Καλορίζικο...

Μηνύματα
1.356
Reaction score
1
Άργησε,αλλά είναι ΤΕΛΕΙΟ!
Ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ σε όλους όσους συνέβαλλαν στην μεταμόρφωση του forum και ιδιαίτερα στον "χορηγό" κύριο Ανδρέα Καφάτο.
 

Μηνύματα
38
Reaction score
0
Συγχαρητήρια για την καινούργια "εικόνα" του site.

Είναι σαφώς πιο όμορφο και λειτουργικό.
 


Μηνύματα
228
Reaction score
0
Εγώ είχα πρόβλημα αλλά είχα την άμεση βοήθεια του κου Μαγκούτα οπότε όλα ΟΚ. Ευχαριστώ πολύ και από εδώ.
 

Μηνύματα
5.087
Reaction score
14
Καλορίζικο.....δεν μου αρέσει. Sorry. :(

Τα προβλήματα πολλά με πρώτο αυτό του layout.
Πιστεύω ότι θα έπρεπε να μην βιαστούμε να ανεβάσουμε στον αέρα μια καλή πλατφόρμα...που είναι τόσο τραγικά ανέτοιμη.

Πρώτα θα έπρεπε να έχουν αποφασιστεί και ετοιμαστεί logo, layout, χρώματα, πρώτη σελίδα, ίσως και λοιπές προ-φόρουμ σελίδες και μετά το ίδιο το φόρουμ.
Και το beta testing του έτοιμου site να γίνει offline και όχι στον "αέρα".
Θεωρώ ... άσχημη (για πολλούς λόγους) την εικόνα που παρουσιάζει αυτή τη στιγμή (και για κάποιο διάστημα ακόμη) το AVsite. :(
 

ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.

Ιδρυτής
Μηνύματα
30.058
Reaction score
728
Για να απαλλαξω και λιγο τον Νικο...

Οταν επιλεξαμε γνωριζαμε πολυ καλα πως θα ηταν κατι που θα ηταν αδυνατον να αρεσει σε ολους(φανταζεστε 3800 μελη να λενε:"ναι, ναι φανταστικο!"?)
Ετσι η επιλογη εγινε, κυριως απο εμενα, με κριτηρια οχι δικα μου αλλα αυτα που πιστευαμε πως θα αρεσαν στους περισσοτερους.Εαν ειχαμε επιλεξει με βαση τα κριτηρια του καθενα απο εμας... προσωπικα μαλλον θα βλεπατε σκοταδια τωρα, με τις δικες μου επιλογες.

Υπηρξε off line site για τουλαχιστον μια εβδομαδα και επανω εκει εγιναν πολλες διορθωσεις(κατα συντριπτικη πλειοψηφια απο τον Νικο)

Η αποφαση να ανεβει το site στον αερα επιβαρυνει καθαρα και μονο εμενα.
Ασε με να σου εξηγησω κατι Νικολα.
Σε καποια στιγμη πιεσης προς τον Τασο μου ειπε "αμαν, πως κανεις ετσι, θα με πεθανεις στο τελος"
Του θυμησα τις εποχες που υπηρχε μονο το avforum και πως τον πιεζα κατα τον ιδιο ακριβως τροπο.
Οταν συμφωνησε του ειπα "πρεπει να καταλαβεις πως σημερα δεν υπαρχει μονο το AVSite"

Ολα θα γινουν φιλαρακια.
Λιγη εμπιστοσυνη να μας εχετε και λιγη καλη θεληση να δειξουμε ολοι
 

KATERINAKI

Belly Dancer
Μηνύματα
1.307
Reaction score
4
Μου αρεσει πολυ και μπορω να πω οτι το συνηθισα αρκετα....ενα μεγαλο μπραβο για τη διαθεση και το χρονο που αφιερωσαν οι δημιουργοι....ενα γλυκο ευχαριστω σε ολους ...:)
 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.598
Μηνύματα
2.867.337
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top