Καλώδια και θύματα

Μηνύματα
12.483
Reaction score
14.642
Χωρίς διάθεση αντιπαράθεσης,υπενθυμίζω ότι έχει παρουσιαστεί το πώς γίνεται να πάνε μαζί τα στοιχεία που λες ότι...δεν πάνε. :biggrin:
Έχει επίσης επιδειχθεί στην πράξη ότι άπαξ κι έχει επιτευχθεί συνθήκη ικανοποιητικού μπάσου σε κεκλεισμένο χώρο,τότε το άνοιγμα πορτών ή παραθύρων χαλάει την κατάσταση αντί να την έφτιαχνε περαιτέρω.

Όπως και με το ερώτημα πάνω στο μήνυμα ΄΄ηθικής υποστήριξης΄΄,χρήσιμο οι εκάστοτε δέκτες ενός μηνύματος να μπορούν να συλλαμβάνουν το πώς το εννοούμε χωρίς πολλές επεξηγήσεις...:sneaky:
Δες πόστ μου 6.100 τελευταία παράγραφο. :)
 




Μηνύματα
3.768
Reaction score
6.740
Όταν κάτι είναι άχρηστο (αντικείμενο )απλά δεν ασχολείσαι μαζί του.
Πολύ καούρα παιδιά με τα καλώδια. Να το κοιτάξετε λιγάκι ε;😁
 




Μηνύματα
12.483
Reaction score
14.642
...Διακοπή ρεύματος. :lolsign:
Το πόσταρα και στο "Πως να κάνετε το πικάπ σας να ακούγεται καλύτερα απο τα ψηφιακά σας και πως να κάνετε το ψηφιακό σας να ακούγετε καλύτερα απο το πικάπ σας" αλλά επειδή δεν θα το δείς, το ποστάρω για εσένα και εδω.

 

Μηνύματα
7.266
Reaction score
11.816
Da

Partoaliosthavris
Μην πετάγεσαι σαν ..
Αν αναφέρεσαι στη συγκεκριμένη ακρόαση-συγκριτικό, δεν πετάγομαι σαν... αλλά προειδοποιώ ότι θα μιλήσω σαν συμμετεχων..!!
Da

Partoaliosthavris
Μην πετάγεσαι σαν ..
Αν αναφέρεσαι στη συγκεκριμένη ακρόαση-συγκριτικό, δεν πετάγομαι σαν... αλλά προειδοποιώ ότι θα μιλήσω σαν συμμετεχων..!!
 

Μηνύματα
347
Reaction score
273
Cool man
Διπλοποστάρεις
Επείδη εσύ στη ζωή σου έχεις κάνει 1-2 δοκιμές δεν σημαίνει ότι και εμείς είμαστε έτσι.
Αναφέρθηκα σε δοκιμή με τελικό. Καμία σχέση. Και άτομα άσχετα με το φόρουμ οποτε δεν μπορώ να επεκταθώ.
 



Μηνύματα
12.854
Reaction score
10.072
Αναφέρθηκα σε δοκιμή με τελικό. Καμία σχέση. Και άτομα άσχετα με το φόρουμ οποτε δεν μπορώ να επεκταθώ.
Πόσο βολικό, ε; Μπορείς να γράψεις ό,τι στο καλό θες χωρίς να σε αμφισβητήσει κανείς.
 

head-stef

Headphones
Μηνύματα
632
Reaction score
2.194
Τελικά εσείς οι πολέμιοι των καλωδίων θεωρείτε ότι τα καλώδια δεν αλλάζουν λίγο ή πολύ τον ήχο σε ένα σύστημα;
Μιλάτε με γρίφους και πετάτε την μπάλλα στην εξέδρα.
Ξεκαθαρίστε τι πιστεύετε και ξαναμιλάμε.
Δεν υπάρχουν πολέμιοι των καλωδίων, μάλλον της απάτης και της αυταπάτης (υπαρκτά και τα δύο εξίσου). Θα επανέλθω τεκμηριωμένα, αλλά προς το παρόν τρέχω λίγο για να επιστρέψει η οικογένεια από το εξοχικό στη βάση μας. Άσε που βαριέμαι να γράφω σεντόνια στο τάμπλετ... :)
 

Μηνύματα
347
Reaction score
273
Πόσο βολικό, ε; Μπορείς να γράψεις ό,τι στο καλό θες χωρίς να σε αμφισβητήσει κανείς.
Ενώ ότι γράφουν οι άλλοι είναι στανταράκια..
Μιλάνε τα papers λέμε.
Θυμάμαι lab report από δοκιμή στα 80s. Νομίζω σε stasis. Όταν ξανάγινε του ίδίου δοκιμή γύρω στο 2000 με νέα όργανα γέλαγαν και τα τσιμέντα. Στην 1η δοκιμή μέτραγαν ότι νά' ναι.
 

Μηνύματα
12.483
Reaction score
14.642
Ενώ ότι γράφουν οι άλλοι είναι στανταράκια..
Μιλάνε τα papers λέμε.
Θυμάμαι lab report από δοκιμή στα 80s. Νομίζω σε stasis. Όταν ξανάγινε του ίδίου δοκιμή γύρω στο 2000 με νέα όργανα γέλαγαν και τα τσιμέντα. Στην 1η δοκιμή μέτραγαν ότι νά' ναι.
Διάβασα πρόσφατα για έναν που μέτρησε λέει 8 Dac σε 3-4 ώρες. ;) :D
 


Μηνύματα
347
Reaction score
273
Έχω και καλύτερο. Δοκιμή τελικού λίγο πριν το 2000 σε Ελληνικό περιοδικό του χώρου. Έχω το τεύχος.
Ο ενισχυτής "δεν το ήξερε". :roflmao:
Δεν πήγε ποτέ στο περιοδικό. Μιλάμε για full test. Με lab report!
Απλά μετά το test ο ενισχυτής βρέθηκε στο σπίτι του reviewer. :biggrin:
 

Μηνύματα
12.483
Reaction score
14.642
Γιατί ? δύσκολο σου φαίνεται?
Ναι, όχι απο δυσκολία μόνο αλλά απο αποτέλεσματα. Μόνο το ζέσταμα των μηχανημάτων και του οργάνου συν έλεγχο και καλιμπρέισον θέλουν ώρες μην πω μέρες εαν θες να είσαι σωστός. Μέχρι και ο έλεγχος του ρεύματος για να είσαι δίκαιος. Επανάληψη, επιβεβαίωση και πολλά άλλα.
Έχω και καλύτερο. Δοκιμή τελικού λίγο πριν το 2000 σε Ελληνικό περιοδικό του χώρου. Έχω το τεύχος.
Ο ενισχυτής "δεν το ήξερε". :roflmao:
Δεν πήγε ποτέ στο περιοδικό. Μιλάμε για full test. Με lab report!
Απλά μετά το test ο ενισχυτής βρέθηκε στο σπίτι του reviewer. :biggrin:
Εγω στο εξωτερικό ήταν αυτός που διάβασα.
 
Last edited:


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.606
Μηνύματα
2.867.593
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top