Καλώδια και θύματα

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
Τι γελας ρει, τι ειναι αυτο το ρεστομπρισιον αρχισες να μιλας και εσυ σαν τον τζονυ;
Δεν χρειαζεται ριστογρουσιον ουτε να τα βαλεις εκει που λες στο σποιλερ :lol:
Ερχομαι εγω παραυτα στην αλεξανδρουπολη και σε απαλλασσω απο το βαρος:wink:
εχω να δω εικοσι χρονια την αλεξανδρουπολη:wink::)
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
Χαρη ολο αρνητικες κριτικες περνουν απο την ιντελιγκενσια του αβουσαιτ τα μηχανηματα σου :lol:
Χρεπια τα ανεβαζουν Χρεπια τα κατεβαζουν, για αυτο σου λεω δωστα σε μενα να ακουω με χρεπια
Να σε γλυτωσω απο τζαμπα εξοδα:drinks::party:
 



christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
Ε, καραφλιάζεις, δε καραφλιάζεις;
Καραφλιάζεις
Αυτο μρεΚωστα ειναι μας που εχουμε μαλλια του τζονυ συμπεριλαμβανωμενου
εσυ φαλακροκορακα να μη το επικαλεισε :drinks:
Γραψε Γραψε για τα μηχανηματα του Χαρη δεν εχουν εκεινο δεν εχουν το αλλο δεν δεν και δεν
ξερς εσυ:lolsign:
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.097
Reaction score
124.652
Γραψε Γραψε για τα μηχανηματα του Χαρη
Ρε συ, τα μηχανηματα του Χαρη, είναι τα μηχανηματα του Χαρη, και συ έχεις 32 ντανες μηχανήματα, τι θες κι άλλα;

Ρε τι μαζώχτρα ειν'αυτος;
Που τόνε βρήκαμε;
Συλλέκτης οστών του όντιο! :lol:
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
δεν εχω γλομπους πλεον μρε Κωστα και εχω συνδρομο στερησης
ακουσα εσας και εγινα τραντζιστορατος ο μαλαπερδας, φτου μου
λεω οπα εδω ευκερεια τι να τους κανει ο Χαρης τους γλομπους
δεν εχουν ιμερσιβια ντιπιεσια δεν πολυκαναλος και αλλα πως τα λετε δε θυμαμαι
αρα να παω να τα παρω να μη ξοδευει χρηματα ο ανθρωπος πολυκαναλος σινεματζης γαρ :lol: :O_o::wink:
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
Σιγά ιεροεξεταστή πάτα φρένο,
Χαϊενδομάγκες δεν υπάρχουν πια,τους πάτησε το...φρένο. :wink:

δεν εχω γλομπους πλεον μρε Κωστα και εχω συνδρομο στερησης
ακουσα εσας και εγινα τραντζιστορατος ο μαλαπερδας, φτου μου
λεω οπα εδω ευκερεια τι να τους κανει ο Χαρης τους γλομπους
δεν εχουν ιμερσιβια ντιπιεσια δεν πολυκαναλος και αλλα πως τα λετε δε θυμαμαι
αρα να παω να τα παρω να μη ξοδευει χρηματα ο ανθρωπος πολυκαναλος σινεματζης γαρ :lol: :O_o::wink:
Μικρό το κακό και ο υποφαινόμενος ξεφορτώθηκε τους γλόμπους παίρνοντας sub με τα έσοδα...Όμως βρήκα
τρανζιστοράτο να πάρει τη θέση τους χωρίς σύνδρομα στέρησης...
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.739
Ρε τι μαζώχτρα ειν'αυτος;
A φίλε , εδώ θα τα χαλάσουμε.
Αγοράζω hifi απ το 1981 και δεν πουλάω τίποτα.
Έχω πετάξει στα σκουπίδια μερικά μόνο.
Εδώ και χρόνια ψήνω τον dreamόΓιαννο να μου δώσει έναν h/k Citation XX.
Θα μαζέψω κι άλλα , μου αρέσει.
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
Μικρό το κακό και ο υποφαινόμενος ξεφορτώθηκε τους γλόμπους παίρνοντας sub με τα έσοδα...Όμως βρήκα
τρανζιστοράτο να πάρει τη θέση τους χωρίς σύνδρομα στέρησης...
αυτο ισχυει για εσας Οχι για μενα εσεις μπορειτε να κανεται εναν τραντζιστορατο να πεζ σαν γλομπατος και το αντιστροφο
Εγω δεν ξερω να διαβαζω τα γραφηματα του rew κανω μετρησεις και της βλεπω τι ωραιες ειναι
ΟΙ φαλακροκορακες δεν μου λεν τι ειναι το καθενα πως διαβαζεται
ηθικον διδαγμα η μυλωνου με τους πραματευταδες γινεται δεν γινεται :hi:
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
αυτο ισχυει για εσας Οχι για μενα εσεις μπορειτε να κανεται εναν τραντζιστορατο να πεζ σαν γλομπατος και το αντιστροφο
Εγω δεν ξερω να διαβαζω τα γραφηματα του rew κανω μετρησεις και της βλεπω τι ωραιες ειναι
ΟΙ φαλακροκορακες δεν μου λεν τι ειναι το καθενα πως διαβαζεται
ηθικον διδαγμα η μυλωνου με τους πραματευταδες γινεται δεν γινεται :hi:
Δεν είμαι θαυματοποιός...Βρήκα τρανζιστοράτο με πλούσιο αρμονικό φάκελο που παραπέμπει εξαρχής σε τονική συμπεριφορά λαμπάτου,αλλά με απείρως καλύτερη οδήγηση και σταθερότητα στις μεταπτώσεις του συνδεδεμένου σε αυτόν σύνθετου φορτίου.Υπομονή,θα φανεί και αυτός όταν δροσίσει ο καιρός...
 

Μηνύματα
27.074
Reaction score
25.005
Δεν είμαι θαυματοποιός...Βρήκα τρανζιστοράτο με πλούσιο αρμονικό φάκελο που παραπέμπει εξαρχής σε τονική συμπεριφορά λαμπάτου,αλλά με απείρως καλύτερη οδήγηση.Υπομονή,θα φανεί και αυτός όταν δροσίσει ο καιρός...
Τάξη Α μου μυρίζει, όταν δροσίσει ο καιρός.
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
Τάξη Α μου μυρίζει, όταν δροσίσει ο καιρός.
Κατά βάθος δεν απαρνιέμαι ούτε στιγμή παλαιότερες εκδοχές του εαυτού μου ως χομπίστα.
Τώρα όμως έχω συγκεντρώσει κατάλληλα όπλα για ν'αναμετρώμαι ψυχαγωγικά μ'εκείνες.Διότι αυτή θεωρώ πως είναι η ουσία του σπορ.
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
Δεν είμαι θαυματοποιός...Βρήκα τρανζιστοράτο με πλούσιο αρμονικό φάκελο που παραπέμπει εξαρχής σε τονική συμπεριφορά λαμπάτου,αλλά με απείρως καλύτερη οδήγηση και σταθερότητα στις μεταπτώσεις του συνδεδεμένου σε αυτόν σύνθετου φορτίου.Υπομονή,θα φανεί και αυτός όταν δροσίσει ο καιρός...
ποιος ειναι; αν θελετε απαντατε :)
 


Μηνύματα
1.031
Reaction score
2.826
Έχετε καταλάβει ότι είσαι απλά μια κομπανία η οποία καταπιέζει όλα τα υπόλοιπα μέλη με τακτικές εκφοβισμού και ειρωνίας κρυμμένοι πίσω από κάποια νούμερα κάνοντας τους επαγγελματίες ενώ είστε ερασιτέχνες δεν βλέπετε ότι έχετε απομακρύνει όλα τα μέλη που θέλουν να γράψουν την άποψη τους είτε σας αρέσει είτε όχι.
και όσα μέλη της αντίθετης άποψης έχουν παραμείνει με το που γράψουν ότι και να γράψουν και άσχετο του hi Fi κάποιος θα πεταχτεί από τους γνωστούς και συγκεκριμένους να πει την ............ μόνο και μόνο επειδή δεν είναι τις παρέας.

Αυτό και προς την ηγεσία του φόρουμ είναι ότι από άνω των 35.000 μελών σπανίως βλέπω να υπάρχουν άνω των 200 (0,58%) μελών συνδεδεμένων (ακόμα και εν μέσω καραντίνας) και επίσης οι επισκέπτες να είναι επί τέσσερα ακόμα και επί πέντε περισσότεροι σε σχέση με τα μέλη (αυτό θέλει ανάλυση το γιατί).

Έχουμε βέβαια και αυτούς που με ένα PC μια φτηνό κάρτα δυο ενεργά και δυο σαμπ της πλάκας νομίζουν ότι ανακάλυψαν το φεγγάρι και έχουν το θράσος να κρίνουν συστήματα με πενταψήφια νούμερα κτήσης και το φτωχό τους το μυαλό νομίζει ότι παίζουν και καλύτερα, αυτοί είναι απόρροια αυτών που θέλουν οπαδούς και τους επικροτούν κιόλας αυτή την χαζομάρα που έχουν στο κεφάλι.

Μια λύση για να τελειώσει αυτή χαζομάρα θα ήταν όπως σε γειτονικό φόρουμ υπάρχει η δημιουργία κλειστών club εντός του φόρουμ με διαχειριστές / συντονιστές εντός του club για την αποδοχή και διαγραφή μελών μόνο από το club και όχι από το φόρουμ, μόνο έτσι θα ηρεμήσει η κατάσταση.
 


Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
Έχετε καταλάβει ότι είσαι απλά μια κομπανία η οποία καταπιέζει όλα τα υπόλοιπα μέλη με τακτικές εκφοβισμού και ειρωνίας κρυμμένοι πίσω από κάποια νούμερα κάνοντας τους επαγγελματίες ενώ είστε ερασιτέχνες δεν βλέπετε ότι έχετε απομακρύνει όλα τα μέλη που θέλουν να γράψουν την άποψη τους είτε σας αρέσει είτε όχι.
και όσα μέλη της αντίθετης άποψης έχουν παραμείνει με το που γράψουν ότι και να γράψουν και άσχετο του hi Fi κάποιος θα πεταχτεί από τους γνωστούς και συγκεκριμένους να πει την ............ μόνο και μόνο επειδή δεν είναι τις παρέας.

Αυτό και προς την ηγεσία του φόρουμ είναι ότι από άνω των 35.000 μελών σπανίως βλέπω να υπάρχουν άνω των 200 (0,58%) μελών συνδεδεμένων (ακόμα και εν μέσω καραντίνας) και επίσης οι επισκέπτες να είναι επί τέσσερα ακόμα και επί πέντε περισσότεροι σε σχέση με τα μέλη (αυτό θέλει ανάλυση το γιατί).

Έχουμε βέβαια και αυτούς που με ένα PC μια φτηνό κάρτα δυο ενεργά και δυο σαμπ της πλάκας νομίζουν ότι ανακάλυψαν το φεγγάρι και έχουν το θράσος να κρίνουν συστήματα με πενταψήφια νούμερα κτήσης και το φτωχό τους το μυαλό νομίζει ότι παίζουν και καλύτερα, αυτοί είναι απόρροια αυτών που θέλουν οπαδούς και τους επικροτούν κιόλας αυτή την χαζομάρα που έχουν στο κεφάλι.

Μια λύση για να τελειώσει αυτή χαζομάρα θα ήταν όπως σε γειτονικό φόρουμ υπάρχει η δημιουργία κλειστών club εντός του φόρουμ με διαχειριστές / συντονιστές εντός του club για την αποδοχή και διαγραφή μελών μόνο από το club και όχι από το φόρουμ, μόνο έτσι θα ηρεμήσει η κατάσταση.
Μπλα,μπλα,μπλα,...κομπανία καταπιέζει...μπλα,μπλα,μπλα...ερασιτέχνες...μπλα,μπλα,μπλα,...συστήματα με πενταψήφια νούμερα κτήσης και το φτωχό τους το μυαλό...μπλα,μπλα,μπλα,...δημιουργία κλειστών club...μόνο έτσι θα ηρεμήσει η κατάσταση.

Θεωρώ ότι η κατάσταση είναι αρκετά ήρεμη εφόσον τέτοιες απόψεις φιλοξενούνται χωρίς ν'ανοίγει ρουθούνι...

Τί να κάνουμε,άλλοι είναι της ένορκης διοικητικής εξέτασης και άλλοι της...ένοπλης - με setup ΄΄οπλικά συστήματα΄΄ για να μην παρερμηνευτεί.:sneaky:

Club in club δηλαδή :lolsign: :roflmao:

Και με ξεχωριστό moderation! :rofl:
A Dream Within a Dream...Dream on... :laugh:
 
Last edited:

Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
δεν εχω γλομπους πλεον μρε Κωστα και εχω συνδρομο στερησης
ακουσα εσας και εγινα τραντζιστορατος
Βαλε τη λαμπιτσα σου να γροικας κι ετσα Χρηστο !
μια ζωη την εχουμε !
τι παει να πει δηλαδη ορθη αναπαραγωγη - εγω τη θελω πλάγια !
οχουου !!
(κι εγω σβηνω τα φωτα αργα κι αναβω τη λαμπα ... καποιες φορες ... )

υ.γ.
γιαντα θες να παρεις τα μηχανακια του τουρτα ?
καταλαβα καλα ?
αυτος μετα ηντα δα ν εχει ?
...
να του βαλωμε ρεφενε ενα εβρο το μελος να του παρωμε ενα καλο ?
...
:drinks:
 

wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.433
Reaction score
15.081
Έχουμε βέβαια και αυτούς που με ένα PC μια φτηνό κάρτα δυο ενεργά και δυο σαμπ της πλάκας νομίζουν ότι ανακάλυψαν το φεγγάρι...
Με φώναξε κανείς;;; τέτοιος είμαι εγώ! ...εντάξει, δεν ανακάλυψα το φεγγάρι αλλά θα είχε ενδιαφέρον να ακούσεις ένα τέτοιο φτηνό σύστημα, θα ήταν διδακτικό, εγω μια φορά αυτά με τα πολύχρωμα καλώδια που κοροϊδεύω θα ήθελα να τ' ακούσω.... διδακτικό θα ήταν άσχετα από τ' αποτελέσματα...

...και έχουν το θράσος να κρίνουν συστήματα με πενταψήφια νούμερα κτήσης
Βασικά και μόνο που είναι πενταψήφιο το νούμερο (για δικάναλα πάντα) είναι για ...σχολιασμό.... ξέρεις τι παίρνεις με τα μισά χρήματα;;; αλλά οκ, ο καθένας όπως γουστάρει...
 


Staff online

  • xfader
    Segregation supporter
  • rose.athens
    Not in the mood Mod
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.059
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top