Καλημέρα, καλησπέρα και καληνύχτα





melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.817
Reaction score
40.983
κύριε Mr Spock
κύριε a μπε σε ντέ , και γιά όποιον άλλο Κύριο .
Μόλις επέστρεψα από το γραφείο του δικηγόρου μου .
Σας δηλώνω ότι καμιά από τίς αναρτήσεις μου στο εδώ θέμα του AVsite , όσον αφορά το γυναικείο περιεχόμενο δεν είναι δικιά μου . Σας δηλώνω επίσης οτι δεν είμαι φωτογράφος , καθώς ότι το θέμα αυτό στο AVsite προϋπήρχε πριν την ενγραφή μου εδώ .
Όλες μα όλες οι φωτογραφίες - κυριών - που έχω ποστάρει στο αυτό θέμα υπάρχουν ανα πάσα στιγμή στο διαδίκτυο και είναι άνω τον 18 ετών .
Οί περισσότερες φωτό είναι από το εξωτερικό που οι νόμοι είναι αδυσώπητοι και ώς εκ τούτου ό καθε φωτογράφος είναι υπεύθυνος γιά το έργο του , όσον αφορά την ηλικία της εικονιζόμενης .
- Ρωτήστε και τον κ. Kotsidis John -
Και τα δυο Warnings που δέχθηκα είναι γιατί α) Ακατάλληλο περιεχόμενο - δεν έβαλα τσόντα Κύριε , μια φωτο με sexapil ήταν που ....δεν το αντέξατε - β) Φωτογραφίες μικρών κοριτσιών ....που είναι πάνω από 18 ετών , που τις βρίσκεις ανα πάσα στιγμή μόνος σου , που δεν εχουν τραβηχτεί οι φωτό από εμένα που ......που που !
Θά ήθελα να πώ πως , φωτογραφίες από ηλικιωμένες κυρίες , και από αντρικά σώματα , δεν είναι του ενδιαφέροντος μου και δεν πρόκειται να τίς ποστάρω ποτέ .
Αν κάτι από αυτά που ανεβάζω - φωτό - δεν σας αρέσει ......απλά διαγράψτε το .

Ευχαριστώ
-



-
Το δικό μου ερώτημα πάντως είναι ένα και είμαι σίγουρος ότι δεν θα απαντηθεί ποτέ.
Πόσες φορές την ημέρα τον παίζετε; ακολουθείτε το μοτίβο του τίτλου του θέματος και της συχνότητας που αναδημοσιεύετε τις φωτογραφίες που θαυμάζετε; πρωί, μεσημέρι, βράδι δηλαδή;
 

Emmanouil 1964

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
7.787
Reaction score
28.220
Το δικό μου ερώτημα πάντως είναι ένα και είμαι σίγουρος ότι δεν θα απαντηθεί ποτέ.
Πόσες φορές την ημέρα τον παίζετε; ακολουθείτε το μοτίβο του τίτλου του θέματος και της συχνότητας που αναδημοσιεύετε τις φωτογραφίες που θαυμάζετε; πρωί, μεσημέρι, βράδι δηλαδή;
-
και ενα παιδάκι τής τρίτης δημοτικού ξέρει πως γράφετε το - βράδι -
όσο γιά την απορία σας , καντε υπομονη , θα απαντηθεί .

-
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.817
Reaction score
40.983
-
και ενα παιδάκι τής τρίτης δημοτικού ξέρει πως γράφετε το - βράδι -
όσο γιά την απορία σας , καντε υπομονη , θα απαντηθεί .

-
την τρίτη την πήδηξα και από τότε γράφω λάθος το βράδι, μάλλον το έχω συνδέσει με το λάδι
 



Μηνύματα
22.267
Reaction score
15.542
Το δικό μου ερώτημα πάντως είναι ένα και είμαι σίγουρος ότι δεν θα απαντηθεί ποτέ.
Πόσες φορές την ημέρα τον παίζετε; ακολουθείτε το μοτίβο του τίτλου του θέματος και της συχνότητας που αναδημοσιεύετε τις φωτογραφίες που θαυμάζετε; πρωί, μεσημέρι, βράδι δηλαδή;
μια το πρωι για γυμναστικη και μια το βραδυ μετα το σεχ στην ταρατσα :p
 

VLASSIS-S

Sιγμοειδής Νέμεσις
Μηνύματα
8.074
Reaction score
14.058
Το δικό μου ερώτημα πάντως είναι ένα και είμαι σίγουρος ότι δεν θα απαντηθεί ποτέ.
Πόσες φορές την ημέρα τον παίζετε; ακολουθείτε το μοτίβο του τίτλου του θέματος και της συχνότητας που αναδημοσιεύετε τις φωτογραφίες που θαυμάζετε; πρωί, μεσημέρι, βράδι δηλαδή;
Σε κς 2 με 3. Για τους αλλους δεν ξερω.
-
και ενα παιδάκι τής τρίτης δημοτικού ξέρει πως γράφετε το - βράδι -
όσο γιά την απορία σας , καντε υπομονη , θα απαντηθεί .

-
Γκραμαρ φασισμ. Ολοι εχουμε γραψει ανορθογραφα. Αυτο το πιο εχει σκοτωθει 5000 φορες απο το ποιο. Τεσπα.
 

n_olympios

Μαντιναδόρος!
Moderator
Μηνύματα
5.852
Reaction score
12.416
Κύριοι, η ερώτηση απευθυνόταν σε συγκεκριμένο μέλος του forum και όχι στο μέλος του καθενός σας. Μην αρχίζετε να τις αραδιάζετε ένθεν κι ένθεν, δε χρειάζεται να γνωρίζουμε πόση σημασία δίνετε στην προσωπική άσκηση.
 




Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.134
Reaction score
26.693
Όχι, την είδαμε οτι δεν θέλουμε να μπούμε στη φυλακή. ;)
Ποια φυλακή? Αφού πρόκειται για φωτό που κυκλοφορούν ελεύθερες στο διαδίκτυο. Δεν προέρχονται από το τικιτακα πωσταλεναφτά, καμιάς ανήλικης. Όσες έχω δει εγώ, είναι σαφώς φωτό ενηλίκων.
 

Μηνύματα
14.868
Reaction score
20.413
και μόνο η υποψία η φώτο θα μπορούσε να ανήκει σε ανήλικη είναι αρκετή.
μην κάνουμε τους κινέζους (εγώ μπορώ , έχω πάει πολλές φορές και ξέρω) , γνωρίζουμε όλοι σε τι κοινωνία ζούμε.
 


abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.387
Reaction score
93.960

Δωρεάν είναι, φτιάξτε ένα και ανεβάστε ότι θέλετε!
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.133
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top