Καλημέρα, καλησπέρα και καληνύχτα

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.493
Reaction score
37.569
... εγω δεν καταλαβα το αστειο με 600 σελιδες τσοντα σοφτ-ή-πιο-χαρντκόρ... και μοιωμενη αισθητικη... 🐒
 

Emmanouil 1964

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
7.787
Reaction score
28.224
- γιά να το λες εσύ προφανώς το έψαξες και έτσι θα είναι , όμως πέρα από το είσθαι μετρά και το φαίνεσθαι , και κάποιες παραπέμπουν σε μικρότερες ηλικίες . . .

- φιλικά πάντα
-
Δεν μπορώ να κάνω κάτι γιά αυτό κύριε Mr Spock . Άλλωστε σας το δήλωσα πώς από εδώ και πέρα θα εκτελώ και χρέη ληξίαρχου , μιάς και μου αρέσει τό ωραίο .
-
Τώρα αν και εδώ _ πιό κάτω _ αναγνωρίζετε την ηλικία της κυρίας , σαν καλός ριβιούερ που είστε στόν ήχο ....τι να κάνω , τι να πώ ....βρήκα το δάσκαλο μου !

-- φιλικά πάντα .
-
28old.jpg


-

Emmanouil 1964 said:
Θεωρό άδικη την ποινή σας
Σιγά τη ποινή!
Δεν έχουμε άλλη δουλειά απ'το να ψάχνουμε τις ηλικίες των κοριτσιών που ανεβάζετε!

- Συγχωρέστεμε αλλά τα γεγονότα άλλα δείχνουν .

-
 





Emmanouil 1964

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
7.787
Reaction score
28.224
το καλύτερο χρόνια τώρα , από εδώ ,

Τσιμισκή
Τσιμισκή 30 & Αριστοτέλους 4, 546 36,
Θεσσαλονίκη

T.2310 271 148
F.2310 286 167

ΩράριοΔε-Τρ-Τε-Πε-Πα-Σα-Κυ: 06:00 - 24:00

1596536442347.png


-
proxy.gif
 



Μηνύματα
1.002
Reaction score
1.163
Εγω αλλου τοποθετω το προβλημα: Τις ρωτησαμε ολες αυτες (εχουμε την αδεια τους?) αν θελουν να υπαρχει εδω η φωτογραφια τους? Το οτι δημοσιοποιησαν μια φωτο τους σε καποιο μεσο, σημαινει οτι μπορει αυτη η φωτο να κανει και τον γυρο του κοσμου? Δεν ξερω, προβληματισμος μου ειναι αυτο. :thumbsdown:
 





Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.446
Εγω αλλου τοποθετω το προβλημα: Τις ρωτησαμε ολες αυτες (εχουμε την αδεια τους?) αν θελουν να υπαρχει εδω η φωτογραφια τους? Το οτι δημοσιοποιησαν μια φωτο τους σε καποιο μεσο, σημαινει οτι μπορει αυτη η φωτο να κανει και τον γυρο του κοσμου? Δεν ξερω, προβληματισμος μου ειναι αυτο. :thumbsdown:
Οι επαγγελματικές τουλάχιστον φωτό, η συντριπτική πλειονότητα των εδωμέσα δηλαδή, είναι δημοσιευμένες, οπότε το θέμα δεν αφορά αυτές αλλά τον ιδιοκτήτη (των φωτό). Θολά νερά και αν θέλαμε να είμαστε εντελώς νόμιμοι θα έπρεπε να απαγορεύεται κάθε αναδημοσίευση χωρίς άδεια και link.
 


Emmanouil 1964

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
7.787
Reaction score
28.224
κύριε Mr Spock
κύριε a μπε σε ντέ , και γιά όποιον άλλο Κύριο .
Μόλις επέστρεψα από το γραφείο του δικηγόρου μου .
Σας δηλώνω ότι καμιά από τίς αναρτήσεις μου στο εδώ θέμα του AVsite , όσον αφορά το γυναικείο περιεχόμενο δεν είναι δικιά μου . Σας δηλώνω επίσης οτι δεν είμαι φωτογράφος , καθώς ότι το θέμα αυτό στο AVsite προϋπήρχε πριν την ενγραφή μου εδώ .
Όλες μα όλες οι φωτογραφίες - κυριών - που έχω ποστάρει στο αυτό θέμα υπάρχουν ανα πάσα στιγμή στο διαδίκτυο και είναι άνω τον 18 ετών .
Οί περισσότερες φωτό είναι από το εξωτερικό που οι νόμοι είναι αδυσώπητοι και ώς εκ τούτου ό καθε φωτογράφος είναι υπεύθυνος γιά το έργο του , όσον αφορά την ηλικία της εικονιζόμενης .
- Ρωτήστε και τον κ. Kotsidis John -
Και τα δυο Warnings που δέχθηκα είναι γιατί α) Ακατάλληλο περιεχόμενο - δεν έβαλα τσόντα Κύριε , μια φωτο με sexapil ήταν που ....δεν το αντέξατε - β) Φωτογραφίες μικρών κοριτσιών ....που είναι πάνω από 18 ετών , που τις βρίσκεις ανα πάσα στιγμή μόνος σου , που δεν εχουν τραβηχτεί οι φωτό από εμένα που ......που που !
Θά ήθελα να πώ πως , φωτογραφίες από ηλικιωμένες κυρίες , και από αντρικά σώματα , δεν είναι του ενδιαφέροντος μου και δεν πρόκειται να τίς ποστάρω ποτέ .
Αν κάτι από αυτά που ανεβάζω - φωτό - δεν σας αρέσει ......απλά διαγράψτε το .

Ευχαριστώ
-



-
 


Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.135
Reaction score
26.694
Ε λοιπόν, δεν τις μπορώ τις σεμνοτυφίες...
Ας κοιτάξουμε έξω, λίγο πέρα από τη μύτη μας. Φατσοβιβλία, ίνστανδραμ, κ.λ.π., όπου 13χρονα ποστάρουν κ@λους και βυζγιά (τους), να μην αναφέρω και τα πρωτοσέλιδα ορισμένων εφημερίδων, κρεμασμένα φάτσα κάρτα στη μούρη των περαστικών? Εδώ την είδαμε κατηχητικό?
Ε λοιπόν, δεν τις μπορώ τις σεμνοτυφίες...
Ας κοιτάξουμε έξω, λίγο πέρα από τη μύτη μας. Φατσοβιβλία, ίνστανδραμ, κ.λ.π., όπου 13χρονα ποστάρουν κ@λους και βυζγιά (τους), να μην αναφέρω και τα πρωτοσέλιδα ορισμένων εφημερίδων, κρεμασμένα φάτσα κάρτα στη μούρη των περαστικών? Εδώ την είδαμε κατηχητικό?
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.312
Μηνύματα
2.858.181
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top