Καλώδια και θύματα

vet

Audio, Δημοσιογράφος
Μηνύματα
8.261
Reaction score
8.159
Σωστά, είναι χειροπιαστα τα αποτελέσματα στη θερμοκρασία και στις στάθμες, θα έρθεις λοιπόν σε μένα ή στο Τζιοβάνι??
Να σε περιμένω??
Έχω να σου φέρω και καλώδια δώρο... μακάρι να έλθει πάλι η κανονικότητα να αρχίσουν οι βόλτες!
 


P

PMC

Guest
Δεν θα απαντήσω στον Δαυίδ άμα κωλύεται ν'ανταποκριθεί...Στον Jio πάντως που δεν έχει τέτοιο ζήτημα και με την ευκαιρία της ανωτέρω φράσης θα μπορούσα να ρωτήσω άμα μέτρησαν την τάση εξόδου από τον προενισχυτή σε καθεμία εκ των περιπτώσεων...
οχι.
 


Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
Δεκτόν...Όχι πως έγινε και τίποτα που δεν μετρήθηκε,αφού το αποτέλεσμα σε χαροποιεί,οι υπόλοιποι...περισσεύουν.
Έχω να σου φέρω και καλώδια δώρο... μακάρι να έλθει πάλι η κανονικότητα να αρχίσουν οι βόλτες!
Για να μη δημιουργούνται άτοπες ελπίδες,οι εμβολιασμοί δεν πρόκειται να φέρουν την κανονικότητα,απλώς λιγότερα κρούσματα και βαριές νοσήσεις...Ωφέλιμο μεν,αλλά όχι όπως θα περίμεναν κάποιοι...
 
  • Like
Reactions: PMC




costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.455
Reaction score
125.948
Τώρα πάντως μέσα στην καραντίνα, είναι ευκαιρία για πολλές δοκιμές.

Δοκιμάστε λοιπόν και σε κάνα πισί να δείτε πόσο πέφτει η θερμοκρασία.

Και η κάρτα γραφικών έχει δικιά της ένδειξη, και η CPU.
Γιααα δείτε.

Μετά θα βρούμε κάτι άλλο.
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.983
Reaction score
77.717
θέλω και εγώ καλώδιο για το pc παρακαλώ
τσάμπα λεφτά για υδροψύξεις και π@π@ριές.....avsite και τα μυαλά στο μπλέντερ:party:

α! και που στε....αφού τελειώσετε με τον bryston κάντε και ένα τεστ στο PS5 γιατί οι μηχανικοί εκεί στη sony-amd τρομπάρουν χωρίς αύριο
και το μόνο που ξέρουν είναι να βάζουν φουρφούρια και πάστες υγρού μετάλλου στα τσιπς :cry:
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.983
Reaction score
77.717
Τώρα πάντως μέσα στην καραντίνα, είναι ευκαιρία για πολλές δοκιμές.

Δοκιμάστε λοιπόν και σε κάνα πισί να δείτε πόσο πέφτει η θερμοκρασία.

Και η κάρτα γραφικών έχει δικιά της ένδειξη, και η CPU.
Γιααα δείτε.

Μετά θα βρούμε κάτι άλλο.
τώρα σε είδα....:roflmao:
ουφ τουλάχιστον δεν είμαι μόνος:cry:
 


wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.445
Reaction score
15.147
Ποιος ξέρει τι χωρητικότητες / επαγωγές θα έχει το καλώδιο... θα έχει αλλάξει το συνημίτονο, η άεργος ισχύς και ποιος ξέρει τι άλλο ακόμα... θα "πηγαίνει" λιγότερη ισχύς στους ενισχυτές, άρα θα ζεσταίνονται λιγότερο και θα χρειάζεται περισσότερο "volume" για να δώσουν γκάζι.....

Λέω βλακείες τώρα εγώ, μη με λαμβάνετε υπόψιν.. έτσι κι αλλιώς είναι το ..."νήμα της χαράς" !
 

P

PMC

Guest
Εγώ πάντως άκουσα το φίλο μου το Λέανδρο αγόρασα καλώδια ρεύματος ( πολύ οικονομικά ) και έχω ήδη δύο ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΕΣ (το τονιζω ), θετικές , βελτιώσεις.......

Σε ευχαριστώ πολύ λεανδρε! Και δημόσια !!!:drinks:
σας το είχα ξαναπεί (4 Νοεμβρίου σε αυτό το θέμα ) αλλά δεν ρώτησε κανείς......;)

Φυσικά καλωδιο μαύρο είχε δοκιμαστεί κιαλλο στον προ αλλά με τα ίδια αποτελέσματα.....( υψηλές θερμοκρασίες....)
 



Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.429
Reaction score
79.785
σας το είχα ξαναπεί (4 Νοεμβρίου ) αλλά δεν ρώτησε κανείς......;)
Όπως καταλαβαίνεις χρειάζεται περισσότερη μετρητική τεκμηρίωση.
Σε καμία περίπτωση δεν θεωρούνται τα μεχρι στιγμής περιγραφόμενα ως αντικειμενικά ευρήματα.

Κατι τέτοιο περίμενα, και γι αυτό δεν ρώτησα. Μην γίνω κακός πάλι.
 

vet

Audio, Δημοσιογράφος
Μηνύματα
8.261
Reaction score
8.159
Όλα καλά, στην bryston στείλατε mail? Επίσης δεν λέτε του Αργύρη που ξέρει πως μετράμε την θερμοκρασία σε σασί συσκευών να σας την μετρήσει να μην γελοιοποιηθουμε όταν στείλουμε το mail?
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.983
Reaction score
77.717
Το θυμάμαι ότι το έγραψες, το πρόσεξα εννοώ, αλλά δε ρώτησα.
μλκία έκανες....είδες τώρα τι τραβάμε...θα είχε λυθεί από τότε:lolsign:
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.662
Μηνύματα
2.871.176
Members
37.929
Νεότερο μέλος
axil
Top