Καλημέρα, καλησπέρα και καληνύχτα

Μηνύματα
146
Reaction score
372
κύριε Mr Spock
κύριε a μπε σε ντέ , και γιά όποιον άλλο Κύριο .
Μόλις επέστρεψα από το γραφείο του δικηγόρου μου .
Σας δηλώνω ότι καμιά από τίς αναρτήσεις μου στο εδώ θέμα του AVsite , όσον αφορά το γυναικείο περιεχόμενο δεν είναι δικιά μου . Σας δηλώνω επίσης οτι δεν είμαι φωτογράφος , καθώς ότι το θέμα αυτό στο AVsite προϋπήρχε πριν την ενγραφή μου εδώ .
Όλες μα όλες οι φωτογραφίες - κυριών - που έχω ποστάρει στο αυτό θέμα υπάρχουν ανα πάσα στιγμή στο διαδίκτυο και είναι άνω τον 18 ετών .
Οί περισσότερες φωτό είναι από το εξωτερικό που οι νόμοι είναι αδυσώπητοι και ώς εκ τούτου ό καθε φωτογράφος είναι υπεύθυνος γιά το έργο του , όσον αφορά την ηλικία της εικονιζόμενης .
- Ρωτήστε και τον κ. Kotsidis John -
Και τα δυο Warnings που δέχθηκα είναι γιατί α) Ακατάλληλο περιεχόμενο - δεν έβαλα τσόντα Κύριε , μια φωτο με sexapil ήταν που ....δεν το αντέξατε - β) Φωτογραφίες μικρών κοριτσιών ....που είναι πάνω από 18 ετών , που τις βρίσκεις ανα πάσα στιγμή μόνος σου , που δεν εχουν τραβηχτεί οι φωτό από εμένα που ......που που !
Θά ήθελα να πώ πως , φωτογραφίες από ηλικιωμένες κυρίες , και από αντρικά σώματα , δεν είναι του ενδιαφέροντος μου και δεν πρόκειται να τίς ποστάρω ποτέ .
Αν κάτι από αυτά που ανεβάζω - φωτό - δεν σας αρέσει ......απλά διαγράψτε το .

Ευχαριστώ
-



-
"Ρε" Μανωλη στειλε pm με τις επιμαχες φωτογραφιες για να δω το λογο που εγινε ολη αυτη η φασαρια.
- peace . . .

View attachment 175116

. . . καλημέρα
Τομπαιζετε είναι το σωστό!
Καργα!!!!
Nataša Stanković .
-
View attachment 175137


-
Αυτο ειναι r20!!!
 




Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.134
Reaction score
26.693

Δωρεάν είναι, φτιάξτε ένα και ανεβάστε ότι θέλετε!
Αν το λες για μένα στρατηγέ μου, προτείνω να ρίξεις μια ματιά στις (λίγες) αναρτήσεις μου σε τούτο δω το νήμα, ώστε να διαπιστώσεις ότι ελάχιστη σχέση έχουν με τις επίδικες. Γιατί δεν είναι ότι υποστηρίζω το περιεχόμενό τους, αλλά ότι δεν βρίσκω και τόσο οκ την αιτία του αποκλεισμού τους.
Όσο για το περί ποινικού, κάτι έχω μάθει σχετικά, 25 χρόνια γραμματέας του εισαγγελέα.
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Όσο για το περί ποινικού, κάτι έχω μάθει σχετικά, 25 χρόνια γραμματέας της εισαγγελέως.
-Δηλαδή θες να μας πεις Λαγκαδιανέ ότι εσύ είσαι ο γραμματέας της Βιρνας Δράκου;

-Ναι, εγώ είμαι ο γραμματέας της Βιρνας Δράκου.

-Μίλα καθαρά Λαγκαδιανέ. Είσαι εσύ ο πιστός γραμματέας της αδεκαστης Βιρνας Δράκου;

-Αυτό σας λέω. Είμαι ο γραμματέας της Βιρνας Δράκου.

:tongue:
 
















Staff online

  • xfader
    Segregation supporter
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.097
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top