction score
14.515
@Mr Spock

Το εξώφυλλο ήταν απο πίνακα ζωγραφικής της. (έκανα λάθος στην ημερομηνία του άλμπουμ 1981-82 λέει, έβαλα 1980 σόρρυ, έψαχνα πως λειτουργεί το χαζοspoiler :D ).

 







Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.323
Μηνύματα
2.858.524
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top