Καλημέρα, καλησπέρα και καληνύχτα


Μηνύματα
14.867
Reaction score
20.410
δε λέω
εντυπωσιακό το σχέδιο και η υλοποίηση
ωστόσο αποκρουστική η φιλοσοφία που εκπέμπει.
δεν βρίσκω λόγο/χρησιμότητα/ωφέλεια/γοητεία/κλπ στο να καταστρέφεις μέρος του σώματος σου με μη αναστρέψιμο τρόπο όπως κάνεις στο δέρμα σου με την δερματοστηξία ή στους πνεύμονες και την καρδιά σου με το κάπνισμα.
κατ επέκταση από παγερή αδιαφορία μέχρι απογοήτευση προκαλεί και αυτό γιατί όντως μιλάμε για γυναίκα με έμφυτη ομορφιά/γοητεία
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.492
Reaction score
37.569

... δικο της ειναι το σωμα, μπορει να κανει οτι θελει(η εν λογω κυρια, πλεων ειναι παντρεμενη και εχει κανει και μια κορη και απο αυτο βιοποριζεται κιολας, και ειναι και αρκετα καλη στο τομεα της).
...εμενανε δε με ενοχλει αν ενσωματονεται στο υπολοιπο συνολο, αν δεν ...παλι ενοχλειται ο φερων το τουτουαζ περισσοτερο..οποτε και δε μου πεφτει και πολυ λογος... 🐒
 

Emmanouil 1964

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
7.785
Reaction score
28.210
Σπάνια έως καθόλου , θα με κάνει γυναίκα με δερματοστιξία να την προσέξω .
Θέλω ό καμβάς να είναι μονόχρωμος ......γιά να ζωγραφίσω εγώ . Εγωιστής , κ_ολόγερος και εγώ .
........τες πα γιά την κάθε κυρία , ........ δικό της είναι το σώμα, μπορεί να το κάνει ότι θέλει ,
1594041398063.png

μου έτσι είναι .
-
mbcr57.jpg



-
 
Last edited:

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.492
Reaction score
37.569


παγκοζμια μερα φιλιου σημερις και θα βαλω την εν λογω δεσποινιδα τοτενες με τον πρωην της....και το αυτομουτζομα επειτα... :angel:
και σχετικο ηχητικο απο τον Εννιο Μορρικονε.. (γα να σωθει η κατασταση).
 

Diylover

Φτιάχτε ενεργά!!!
Μηνύματα
676
Reaction score
1.979
δε λέω
εντυπωσιακό το σχέδιο και η υλοποίηση
ωστόσο αποκρουστική η φιλοσοφία που εκπέμπει.
δεν βρίσκω λόγο/χρησιμότητα/ωφέλεια/γοητεία/κλπ στο να καταστρέφεις μέρος του σώματος σου με μη αναστρέψιμο τρόπο όπως κάνεις στο δέρμα σου με την δερματοστηξία ή στους πνεύμονες και την καρδιά σου με το κάπνισμα.
κατ επέκταση από παγερή αδιαφορία μέχρι απογοήτευση προκαλεί και αυτό γιατί όντως μιλάμε για γυναίκα με έμφυτη ομορφιά/γοητεία
Να προσθέσω την άλλη αηδία με τα φτιαχτα χείλη σαν απόγονος Ροφού, σε συνδιασμο με το ψεύτικο και απίστευτα αφυσικο στην αίσθηση στήθος.
Ποτέ, μα ποτέ δεν μου άρεσε στήθος ψεύτικο, ποτέ όμως
 









Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.407
Reaction score
50.361
 







Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • rose.athens
    Not in the mood Mod

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.309
Μηνύματα
2.858.053
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top