Καλορίζικο...

Μηνύματα
1.895
Reaction score
786
Απάντηση: Καλορίζικο...

Ωραιο! Μπραβο και για την σχεδον αμεση μεταβαση.

Το Αquateen καλοσχεδιασμενο και ξεκουραστο.
 

Μηνύματα
14.615
Reaction score
1.525
Απάντηση: Καλορίζικο...

Καταρχήν καλή συνέχεια!

Κάποιες παρατηρήσεις για να διευκολυνθεί η ζωή μας :D :

στις απαντήσεις δεν επιλογή για πλάγια γράμματα ,bold και υπογράμμιση.Τα smilies να ήταν όπως πριν και να μην χρειάζεται να κάνουμε συνδυασμούς πλήκτρων. ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ επιλογή διαγραφής των απαντήσεων. Να υπάρχει το πλήκτρο Up που μας πάει στην αρχή της σελίδας.
Τα προσωπικά μας μηνύματα να φαίνονται όλα ανοιγμένα με τη σειρά κα ινα μη χρειάζεται να ανοίγουμε ένα-ένα για να τα βλέπουμε και να τα σβήνουμε κτλ.
 

Μηνύματα
1.102
Reaction score
0
Απάντηση: Καλορίζικο...

Πολύ καλό είναι παιδιά. Αυτή η πλατφόρμα είναι η καλύτερη κ η πιο φιλική απέναντι στους χρήστες. :):):)
 


Μηνύματα
4.830
Reaction score
1
Απάντηση: Καλορίζικο...

Συγχαρητήρια για την νέα μας μορφή σε όλους εκείνους που ασχολήθηκαν με την ανανέωση της σελίδας.
Θα σας έγραφα εντυπώσεις, αλλά από Δευτέρα, γιατί ως γνωστόν το Σαββατοκύριακο δεν κάνω ποτέ Login, ξεκουράζομαι....

ΥΓ. Γι αυτό κι εγώ είπα να βάλω μια άλλη φωτό της Enya, έτσι για να ομορφύνω περισσότερο την σελίδα.
 

ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.

Ιδρυτής
Μηνύματα
30.058
Reaction score
728
Απάντηση: Καλορίζικο...

Κάπου εδώ να πούμε ότι το εκπληκτικά μικρό downtime που είχαμε για την μετάβαση στην νέα πλατφόρμα, οφείλεται στις πολύ συντονισμένες κινήσεις των Μαγκούτα και Στοίδη. Σε λιγότερο από 12 ώρες (θα μπορούσαμε να το δώσουμε και χθες) είχαμε μια απολύτως επιτυχημένη μετάβαση.

Ένα μεγάλο μπράβο κι από εμένα!!
Nαι, σιγα μην τους πουμε και μπραβο τωρα:D
 

GF

Μηνύματα
941
Reaction score
27
Απάντηση: Καλορίζικο...

Βαλτε το logoff σε εμφανες σημειο και ετσι ωστε να φαινεται σε καθε σελιδα.
 

Μηνύματα
2.886
Reaction score
50
Απάντηση: Καλορίζικο...

Μπράβο παιδιά, πολύ καλή προσπάθεια και ακόμα καλύτερο αποτέλεσμα!
 

GF

Μηνύματα
941
Reaction score
27
Απάντηση: Καλορίζικο...

Μπραβο και ΜΠΡΑΒΟ !!
Το logo μ'αρεσει ιδιαιτερα!!
 

Μηνύματα
5.115
Reaction score
7
Απάντηση: Καλορίζικο...

Παιδιά συγχαρητήρια σε όλους για την προσπάθεια...Το νέο στύλ είναι πολύ καλό...Και ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ έχουμε μαύρο skin...Το BackSlash είναι φοβερό...
 

Μηνύματα
2.886
Reaction score
50
Απάντηση: Καλορίζικο...

Ρε παιδιά σε κάθε θέμα που απαντάω με "Γρήγορη Απάντηση" μου το βγάζει μετά ότι το... παρακολουθώ, οπότε παίρνω mail με κάθε νέα απάντηση κτλ. Έχω κάνει καμιά βλακεία;

EDIT: Άκυρο, μάλλον το βρήκα, πρέπει να είναι μια επιλογή απ' το profile για την default παρακολούθηση ή όχι θεμάτων...
 


Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Απάντηση: Καλορίζικο...

Ρε παιδιά σε κάθε θέμα που απαντάω με "Γρήγορη Απάντηση" μου το βγάζει μετά ότι το... παρακολουθώ, οπότε παίρνω mail με κάθε νέα απάντηση κτλ. Έχω κάνει καμιά βλακεία;

EDIT: Άκυρο, μάλλον το βρήκα, πρέπει να είναι μια επιλογή απ' το profile για την default παρακολούθηση ή όχι θεμάτων...
Όλα αυτά ρυθμίζονται από το προφίλ σας. Για δες το.
 

Μηνύματα
772
Reaction score
1
Απάντηση: Καλορίζικο...

Καλορίζικο και σιδερένιο αδέλφια το καινούργιο μας σπιτικό!!
Είναι πάρα πολύ όμορφο και πρακτικό :)

Εύχομαι να το προσέχουμε και να το γεμίζουμε με όμορφες ειδήσεις, ιδέες και σκέψεις από τον κόσμο του Av ... και όχι μόνο !!! ;)
 

Μηνύματα
16.004
Reaction score
14
Απάντηση: Καλορίζικο...

Αψογο, και καλοτάξιδο να μας είναι το φορουμ μας.

Συγχαρητήρια σε όλο το team, Που πράγματι έκανε καταπληκτική δουλειά.

Λίγο σαν ψάρι εξω απο τα νερά μου είμαι, αλλά το aquateen skin είναι ξεκούραστο και όμορφο αισθητικά.

Οταν το παιδέψουμε λίγο θα δούμε τι μας λείπει.

ΜΠΡΑΒΟ σε όλους και καλοδούλευτη η vbulletin
 


Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Απάντηση: Καλορίζικο...

Καταρχήν καλή συνέχεια!

Κάποιες παρατηρήσεις για να διευκολυνθεί η ζωή μας :D :

στις απαντήσεις δεν επιλογή για πλάγια γράμματα ,bold και υπογράμμιση.Τα smilies να ήταν όπως πριν και να μην χρειάζεται να κάνουμε συνδυασμούς πλήκτρων. ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ επιλογή διαγραφής των απαντήσεων. Να υπάρχει το πλήκτρο Up που μας πάει στην αρχή της σελίδας.
Τα προσωπικά μας μηνύματα να φαίνονται όλα ανοιγμένα με τη σειρά κα ινα μη χρειάζεται να ανοίγουμε ένα-ένα για να τα βλέπουμε και να τα σβήνουμε κτλ.
Οι δυνατότητες του editor των μηνυμάτων, όπως έγραψα στο άλλο thread, είναι επιλογή δική σας από το προφίλ σας (επεξεργασία επιλογών --->Επιλογή τύπου επεξεργαστή κειμένου. Εκεί να επιλέξετε "βελτιωμένη έκδοση/πλήρης επεξεργασία", αν θέλετε να έχετε όλες τις επιλογές.

Τι εννοείς διαγραφή απαντήσεων?
 


Μηνύματα
5.581
Reaction score
297
Απάντηση: Καλορίζικο...

Αυτά τα γαλάζια με πορτοκαλί πολύ εθελοντές του 2004 μου κάνουν :confused:
 

Μηνύματα
227
Reaction score
3
Καλά όλοι οι άλλοι...

...Ισως αγουγεται κοινοτυπο αλλα δεν θα μπορουσα να κλεισω αυτο το μηνυμα διχως ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολους οσους προσπαθησαν ωστε η μεταφορα να γινει με τον καλυτερο δυνατο τροπο.
Τον Τασο Μαγκουτα, τον Βασιλη Στοιδη, τον Νικο Τσαρουχα, τον Χρηστο Ακρατοπουλο, τον Σπυρο Κωστοπουλο, τον dream_GR...
...που όντως δούλεψαν για τη νέα εικόνα, την αφεντιά μου γιατί την περιέλαβες στις ευχαριστίες;

Σιγά μη συναινούσα σε αυτό το χρωματικό όργιο με τα μπλε, τα γαλάζια και τα μανταρινί (...) που, πάω στοίχημα, το διάλεξε ο βλαχοGlobal: ούτε εγχειρίδιο χρήσης της Μπέρινγκερ να' τανε...//;-)




Υ.Γ.
Τέλος πάντων, για να μη γκρινιάζουμε με το καλημέρα, καααααλό είναι το νέο AVSite. Η vbulletin έχει όντως κάμποσα αβαντάζ, που καλό είναι να εκμεταλλευθούμε.
Συγχαρητήρια σε όλους.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.608
Μηνύματα
2.867.761
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top